نمایشگاه/رویداد SONY Gamescom 2014 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دانلود کنفرانس گیمزکام سونی 2014

تشکر ویژه از .:miladamiri:. عزیز برای قرار دادن لینک دانلود تریلر و کنفرانس

وقایع کنفرانس گیمزکام سونی 2014

معرفی بازی Tearaway برای PS4 ( عرضه در 2015 )

دانلود 720P

تریلر جدید بازی The Order 1886

دانلود 720P

نمایش قابلیت های جدید LittleBigPlanet 3

دانلود 720P

تریلر جدید BloodBorne + اشاره به احتمال عرضه بازی در 6 ماه آینده

دانلود 720P

فروش جهانی PS4 از مرز 10 میلیون گذشت

Q-Games بازی جدید The Tomorrow Children رو برای PS4 معرفی کرد ( انحصاری )

دانلود 720P

Wild بازی جدید Michel Ancel خالق Rayman ( انحصاری/PS4 )

دانلود 720P

کمپانی The Astroaunts بازی جدید و انحصاری جدیدش با نام The Vanishing of Ethan Carter معرفی کرد

دانلود 720P

تریلر جدید از Rime (انحصاری PS4 )

دانلود 720P

HellBlade بازی حدید Ninja Teory معرفی شد ( PS4/ انحصاری زمانی )

دانلود 720P

Destiny بالاترین مقدار پیش فروش رو در بین تمام New-IP های تاریخ داره و اولین Expansion آن در ماه دسامبر عرضه میشه

حضور هیدئو کوجیما در کنفرانس و نمایش جدید از قابلیت های Cardboard Box

دانلود 720P

معرفی بازی جدید و انحصاری .P.T ( ژانر وحشت/PS4 )

دانلود 720P

معرفی فریمور ورژن 2.0 برای PS4 ( افزودن قابلیت Share Play و You*tube )

اشارات کوچک به Morpheus و قابل بازی بودن آن در Gamescom

Playstation TV با قیمت 100$ در تاریخ 14 اکتبر در آمریکای شمالی
با قیمت 100یورو در تاریخ 14 نوامبر در اروپا و همراه با 3 بازی دیجیتالی عرضه میشه

رونمایی دوباره از Until Dawn و ساخته شدن آن بصورت انحصاری برای PS4

دانلود 720P

نمایش جدید Driveclub

دانلود 720P

معرفی بازی Volume از سازنده Thomas Was Alone ( برای PS4 و PS Vita بصورت انحصاری زمانی )

دانلود تریلر بزودی

RuneMaster و HollowPoint دو بازی جدید از Paradox برای PS4 و انحصاری زمانی

دانلود تریلر بزودی

Day-Z برای PS4 معرفی شد با قابلیت Cross Platform

دانلود تریلر بزودی

نمایش جدید Far Cry4 و اطلاعات جدید و انحصاری Keys to Kyrat

(دانلود تریلر بزودی)

نمایش جدید از Shadow of Mordor + محتوای انحصاری

دانلود تریلر بزودی

درود

Tuesday, 12th August 2014

18:00PM BST London, UK

سه شنبه 21 مرداد / ساعت 21:30 (9:30 PM ) به وقت تهران

پخش زنده :

Playstation Twitch

Playstation Blog

IGN
IGN Twtich

4ThePlayers.De

Gamespot

VG247

پ.ن : لکوموتیوران بزرگوارمون Behrooz این افتخار رو به من داد تا قطار هایپ رو راه بندازم و شما رو عین E3 محکم بکوبم به مانع :d

d1r0qljhhbhc76urskwb.jpg

Sony Announces Gamescom 2014 Press Conference Time and Date

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
Please.... no more Kratos
کاشکی بازی رو ریبوت میکردن یا یه جور دنباله معنوی براش میساختن. داستان کریتوس توی نسخه سه به بهترین صورت ممکن تموم شد، دیگه وقتشه دست از سر کریتوس بردارن و یه داستان جدید رو شروع کنند.
روایت داریم که god of war بدون کریتوس god of war نیست ! God Of War = Kratos
اگه بتونن داستان و فضای خوبی برا GOW IV و کریتوس بسازن از چهارمین شماره ی اصلی یکی از مهمترین بازی های سونی خیلی هم استقبال میشه , اصلا من یکی از فانتزی هام اینه که چهره ی کریتوس کبیرو با PS4 ببینم ! شما اگه nتا DMC دیگه بسازن استقبال نمیکنی ؟!! درسته که GOW III خیلی عالی و حماسی به پایان رسید ولی اگه ادامه ای درخوره این سری بتونن بسازن چرا که نه !!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
بحث god of war شد این رو بگم که هر چند پایان بندی 3گانه به بهترین شکل ممکن رخ داد ولی خب با این حال کلی راه و ترفند برا ادامه دادنش هست منتهی خودم به شخصه مشتاقم که فعلا یکی دو تا بازی غیر از gow از سانتا مونیکا ببینم!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
روایت داریم که god of war بدون کریتوس god of war نیست ! God Of War = Kratos
اگه بتونن داستان و فضای خوبی برا GOW IV و کریتوس بسازن از چهارمین شماره ی اصلی یکی از مهمترین بازی های سونی خیلی هم استقبال میشه , اصلا من یکی از فانتزی هام اینه که چهره ی کریتوس کبیرو با PS4 ببینم ! شما اگه nتا DMC دیگه بسازن استقبال نمیکنی ؟!! درسته که پایان GOW III خیلی عالی و حماسی به پایان رسید ولی اگه ادامه ای درخوره این سری بتونن بسازن چرا که نه !!

DMC رو من در وهله اول بخاطر گیم پلیش بازی میکنم نه داستان پس تا وقتی که گیم پلیش پیشرفت کنه هیچ مشکلی باهاش ندارم ولی با این وجود همین الان هم ترجیح میدم DMC5 در مورد نیرو/ورجیل/اسپاردا/یه شخصیت جدید باشه تا دانته، چون داستان دانته رو تموم شده میدونم.

حالا برای GOWـی که داستان یکی از رکن های اساسی اونه مطمئنا کش دار کردن آرک داستانی یک شخصیت کار جالبی نیست.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی در حال حاضر کریتوس خز شده ترین کرکتر دنیای گیمه :D امیدوارم به این زودی ها گاو نبینیم
help-crazy-rabbit-emoticon.gif

پ.ن : امیر انقدر آواتار و امضای ملت رو دید زد آخر خون دماغ شد =))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
مگه آخر God of War III کسی هم زنده موند؟ دیگه با کی میخواد بجنگه؟ XD

همرو یا کلشونو کند یا تیکه تیکشون کرد . . . . . . آها فهمیدم تنها کسایی که زنده موندن اون 3 خانم متشخص بود XDDD

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سری god of war یه کارنامه عالی برای سانتا مونیکا درست کرده و بنظر من نباید با کش دادن این سری نابودش کنه....
چون داستان اصلی ترین موضوع تو گاد آف واره و تو نسخه سوم به بهترین شکل ممکن تموم شد.
منم با آی پی جدید از سانتا مونیکا موافقم....

ولی خب بچه ها این عکسو فراموش نکنین (صحنه آخره gow 3 )
کریتوس شاید زنده باشه:d
fn3lvyqdfu6btt6ra0r7.jpg

آخرین ویرایش:

KNPS

کاربر سایت
Dec 12, 2013
66
استدیوهای سونی باید این وضع رو تغییر بدن و برن سراغ IP های جدید.
Guerrilla فقط داره KZ میسازه , Sucker Punch فقط داره Infamous میسازه , این وسط یه Santa Monica بود که می خواست غیر از GOW یه IP جدید بسازه که اونم کنسل شد.
نمیدونم واقعا , شاید درستش این جوریه ! :-/

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,317
نام
ماکان
من این فاز آنتی گاو رو اصلا درک نمیکنم!:D گاو بهتری یا یکی از بهترین انحصاری های سونی هست. اتفاقا من دوست دارم هرچه سریعتر یدونه جدیدشو برای PS4 ببینم. فقط به شرط اینکه یه تیم خوب و با ایده های جدید بسازتش! نه یه بازی صرفا خوب عین اسنشن.

اگه سونی بیاد تو GC مثلا GoWIV رو نمایش بده از نظر انحصاری کامل همه چیز رو به نفع خودش تغییر میده. هرچند که بنظرم اصلا این اتفاق نمیفته و نهایت یه کالکشن معرفی میشه. چون فکر میکنم که نمایش این بازی میره برای E3 بعدی و سونی هنر کنه بازی بعدی MM رو نمایش میده. به همراه یکی دو تا انحصاری جدید دیگه. یعنی تا وقتی که هنوز UC4 نمایش درست و حسابی نداشته هیچی از GoW جدید نمیبینیم.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اتفاقا من بر این عقیدم سازنده های بازی قصد دارن دوباره کریتوس رو برگردونن

اگه درست یادم باشه دقیقا صحنه پایانی شماره سومزمانی که کریتوس میمیره دقیقا دوربین پس از نشون دادن آتنا برمیگرده جایی که جنازه کچل خان افتاده بود و شما میبینید که جنازه سر جاش نیست. حالا دو احتمال هست یا کریتوس رفته به دنیای مردگان که احتمالش کمه چون هیدیز خدای مردگان خودش بدست کچل خان نفله شده یا اینکه قراره کریتوس خودش پا شده رفته خلاصه این نشون دادن صحنه ی خالی از جنازه ی کریتوس بدون حکمت نیست

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Barlog برگشته و اونجوری هم که قبلاً نخ داده صد در صد داره روی نسخه جدید GoW کار میکنه . یعنی شک کردن به این بشر حرامه:D

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
الان یعنی من ساخت GOW IV رو قطعی بدونم؟:-/:x

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
Barlog برگشته و اونجوری هم که قبلاً نخ داده صد در صد داره روی نسخه جدید GoW کار میکنه . یعنی شک کردن به این بشر حرامه:D
دقیقا شک کردن بهش حرامه من نمیدونم کسی که فکمون رو سر پیچوندن GOW II به زمین چسبوند حالا بچه ها بهش شک دارن که داستان رو نتونه درست کنه

یکی از بهترین انحصاری های سونی GOW هستش و اگه نسخه جدید معرفی بشه شک ندارم فروش PS4 نجومی میشه..

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
از نسخه جدید GOW حمایت میشه ولی از ادامه دادن داستان کریتوس نه :D
بهترین حالت از دید من اینه که از یونان بکشن بیرون و کلا همه چیز رو از نو شروع کنند. Mythology، شخصیت، گیم پلی و ... همشون جدید باشن.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من این فاز آنتی گاو رو اصلا درک نمیکنم!:D گاو بهتری یا یکی از بهترین انحصاری های سونی هست. اتفاقا من دوست دارم هرچه سریعتر یدونه جدیدشو برای PS4 ببینم. فقط به شرط اینکه یه تیم خوب و با ایده های جدید بسازتش! نه یه بازی صرفا خوب عین اسنشن.

اگه سونی بیاد تو GC مثلا GoWIV رو نمایش بده از نظر انحصاری کامل همه چیز رو به نفع خودش تغییر میده. هرچند که بنظرم اصلا این اتفاق نمیفته و نهایت یه کالکشن معرفی میشه. چون فکر میکنم که نمایش این بازی میره برای E3 بعدی و سونی هنر کنه بازی بعدی MM رو نمایش میده. به همراه یکی دو تا انحصاری جدید دیگه. یعنی تا وقتی که هنوز UC4 نمایش درست و حسابی نداشته هیچی از GoW جدید نمیبینیم.

مشکل گاو نیست ماکان مشکل سبکشه :D سبک HnS واقعاً کشش اینهمه کش دادن داستان رو نداره :D بازی اگه شوتری موتری چیزی مثل هیلو یا گیرز بود میشد راحت هر دفعه بردش یه جا یه داستان جدا رو روایت کرد ، ولی گاو یه داستان یکپارچه از زندگی یه بابایی رو روایت کرده و به انتهاش رسیده این اولین مشکلشه . دومین و بزرگترین مشکل گیم پلی بازیه ! گاو در حال حاضر بی نهایت مشکل گیم پلی داره :D این گیم پلی دیوید جفی نهایت تا 3-4 شماره جواب میداد نه 6 شماره که حالا بخواد بره واسه 7 ـمی :D گیم پلی بازی تغییرات بی نهایت اساسی و بنیادی داره که تا وقتی کریتوس + بلید آو هرچی توی بازی وجود داره امکان تغییر دادنش نیست !

کریتوس = یه شخصیت نره غول ، کند و قدرتی :D
بلید آو هرچی = دو تا زنجیر که فلسفه ی هر چی Canceling و Evade ـه به فنا میده :D

این دو المان هم بخوان عوض بشن اسم بازی گاو نباشه خیلی سنگین تره :D این دو تا بخوان باشن هم بازی با این سیر نزولیش محکوم به فناس :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
یعنی شما میگید می خوان Gow IV رو توی GC معرفی کنند ؟ عمرا ! شاید یک Side Game دیگه از gow باشه تا شماره جدید !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر