Spec Ops: The Line تحت تاثیر قرار دهنده ترین Shooter تا به امروز ؟!

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام

secopstheline.jpg

طراح اصلی Spec Ops: The Line اقای Cory Davis طی صحبت هاش با Gamespot اعلام کرده این بازی Shooter که در دوبی روخ میدهد یکی از "تحت تاثیر قرار دهنده ترین بازی ها" در سبک خود است !

"Spec Ops: The Line متاثر کننده ترین بازیی است که تا به حال انجام دادید !
منظور از این حرف اینه که ما مشخصا تمرکز و توجه بسیار زیادی به خط داستانی بازی داشتیم و ما بازیکن رو در شرایطی قرار میدیم که مجبوره ما بین تصمیمات اخلاقی و تصمیماتی کثیف که شاید در اون شرایط ضروری باشند یکی رو انتخاب کنه !"

شما در بازی کنترل شخصیت Captain Walker رو به عهده میگیرید ! یک کنترل کننده ی Delta Force حرفه ای که با یک تیم کوچک ولی با تجربه کار میکند و به خاور میانه فرستاده شده تا به کمک یک سرهنگ بسیار عالی رطبه به نام Conrad برود !
بعد از این موضوع شما از طرف مقامات دستور دریافت میکنید تا همچنان در دوبی باقی بمانید و به خالی کردن این منطقه کمک کنید !

شن در بازی یک مشخصه ی داینامیک است که نقش مهمی را در گیمبلی ایفا میکند، مثلا شما این قدرت را دارید تا با شلیک کردن با در یا پنجره ها یک طوفان شنی راه بیندازید و از موقعیت به سود خود استفاده کنید !

بازی شوتر 2K در VGA امسال در ماه دسامبر معرفی شد و در سال مالی 2011 این شرکت عرضه میشود !

موفق باشید

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوست من
A.D.00

آیا دو کلمه تاثیر گذار و نو آور اینقدر برای شما مشابه هستند که به جای همدیگه ازشون استفاده می کنید؟

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
سلام... من قبلا یه جایی اسم این بازی رو شنیدم...یه شمارش قبلا نیومده؟؟؟

بله . تا جایی که من یادم هست بازیی تحت این عنوان روی PS1 عرضه شده بود .
یه شوتر تاکتیکی به شدت مشکل و اعصاب خورد کن که عمرا کسی بتونه مرحله ی اولش رو رد کنه .:biggrin1:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
بله . تا جایی که من یادم هست بازیی تحت این عنوان روی PS1 عرضه شده بود .
یه شوتر تاکتیکی به شدت مشکل و اعصاب خورد کن که عمرا کسی بتونه مرحله ی اولش رو رد کنه .:biggrin1:
من با نسخه های که رو ps1 اومدن خیلی حال میکردم...خیلی قشنگ بودن!:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر