Spider-Man جدید رونمایی شد.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
نسخه ی جدیدی از سری بازی های مرد عنکبوتی در دست ساخت میباشد.

53653815750305586395.jpg

در New York Comic-Con امسال، پوستری به نمایش درآمد که نشان دهنده ی ساخت عنوان جدیدی از سری Spider Man میباشد. این بازی که The Amazing Spider-Man نام دارد توسط استودیو Beenox ساخته خواهد شد، و Activision نیز ناشر آن خواهد بود. Beenox استودیوئی است که پیش از این نیز ساخت بازی های Spider-Man: Shattered Dimensions و Spider-Man: Edge of Time را بر عهده داشت.

همچنین قرار است که این بازی، همزمان با فیلم جدید Spider Man و در تاریخ 7 جولای 2012 عرضه شود.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
پتانسیلی که تو بتمن نهفته است رو با این مرتیکه سرخ و آبی مقایسه میکنید؟ این الان تکلیفش با خودش روشن نیست.

کلا شخصیت اسپایدرمن یک زمانی یکی از شخصیت های مورد علاقم بود همون زمان بود که روی مانیتور پارچه مینداختم خاک نخوره.
به عقل کامل نرسیده بودم.

شخصیت بسیار خسته کننده و پوچه، اصلا این کجا و بتمن کجا حقشه فیلم ها و بازیهاش در سطح بقیه نباشند. یکی این یکی هالک اینا شخصیت های مسخره ای هستن که نون یه سری قابلیت هایی رو میخورن که در یک دوره برای ملت جذاب بود.

میثم مواظب باش در مورد چی داری حرف میزنیا ! من رو Spider man تعصبی دارم که اصا فجیع :D درسته بتمن شخصیت جدی تریه ولی Spider man تو کمیک هاش و کلن همه چیش آدم شوخ طبع و نمیدونم بیخیال و این حرف هاست ، تو بازیهاش و فیلم هاش محیطشو میخوان تاریک کنن همین میشه ، اسپایدر من اصا باید یه جورایی فیلمش یا بازیش تم کمدی هم داشته باشن ، بازی Shatterd Deminsions خیلی عالی رو این مسئله کار کرده بود و اگه رو گیم پلی خوب کار می کردن و داستانش رو باز هم کمدی تر می کردن خیلی خفن تر می شد ، شخصیتی نیست مثه بتمن که جدی باشه و درد و زجر بکشه . :D

• Like
Reactions: PXG

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
ای بابا اون از فیلمش که گند زد به کل خاطرات فیلم های قبلی ( یاد توبی مکگوایر و سم ریمی کریستن دانست بخیر ) اینم از این
البته شماره یک و دو این بازی خوب بودن

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
خبر بسیار خوبی بودش.
من تحمل ديدن تريلر اسپايدر من را ندارم:-&
حالا چه برسه بازي بكنمش
به نظر من افتضاحي بيش نخواهد بود
اینقدر را هم که شما میگی افتضاح نیستش دوست من.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
دیگه اکتیویژن هم تکراری شدش . من موندم این اکتی نمی تونه بفهمه که اگه بعضی کارارو زیاد تکرار کنه به ضررش تموم میشه و بعضی از طرفداراشو از دست میده . لاعقل یک نفر توو اکتی فک کنم به فکرش برسه که بگه و یک انتقادی بکنه یا همشون سر تاپا یک کرواسن . واقعا یکم فک کنن بد نیستش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر