نمایشگاه/رویداد SONY Paris Games Week Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
با درود

سونی روز و ساعت کنفرانس Paris Games Week رو اعلام کرد !
کنفراس ساعت 20:30 روز سه شنبه پنجم آبان ماه به وقت تهران برگذار میشه.

بازیهایی که انتظار میره معرفی بشن:

• Gran Turismo 7

تقریبا دو سال از عرضه PS4 میگذره و هنوز از پرفروشترین فرنچایز سونی یعنی Gran Turismo خبری نیست
شاید کنفرانس پاریس بدلیل اهمیت داشتن این سبک بازی در اروپا بهترین موقعیت برای معرفی این بازی محبوب باشه.

• Quantic Dream's Project

از شروع این نسل David Cage رو فقط در مراسم رونمایی از PS4 دیده بودیم بعد از این سکوت طولانی این میتونه بهترین فرصت برای معرفی بازی جدید QD تو وطن خودش باشه !

• Sucker Punch's New Project

از اخرین بازی این استودیو یعنی Infamous Second Son که با موفقیت همراه بود زمان زیادی میگذره و Shuhei Yoshida قبلا از پروژه جدید این استودیو و معرفی اون در زمانی نزدیک خبر داده بود !

از بازیهایی که قبلا معرفی شدن و احتمالا گیم پلی و جزئیات بیشتری از اونها خواهیم دید:

• WILD

بازی جدید میشل انسل که از اون فقط یه تریلر مربوط به گیمزکام پارسال دیده بودیم و دیگه خبر و جزئیاتی از اون نداریم ! احتمال نمایش جدید گیم پلی و اطلاعات جدید بدلیل موقعیت نمایشکاه بسیار بالاست !

• Rime

سکوت عجیب سونی در مورد این بازی در حالی که سازنده های اون یعنی Tequila Works قبلا از مراحل پایانی ساخت بازی خبر داده بودن شاید نشون دهنده این بوده که سونی منتظر موقعیت مناسبی برای نمایش و اعلام تاریخ عرضه بازی بوده !

• Dreams

نمایش بیشتر و اطلاعات جدید از عنوان جدید استودیوی محبوب Mm تو این نمایشگاه قبلا توسط یوشیدا اعلام شده بود ! پس طرفدارای Mm میتونن مطمئن باشن که چیزهای بیشتری از Dreams خواهند دید !

در آخر با توجه به موقعیت نمایشگاه که هم از نظر مکان که در اروپا بازار اصلی PS4 هست و هم از نظر زمانی که نزدیک تعطیلات آخر سال هست میشه انتظار داشت شاهد سورپرایز بزرگی مثل PS4 Slim ویا کاهش قیمت باشیم !

مرسی

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
WTFFFFF
عجب کنفرانسی بود سونی واقعا تو کنفرانس های اخیرش ترکونده
Detroit: Become Human گرافیکوووو...کف اسفالته فک ها
جوونم نمایش جدید بانو ای لوی Horizon کنفرانس محشر بود

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
During the announcement, Yamauchi detailed two year-long championships that players will be able to participate in, which culminate in a ceremony where winners will celebrate alongside real-world racing champions.

با سلام پیش بینی های خودم مثل اینکه داره درست از آب در میاد مثل اینکه قراره در Gt Sports در کنار راننده های واقعی مسابقه بدیم منکه تصمیم دارم فاتح فرمول یک جهان شم از همین الان دارم تمرین میکنم. البته جمله گنگه ولی یه در صد احتمال بدیم اینجوری شه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
خب با معرفی شدن جی تی و بازی داوود بزرگترین چیزی که برا psx می مونه و باید بمب اون مراسم باشه چیزی نیست جز : :xGOD OF WAR 4

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ببخشید مثل قبل همراهیتون نکردم امشب ، کلا پخش دیوارم دو ساعته !!!! ، بعدش کنفرانسو کیفیت 360 گرفتم فقط عقب جلو میکردم بازم همچنان پخش دیوار بودم .. همچنان هم که این پستو میدم کیبورد تو بغلمه و پخش دیوارم ..8-x کیفیت HQ دارم میگیرم برام دعا کنید :d

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ببخشید مثل قبل همراهیتون نکردم امشب ، کلا پخش دیوارم دو ساعته !!!! ، بعدش کنفرانسو کیفیت 360 گرفتم فقط عقب جلو میکردم بازم همچنان پخش دیوار بودم .. همچنان هم که این پستو میدم کیبورد تو بغلمه و پخش دیوارم ..8-x کیفیت HQ دارم میگیرم برام دعا کنید :d

کیفیت HQ داری از کجا میگیری داداش؟
به ما هم بده لینکشو

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,110
نام
نـــــــویـــــــــد
حس میکنم پیش غذا بود واسه PSX :D
هایپ هایپ تا قیامت :D

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
خداییش دم سونی گرم.ببینید توی یه کنفرانس معمولی(PGW) چجوری شبمونو ساخت.این یعنی بازگشت به اصل PlayStation و بازیهای متنوع در سبکهای مختلف برای هر قشری و هجوم بیشتر گیمرها به برند PlayStation.با این روند عالی ای که سونی پیش گرفته بعید میدونم کسی تو کنسولهای خونگی به گرد پاش هم برسه توی این نسل.البته PSX رو هم در پیش داریم که مطمئنا برنامه های سونی بهتر و متنوعتر از PGW هست.:groupwave:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,318
نام
ماکان
من برای اولین بار در تاریخ عمرم تونستم یه کنفرانس سونی رو با کیفیت فوق خفن ببینم!:D البته مجبور شدم برم خونه یکی از دوستام که اونم سو استفاده کرد هی میگفت برو چایی بریز!:| البته من نرفتم و به نشون دادن یه میدل فینگر اکتفا کردم. اما به هر صورت چون نمایش همه ابزی هارو با گرافیک فوق خوب دیدم کلا خیلی حال کردم!

این Giant Zombie (؟) نمایش خیلی عالی داشت! چون سر نیاوردن چایی داشتم چونه میزدم خیلی نفهمیدم چی بود اما در کل خیلی خفن بود. یجا دیدم یکی شمشیر کشید بیرون، یکی تفنگ داشت و .... کلا زامبی کشی محض بود!

قیافه اون هندیه هم باعث شد یه ساعت بخندم!:D فکر کنم قیافه قبلی این یارو کچل بد قواره بود اما فیس جدیدش خیلی توپ بود!:D

دیدن Tekken 7 هم واقعا سورپرایز بود! انصافا اصلا انتظار نداشتم ایشون تو TGS نباشه و در عوض سر از پاریس در بیاره! فکر کنم سونی هدفش از این کار تسخیر ژانر فایتینگ بوده! نمایش دوتا غول این سبک پشت سر هم خیلی جالب بود!

یکی از سورپرایز های نمایش برای من Matterfall‌ بود! چقدر خوب بود. همه چیزش. همین صبح میگفتم کمبود یه شوتر انحصاری خوب به شدت حس میشه که خوب خدارو شکر خدا رسوند!:D گرافیکش اگه CG نبوده باشه فعلا در مخیله من نمیگنجه!

R&C هم مثل نمایش های قبلش عالی بود. کماکان تشخیص تفاوتش با انیمیشن سخته!

Horizon نمایشش به معنی واقعی کلمه فک برانداز بود! واقعا کف کردم. مبارزه با اون گوزنه عالی بود. کلا صحبت در مورد Horizon در یک جمله نمیگنجه و باید در موردش حسابی فک زد!:D

مولتی پلیر UC4 هم به نظرم شاهکار بود! چقدر شلوغ و پر از انرژی ساخته بودن! قشنگ معلومه اینو بشینی با بکس و دوستان بزنی جزو عمرت حساب نمیشه!:D درود بر شرف پاک آریاییشون!

و اما Dreams! من و Team_LSD از همینجا حمایت خودمون رو از این بازی اعلام میکنیم!:D نمایش بازی واقعا مسحور کننده بود!‌وقتی داشت لا به لای کیک ها بازی میکرد من میخواستم داد بزنم! قشنگ تابلو هست دیزاینرهاش از دم LSD بازن!:D یه کارایی میکردن عجیب غریب! به نظرم Dreams از اون بازیاس که نمرات عالی میگیره و کلا فروشش هم خوب میشه. ضمن اینکه به فروش LSD و محصولات روانگردان هم کمک فوقالعاده ای میکنه!:D

VR رو دوست داشتم بگن قیمتش چنده اما در کل نمایش جالبی داشت. نقل قول هایی که از سایت ها کردن هم خوب بود. مثلا IGN گفته بود از همه VR هایی که تا الان تجربه کرده بهتر بوده! البته باید دید تا الان چی تجربه کرده. اگه جواب هیچی باشه مسلما نمیشه به جملش اعتنا کرد اما اگه بعد از تجربه OR باز هم این حرفو بزنه یعنی واقعا سونی کار بزرگی کرده! اون قسمت راه رفتن روی طناب هم عالی بود. چون من خودم یبار یه چیز مشابه رو تجربه کردم میدونم چه حس خفنی میده!:D کلا VR منو خیلی هایپ کرد!:D

GTS نمایش عالی داشت! هرچند الان کیا میاد سر من خراب میشه و میگه PSN 10$ منو بده (که البته از همینجا به کیا عرض میشود چون GT7 نبود دبه میکنیم!:D) اما با این حال خوشم امد ازش. گرافیکش که عالی بود. گیم پلیش هم که همیشه خوب بوده. فکر کنم فن های GT حسابی راضی باشن!

Wild رو تا الان فکر میکردم یه بازی کوچیک بیخوده. الان فهمیدم واقعا اشتباه میکردم! چون ایشون به هیچ عنوان یه بازی کوچیک بیخود نیست، بلکه یه بازی بزرگ بیخوده! هدف از این مزه پراکنی هم این بود که بگم کماکان ایده بازی رو دوست ندارم!:D

اما سورپرایز اصلی برای من Detroit بود! تو صفحات خیلی قبل همین تاپیک گفته بودم دوست دارم داوود بره کارار رو بسازه! مثل اینکه داوود قفس تو این سایت عضوه و با خوندن کامنت من سریع رفت این بازی رو ساخت. #جدی . نمایش بازی واقعا محیرالعقول بود! عجب گرافیکی داشت! فیس دختره هم خیلی ناز بود. عاشقش شدم قشنگ. کلا برای من کاملا ارضا کننده بود! واقعا دارم برای عرضش لحظه شماری میکنم!

در کل به نظر من کنفرانس فوقالعاده ای بود!‌ نکته مثبتش نمایش بازی های مختلف و متنوع بود. تقریبا تو هر سبکی یه چیز برای نمایش داشتن!‌ از موتور سواری و مسابقات GT تا ایده های چتی مثل بازی چوات یرلی و کرایتک! قشنگ به عنوان یه گیمر از دیدن این همه بازی جور واجور سر ذوق امدم! ضمن اینکه با توجه به این نمایش باید انتظار داشت تو PSX هم همون GoW بعدی نمایش داده بشه!

پ.ن: راستی بازی که گفتن دیقه 90 از لیست نمایش خط خورده چی بوده؟
پ.پ.ن: هنوز بازی بعدی SP و Sony Bend موندن!:D SM هم که هیچی!:D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
ماه دیگه تازه مادرشون میاد بازیشو معرفی کنه با سونی بند
پ.ن:چقد خوبه سونی به عنوان یه گیمر بدجور راضیم تازه PSX مراسمش بزرگ تره گاو بازی جدید سونی بند اوووف

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
این رو من میذارم... فقط نمیدونم گزارشگر داره ... نداره ... نمیدونم چون چیز شکن ندارم الان نمیتونم ببینم کنفرانس رو... لینک اصلیش رو میذارم هرکس میتونه بره یک تیکه نمایش رو ببینه بگه خوبه یا نه
www.youtube.com/watch?v=2iNvG4MFrOU

این هم لینک با کیفیت 720p

6o7tw0b1aj7pkg82op76.jpg

720p

اشتباه با اکانت داداشم پیام دادم :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر