نمایشگاه/رویداد SONY Gamescom 2014 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دانلود کنفرانس گیمزکام سونی 2014

تشکر ویژه از .:miladamiri:. عزیز برای قرار دادن لینک دانلود تریلر و کنفرانس

وقایع کنفرانس گیمزکام سونی 2014

معرفی بازی Tearaway برای PS4 ( عرضه در 2015 )

دانلود 720P

تریلر جدید بازی The Order 1886

دانلود 720P

نمایش قابلیت های جدید LittleBigPlanet 3

دانلود 720P

تریلر جدید BloodBorne + اشاره به احتمال عرضه بازی در 6 ماه آینده

دانلود 720P

فروش جهانی PS4 از مرز 10 میلیون گذشت

Q-Games بازی جدید The Tomorrow Children رو برای PS4 معرفی کرد ( انحصاری )

دانلود 720P

Wild بازی جدید Michel Ancel خالق Rayman ( انحصاری/PS4 )

دانلود 720P

کمپانی The Astroaunts بازی جدید و انحصاری جدیدش با نام The Vanishing of Ethan Carter معرفی کرد

دانلود 720P

تریلر جدید از Rime (انحصاری PS4 )

دانلود 720P

HellBlade بازی حدید Ninja Teory معرفی شد ( PS4/ انحصاری زمانی )

دانلود 720P

Destiny بالاترین مقدار پیش فروش رو در بین تمام New-IP های تاریخ داره و اولین Expansion آن در ماه دسامبر عرضه میشه

حضور هیدئو کوجیما در کنفرانس و نمایش جدید از قابلیت های Cardboard Box

دانلود 720P

معرفی بازی جدید و انحصاری .P.T ( ژانر وحشت/PS4 )

دانلود 720P

معرفی فریمور ورژن 2.0 برای PS4 ( افزودن قابلیت Share Play و You*tube )

اشارات کوچک به Morpheus و قابل بازی بودن آن در Gamescom

Playstation TV با قیمت 100$ در تاریخ 14 اکتبر در آمریکای شمالی
با قیمت 100یورو در تاریخ 14 نوامبر در اروپا و همراه با 3 بازی دیجیتالی عرضه میشه

رونمایی دوباره از Until Dawn و ساخته شدن آن بصورت انحصاری برای PS4

دانلود 720P

نمایش جدید Driveclub

دانلود 720P

معرفی بازی Volume از سازنده Thomas Was Alone ( برای PS4 و PS Vita بصورت انحصاری زمانی )

دانلود تریلر بزودی

RuneMaster و HollowPoint دو بازی جدید از Paradox برای PS4 و انحصاری زمانی

دانلود تریلر بزودی

Day-Z برای PS4 معرفی شد با قابلیت Cross Platform

دانلود تریلر بزودی

نمایش جدید Far Cry4 و اطلاعات جدید و انحصاری Keys to Kyrat

(دانلود تریلر بزودی)

نمایش جدید از Shadow of Mordor + محتوای انحصاری

دانلود تریلر بزودی

درود

Tuesday, 12th August 2014

18:00PM BST London, UK

سه شنبه 21 مرداد / ساعت 21:30 (9:30 PM ) به وقت تهران

پخش زنده :

Playstation Twitch

Playstation Blog

IGN
IGN Twtich

4ThePlayers.De

Gamespot

VG247

پ.ن : لکوموتیوران بزرگوارمون Behrooz این افتخار رو به من داد تا قطار هایپ رو راه بندازم و شما رو عین E3 محکم بکوبم به مانع :d

d1r0qljhhbhc76urskwb.jpg

Sony Announces Gamescom 2014 Press Conference Time and Date

آخرین ویرایش:

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
10-15 روز مونده به کنفرانس E3 2014 فک کنم 100 صفحه رو رد کرده بودیم اونم تو کوران داغ امتحانات ولی الان تو فصل تابستون و تقریبا 2 هفته مونده به کنفرانس گیمز کام هنوز صفجه ی 10 هستیم :|:d

یه ویدئو از وضعیت فعلی مسافرین قطار:

fvuld55ri0220dg2o58w.gif

ولی نگران نباشین، با احمد داریم فکر می کنیم رو این قضیه...

p6x7f5j9h1fp86ast2h0.gif

Wait...:d

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اقا استیج دمو انچارتد توسط Insider زبان فول و محترم سایت تایید شد:d:|

شروع کنید دیگه انصافا تایپک یه چندتا گیف کم داره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
نمایش گیم پلی UC4‌ یا یه تیزر دو حد 2 دیقه خیلی خوبه! گیم پلی زیاد نشون نمیدن اما دیگه انصافا وقتش هست یه چیزی از بازی و چیزی که قرار هست باشه نشون بدن!

راستی چه خبر از غایب اعظم FFXV؟ اینجارو هم اسکیپ کردن به امید خدا؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اینا فقط به من بگن قراره یه GOD OF WAR چیزی بیاد برای من بسه . فقط بگن این بازی میاد . حالا تریلر نشون ندن هم ندن . مهم اینه بازی تایید بشه .

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
علي دانته و اميرآكيبا رو كه تو گيف ديدم ( پخش زمين شدن:d )، فقط اين وسط احسان كجاست وحيد؟! :d:-"

طبق روال هميشگي Project Morpheus رو ول دادن وسط نمايشگاه و كنارش يه Jurassic Encounter هم گذاشتن تا اگه ملت دوست داشتن برگردن به دوران قديم و از هم نشيني با دايناسورا لذت ببرن. ما كه فعلا داريم به صورت رايگان از پستاي يكيشون تو اين تاپيك نهايت بهره رو مي بريم :bighug::d

تو ليست لاين آپ سوني كه Rime نيست ولي گويا خود سازنده هاي بازي گفتن كه بازيشون تو نمايشگاه قابل بازي ـه :-?

https://twitter.com/don_raul/status/479985548170657792

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ه ا ی پ @ای هایپ کردنer های گرامی آیا از e3 امسال و کلا تمام نمایشگاه ها درس نگرفته اید؟@قطعا نمایشگاه ها را برا شمایان میفرستیم تا بدانید مضرات این هایپ را!@ به راستی هایپ بزرگترین دشمن بازیباز است!@
---سوره هایپ (لعنت الله علیه)

-----------------------------------------

بی شوخی دست از هایپ الکی بر دارین . نیاین ارزو های کل نسلتونو بخواین تو یک نمایشگاه درجه 2 (اگهe3 درجه 1ه پس این میشه بهش گفت 2) درست بشه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
من رو دقیقا تو کدوم گیف دیدین؟ :d من پرروتر از این حرفام که با معرفی نشدن بازیم،دپرس بشم! :d :-" به خاطر KH III بسی پوست کلفت شدم! >:)

بزرگترین بازی و به اصطلاح سورپرایز GC امسال هم به نظرم رچت خواهد بود! :-" 150% نمایش داره! :d :-" گیم پلی هم میباشد! :-" (حالا شاید Stage Demo نباشه! ولی هرچی نشون میدن،گیم پلی هم توی تریلر هست! :d (
مگر اینکه بازی Mm هم باشه و اون بشه سورپرایز کنفرانس! :d از GOW و سانتا و اینا هم هیچ خبری نمیشه! :-"
---
در مورد SotB هم مثل آریا به نظر منم بازی دانلودی میباشد! :d

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
بابا قطار برا E3ـــــــه :D الان باید سوار همون هواپیمای Neil بشیم !:d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ما هم درسته بازنشسته شدیم تو بخش اخبار سایت چند ساله دیگه پست نمیدیم تو این قسمت ولی بخدا یه موقع ما هم راننده اصلی این قطار ها بودیم:(:((

منم تو گیف هاتون راه بدین :crying1: :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ما هم درسته بازنشسته شدیم تو بخش اخبار سایت چند ساله دیگه پست نمیدیم تو این قسمت ولی بخدا یه موقع ما هم راننده اصلی این قطار ها بودیم:(:((

منم تو گیف هاتون راه بدین :crying1: :biggrin1: [2]
پ.ن : با این تفاوت که من بازنشسته نشدم :| :D
بزرگترین بازی و به اصطلاح سورپرایز GC امسال هم به نظرم رچت خواهد بود! :-" 150% نمایش داره! :d :-" گیم پلی هم میباشد! :-" (حالا شاید Stage Demo نباشه! ولی هرچی نشون میدن،گیم پلی هم توی تریلر هست! :d (
مگر اینکه بازی Mm هم باشه و اون بشه سورپرایز کنفرانس! :d از GOW و سانتا و اینا هم هیچ خبری نمیشه! :-"
یک هفته شرط آواتار میبندم امسال رچت معرفی نمیشه :|
ولی مدیا نمایش داره ! :D تاریخ عرضشم مشخص میکنن ! بقیشم موافقم :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان

من از قبل E3 امید و انتظار داشتم که R&C جدید توی GC معرفی بشه اما با سیستمی که سونی را انداخته یکم بعیده! یعنی با توجه به اینکه بازی بعدی MM به احتمال زیاد هست بعیده که بازی دیگه ای رو نمایش بده! ولی خیلی دوست دارم R&C جدید بیاد وسط!:D تصور گرافیک کارتونی و رنگارنگ بازی با چاشنی نسل جدید دیوونم میکنه اصن!:D

ولی در کل R&C و بازی بعدی دیوید کیج پتانسیل نمایش بالایی دارن! اگه معرفی بشن میشه کم کم به خرید PS4 فکر کرد!:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگه معرفی بشن میشه کم کم به خرید PS4 فکر کرد!:D

ماکان تو هم مارو کشتی انقدر فکر کردی .:d به موضوع با یک نگاه بلند مدت نگاه کن وگرنه همه ما که کنسول خریدیم باید میزاشتیم اوایل 2016 کنسول میگیرفیتم به خاطر اینکه بیشتر بازی ها بعد سال 2015 میاد .;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
توی E3 در مورد R&C صحبت کردن، ولی نمیدونم چرا درست حسابی توی کنفرانس چیزی نشون ندادن. :| Insomniac داره روی نسخه PS4 بازی کار میکنه که به نوعی ریبوت این سری هم هست. یعنی قراره اولین نسخه بازی برای PS4 بازسازی باشه و نیمه اول 2015 تقریباً همزمان با انیمیشنش منتشر بشه. قضیه به HD کردن و اینا هم خلاصه نمیشه و کلهم یه بازی جدید هست. :D تغییراتی توی داستان بازی داده میشه که با انیمیشن اون تطابق داشته باشه، گیم پلی بهینه سازی و آپدیت میشه و بازی از نظر بصری هم قابل رقابت با بهترین عناوین PS4 خواهد بود.
البته گفتن که پاییز امسال انتظار اولین نمایش بازی رو داشته باشین، ولی به نظرم بعید نیست یه تیزری چیزی توی Gamescom نشون بدن. :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
آریا پس من چرا هیچ کدوم اینایی که گفتی رو ندیدم؟:D بسیار خوشحال شدم! یعنی همش تقصیر نت هست چون کل چیزی که من از کنفرانس سونی دیدم مجموعه ای از تصاویر منقطع بود!

ولی کلا ایده ریبوت بازی رو خیلی دوست دارم! دوست دارم با یه استایل کاملا جدید و نو برگرده نه یه چیزی عین Nexus که... از طرف دیگه مدت هاست که خبری از ان یکی تیم Ins که در واقع تیم اول و اصلی هست (تیم دوم مسوول ساخت SO هست) نیست. امیدوارم تمام این مدت مشغول ساخت R&C جدید بوده باشن! (هرچند دست رد به سینه Res جدید هم نمیزنیم!:D) فقط تنها نگرانیه من رفتن TJ Fixman، نویسنده اصلی سری R&C از Ins هست! امیدوارم در نبود ایشون هم باز هم شاهد داستان های احمقانه و خنده دار این سری باشیم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر