نمایشگاه/رویداد SONY Gamescom 2014 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دانلود کنفرانس گیمزکام سونی 2014

تشکر ویژه از .:miladamiri:. عزیز برای قرار دادن لینک دانلود تریلر و کنفرانس

وقایع کنفرانس گیمزکام سونی 2014

معرفی بازی Tearaway برای PS4 ( عرضه در 2015 )

دانلود 720P

تریلر جدید بازی The Order 1886

دانلود 720P

نمایش قابلیت های جدید LittleBigPlanet 3

دانلود 720P

تریلر جدید BloodBorne + اشاره به احتمال عرضه بازی در 6 ماه آینده

دانلود 720P

فروش جهانی PS4 از مرز 10 میلیون گذشت

Q-Games بازی جدید The Tomorrow Children رو برای PS4 معرفی کرد ( انحصاری )

دانلود 720P

Wild بازی جدید Michel Ancel خالق Rayman ( انحصاری/PS4 )

دانلود 720P

کمپانی The Astroaunts بازی جدید و انحصاری جدیدش با نام The Vanishing of Ethan Carter معرفی کرد

دانلود 720P

تریلر جدید از Rime (انحصاری PS4 )

دانلود 720P

HellBlade بازی حدید Ninja Teory معرفی شد ( PS4/ انحصاری زمانی )

دانلود 720P

Destiny بالاترین مقدار پیش فروش رو در بین تمام New-IP های تاریخ داره و اولین Expansion آن در ماه دسامبر عرضه میشه

حضور هیدئو کوجیما در کنفرانس و نمایش جدید از قابلیت های Cardboard Box

دانلود 720P

معرفی بازی جدید و انحصاری .P.T ( ژانر وحشت/PS4 )

دانلود 720P

معرفی فریمور ورژن 2.0 برای PS4 ( افزودن قابلیت Share Play و You*tube )

اشارات کوچک به Morpheus و قابل بازی بودن آن در Gamescom

Playstation TV با قیمت 100$ در تاریخ 14 اکتبر در آمریکای شمالی
با قیمت 100یورو در تاریخ 14 نوامبر در اروپا و همراه با 3 بازی دیجیتالی عرضه میشه

رونمایی دوباره از Until Dawn و ساخته شدن آن بصورت انحصاری برای PS4

دانلود 720P

نمایش جدید Driveclub

دانلود 720P

معرفی بازی Volume از سازنده Thomas Was Alone ( برای PS4 و PS Vita بصورت انحصاری زمانی )

دانلود تریلر بزودی

RuneMaster و HollowPoint دو بازی جدید از Paradox برای PS4 و انحصاری زمانی

دانلود تریلر بزودی

Day-Z برای PS4 معرفی شد با قابلیت Cross Platform

دانلود تریلر بزودی

نمایش جدید Far Cry4 و اطلاعات جدید و انحصاری Keys to Kyrat

(دانلود تریلر بزودی)

نمایش جدید از Shadow of Mordor + محتوای انحصاری

دانلود تریلر بزودی

درود

Tuesday, 12th August 2014

18:00PM BST London, UK

سه شنبه 21 مرداد / ساعت 21:30 (9:30 PM ) به وقت تهران

پخش زنده :

Playstation Twitch

Playstation Blog

IGN
IGN Twtich

4ThePlayers.De

Gamespot

VG247

پ.ن : لکوموتیوران بزرگوارمون Behrooz این افتخار رو به من داد تا قطار هایپ رو راه بندازم و شما رو عین E3 محکم بکوبم به مانع :d

d1r0qljhhbhc76urskwb.jpg

Sony Announces Gamescom 2014 Press Conference Time and Date

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
از نسخه جدید GOW حمایت میشه ولی از ادامه دادن داستان کریتوس نه :D
بهترین حالت از دید من اینه که از یونان بکشن بیرون و کلا همه چیز رو از نو شروع کنند. Mythology، شخصیت، گیم پلی و ... همشون جدید باشن.
مشکل همینه GOW یعنی کریتوس اونجوری که اسم GOW رو بذارن دم کوزه ابشو بخورن

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مشکل همینه GOW یعنی کریتوس اونجوری که اسم GOW رو بذارن دم کوزه ابشو بخورن

GOW کریتوسی دیگه جواب نمیده. نه تنها داستان بلکه همونطوری که احسان گفت از لحاظ گیم پلی هم دیگه کشش نداره. New character or bust.

galahad

کاربر سایت
Aug 9, 2014
84
آف تاپیک

وقایع راکون سیتی برای نمایش تلویزیونی 2015 پخش میشه و اتفاقا هنرپیشه های خوبیم داره . اسمشم هست ARKLAY PITCH REEL V1

منبع
لینک ویدئو
خبرشم به عهده بهزاد .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
اصلا لزومی نداره که بگیم god of war= kratos و نمیدونم حرفهایی از این قبیل که خدای جنگ بدون کریتوس معنی نداره و ....
سانتا مونیکایی که کریتوسی رو خلق کرده که این همه ابهت و محبوبیت داره مطمئنا می تونه شخصیت جدیدی رو خلق کنه که اون محبوبیت و عظمت رو داشته باشه!
همونطوری که شخصیت پردازی و جذابیت نیتن تو آنچارتد اونقدر محبوب بود در کوتاهترین زمان ممکن ناتی داگ نه یکی بلکه دو تا ( الی و جوئل) رو خلق کرد که چیزی کم از نیتن ندارن!
یا به طور مثال تو این چند سال اخیر طرفدار بارسا یه زمانی این تیم رو بدون مثلا ریوالدو نمی تونستن باور کنن کم کم با رونالدینیویی آشنا شدن که اون محبوبیت و تاثیرش حتی بیشتر از ریوالدو بود و حالا هم مسی جای رونالدینیو ( مثال هام رو دارید:d)
خلاصه اینکه شما غصه ی خدای جنگ بدون کریتوس رو نخورید چون حتی بهترش هم می تونه نصیبمون بشه!
اصلا نه فقط کریتوس بلکه کلا باید از فضای یونان باستان و این داستان خدایان و پدرکشی و الهه و...بیاییم بیرون و تنها چیزی که از این سری باقی بمونه اون حس و حال اساطیری - حماسیش و مهمتر خشونتش هست!
حتی گیم پلی بازی هم بنظرم باید یکسری تغییرات بنیادی هم داشته باشه!
دوران روم باستان و یا یک دوره ی ساختگی و بدون اقتباس می تونه گزینه های جدید برای شروع دوباره این آی پی باشه!

galahad

کاربر سایت
Aug 9, 2014
84
اصلا لزومی نداره که بگیم god of war= kratos و نمیدونم حرفهایی از این قبیل که خدای جنگ بدون کریتوس معنی نداره و ....
سانتا مونیکایی که کریتوسی رو خلق کرده که این همه ابهت و محبوبیت داره مطمئنا می تونه شخصیت جدیدی رو خلق کنه که اون محبوبیت و عظمت رو داشته باشه!
همونطوری که شخصیت پردازی و جذابیت نیتن تو آنچارتد اونقدر محبوب بود در کوتاهترین زمان ممکن ناتی داگ نه یکی بلکه دو تا ( الی و جوئل) رو خلق کرد که چیزی کم از نیتن ندارن!
یا به طور مثال تو این چند سال اخیر طرفدار بارسا یه زمانی این تیم رو بدون مثلا ریوالدو نمی تونستن باور کنن کم کم با رونالدینیویی آشنا شدن که اون محبوبیت و تاثیرش حتی بیشتر از ریوالدو بود و حالا هم مسی جای رونالدینیو ( مثال هام رو دارید:d)
خلاصه اینکه شما غصه ی خدای جنگ بدون کریتوس رو نخورید چون حتی بهترش هم می تونه نصیبمون بشه!
اصلا نه فقط کریتوس بلکه کلا باید از فضای یونان باستان و این داستان خدایان و پدرکشی و الهه و...بیاییم بیرون و تنها چیزی که از این سری باقی بمونه اون حس و حال اساطیری - حماسیش و مهمتر خشونتش هست!

دوران روم باستان و یا یک دوره ی ساختگی و بدون اقتباس می تونه گزینه های جدید برای شروع دوباره این آی پی باشه!

اصلا میخوای کلا اسم بازی رو هم عوض کنن :d اون قسمتی که قرمز کردم (کلا چیزی باقی نمیمونه با تفاسیر تو ) علی یه بار دیگه پست خودتو بخون:d

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
GOW کریتوسی دیگه جواب نمیده. نه تنها داستان بلکه همونطوری که احسان گفت از لحاظ گیم پلی هم دیگه کشش نداره. New character or bust.
الان شما بری ببینی مردم دارن خودشونو به در و دیوار میکوبونن واسه نسخه جدید GOW..

اگه اشتباه نکنم تیم اصلی که GOW رو ساخته BARLOG جمع کرده و الان تو استودیوی جدید هستن و حتما ایده های جدید دارن..ولی شما فکر کردین که

اگه نمیتونستن بازی رو ادامه بدن اون کات سین اخر بازی رو میزاشتن؟حتما یه چیزی تو چنته دارن

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
اصلا میخوای کلا اسم بازی رو هم عوض کنن :d اون قسمتی که قرمز کردم (کلا چیزی باقی نمیمونه با تفاسیر تو ) علی یه بار دیگه پست خودتو بخون:d
درسته ما خدای جنگ رو تا امروز با یونان و خدایان و الهه و... میشناسیم ولی همین شناخت لزوم نداره همیشگی باشه و تغییر نکنه! خدای جنگ هم مثل خیلی از بازی ها می تونه تغییرات اساسی داشته باشه!
همونطری که cod رو تو سه شماره اول به عنوان یک بازی جنگ جهانی ای مشناختیم اما در ادامه بازی سر از جنگ های مدرن و دوران سرد .. در آورد و یا بایوشاک از دل رپچر و زیر دریا در آخرین شماره سر از کلمبیای قد کشیده در وسط آسمونها در آورد اون هم با کلی تغییرات اساسی در گیم پلی و ....
و خیلی از بازی های دیگه که اگه دقت کنی همه ی این تغییرات نتایج مثبت رو داشته!
cod اگه سر شماره ی 4 مدرن نمیشد شاید متای 94 و اون فروش خیره کننده رو نداشت و حتی این بایوشاک: بی کران اگه سر شماره 3 هم پیرو همون سبک و حس و حال دو شماره ی اول میشد این همه موفقیت کسب نمی کرد!
خدای جنگ هم می تونه خیلی تغییرات داشته باشه و باز هم موفق و محبوب و غرور آفرین باشه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
این احسان رو ول کنید:-" برای خودش یه چیزی میگه! :-" :d
اما در جواب ماکان! :| آقا داستان کریتوس واقعا تموم شده دیگه! زمین و زمان رو ترکوند،هیچکی هم جلو دارش نبود جز خودش! :-" هرچی نقطه ی گنگ داستانی بود هم بهش پرداختن! از 10~12 سالگیش بگیر،تا آخر GOW III که نزدیکای 40 سالش میباشد احتمالا:-" :d
اگر قصد ریبوت دارن،من نمیتونم درک کنم بازیی که یک سال پیش آخرین بازیش اومده،ریبوت بشه :| (ریبوت منظورم اینه که بردارن کلا کاراکتر و دنیا و ... رو عوض کنند! :| ) اگر قصد ادامه دارن،واقعا ادامه دادنش سخته! هیچ چیزی توی گذشته ـش نمونده که بخوان به کریتوس یه انگیزه ی دوباره بدن که بخواد بره کسی رو بترکونه یا دنیا رو نجات بده:-" :| هدف جدید بهش بدن؟ :-" برای کسی که بیشتر از 10 سال،هدفش فقط انتقام بوده،آخرشم تمام و کمال بهش رسیده شاید جواب نده! :d

بردارن برن سراغ یه بازی جدید توی همین سبک،ببرنش طرفای مصری،اسکاندیناویی،ژاپنی، سرخپوست ها و ...! یه جای دیگه برن که پر از پتانسیل باشه! مثل شروع دنیای GOW ! :d
یک سری مساوی هم قبلا گفته بودم:-" که GOW رو کاملا به کریتوس و BoC میشناسیم! اصلا اولین کلماتی که به ذهن آدم میرسه اینا میباشند! خیلی بیشتر از خیلی بازی های دیگه این اسما بهم گره خوردن! :d برای همین میگم بی خیال اسم GOW بشن:(
البته اگر دیموس به فنا نمیرفت،شاید باهاش کنار میومدم! :-" (که اونم دیگه یونان پتانسیل یه بازی دنباله دار رو نداره و باید تو یک بازی،نسخه ـش رو بپیچن :-" :d )

---
پ.ن : امیر انقدر آواتار و امضای ملت رو دید زد آخر خون دماغ شد =))
این آواتارم از روزی که آرتش اومد رفت توی صف،که بالاخره الان نوبتش رسید! :d
به نظر میرسه کل سایت هم خون دماغ شدن غیر از من! :-" منحرفا :| خجالت بکشید! :d

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
چی میگی علی !! اونطوری که یه IP دیگه بسازن خب:d
جوئل و الی مثالی کاملا اشتباهه چون برا یه ip دیگه بود نه آنچارتد ! سانتا هم اگه یه شخصیت محبوب دیگه در یه ip جدید بسازه در اون حد خیلی هم عالی ولی نه برا GOW !! کلا کامنتت رو یه بار دیگه بخون ببین چی گفتی جو گیر نشو دوباره:d​
برادره من اگه جواب نمیداد که الان این همه گیمر له له GOW IV رو نمیزدن !
zrmwtd224ro2aa5hk1un.png

راجب گیم پلی و کشش و این داستانا هم کلا GOW از نظره خیلی ها بهترین H&S هست نمونش هم لیست گیم اینفرمر بود اگه بهترین کشش نداشته باشه پس وای به حال بقیه !!

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
از نظر من GOW جدید 100 درصد در حال ساخت هستش، با توجه به همون شواهدی که چند وقت پیش خودشون در استدیو جدیدشون نشون دادن از برگشت جناب
Barlog بگیر تا ماکت های کریتوس خان کبیر.
حالا این که کی معرفی کنن و نمایش بدن معلوم نیست، البته به احتمال خیلی بالا زمان معرفی Gamescom امسال نیست به نظر من بهترین زمان معرفی کامل و اساسی E3 2015 هستش و زمان انتشار بازی هم 2016!
در مورد GOW بدون کریتوس هم بگم که یک سری چیز ها نماد و لوگو هستن به نظرم بدون شک کریتوس هم نماد سونی و GOW و یکی از مهم ترین عناصر موفقیت سونی !
به قول معروف GOW باید کریتوس داشته باشه GOW که کریتوس نداشته باشه GOW نیست برادر من
:d
در کل امان از اون روزی که خدای استدیو های سونی، سانتا بازیه خودش رو برای PS4 نشون بده اون موقع هستش که حماسه pashmrizon# راه میوفته
هنوزم که هنوزه مدل کارکتر کریتوس خیلی خیلی کم نظیره !

mb0cofoqo86d6d377tk5.jpg

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
چی میگی علی !! اونطوری که یه IP دیگه بسازن خب:d
جوئل و الی مثالی کاملا اشتباهه چون برا یه ip دیگه بود نه آنچارتد ! سانتا هم اگه یه شخصیت محبوب دیگه در یه ip جدید بسازه در اون حد خیلی هم عالی ولی نه برا GOW !! کلا کامنتت رو یه بار دیگه بخون ببین چی گفتی جو گیر نشو دوباره

[/SPOILER]

نه منظورم از الی و جوئل صرفا این بود که بگم این ها هم مثل ناتی داگی ها می تونن شخصیت جدید خلق کنن که اینقد خوش پرداخت باشه!
در مورد تغییرات هم که نظرم رو تو پست بالایی گفتم :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بیخیال بحث GOW کلا تاپیک داره به بی راهه کشیده میشه. هر کسی یه نظری در مورد نسخه بعدی سری داره و درست و غلط بودن این نظرات رو فقط زمان میتونه مشخص کنه.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نظر من اگر برن در مورد شخصیت Ariese - previous God of war بسازند خیلی جالب و هیجان انگیز میشه :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
Please.... no more Kratos
کاشکی بازی رو ریبوت میکردن یا یه جور دنباله معنوی براش میساختن. داستان کریتوس توی نسخه سه به بهترین صورت ممکن تموم شد، دیگه وقتشه دست از سر کریتوس بردارن و یه داستان جدید رو شروع کنند.

!You will pay for this [Comment] Ali Dante, be certain of that
:D

GoW بدون کریتوس کلا نباشه بهتره. فکر هم نکنم کرکتری مثل کریتوس رو که نماد GoW هست رو از بازی خط بزنن.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خوندن پستای شما فقط یه نتیجه داشت که من هوس GOW کردم. من که رفتم با کریتوس خون بپاچونم به در و دیفال.>:)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر