نمایشگاه/رویداد SONY E3 2015 Press Conference

بهترین کنفرانس سونی در E3؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    198
  • نظرسنجی بسته شده است .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

با دورد
سونی تاریخ و ساعت کنفرانس خودش رو در E3 اعلام کرد سه شنبه 26 خرداد ساعت 5:30 بامداد بوقت تهران
همونطور که از تصویر مشخصه سونی تولد 20 سالگی پلی استیشن رو فراموش نکرده و شاید این نشونه خوبی از یه E3 خیلی خوب باشه !

کنفرانس رو میتونید بصورت زنده از Twitch.tv ، سایت رسمی پلی استیشن ، YT ، IGN و Gamespot تماشا کنید همچنین به احتمال زیاد مثل پارسال سونی App مخصوص E3 برای PS4 میده و از طریق اون هم میشه دید !

Electronic Entertainment Expo یا E3 برای گیمرها همیشه بزرگترین رویداد بوده و با اتفاقای خوب یا بد و سورپرایزهاش همه مارو هیجان زده کرده با توجه به سکوت طولانی خیلی از استودیوهای داخلی سونی میشه انتظار داشت امسال شاهد معرفی هایی از استودیوهای 1st Party باشیم
سونی قبلا اعلام کرده بود که همه استودیوها در حال کار بر روی پروژه هایی هستن

استودیوهایی مثل JAPAN STUDIO که اخرین بازی که با همکاری FromSoftware ساختن و مورد توجه و تحسین گیمرها و منتقدها قرار گرفت ولی بازی که ما از اونها میخواهیم چیزی نیست جز The Last Guardian ! :D
ماجرای این بازی بر میگرده به خیلی وقت پیش شاید اوایل نسل هفت بود که یه خبرنگار گفته بود که سونی تصاویر بازی رو نشونش داده که باورش نمیشده اون بازی بوده یا واقعیت !
چند سال بعد با لو رفتن یک ویدئوی خیره کننده با اسم پروژه Trico همه جا صحبت از این بازی شد تا سونی در E3 2009 بازی رو بطور رسمی با نام The Last Guardian معرفی کرد
از اون روز تا الان حتی یه تصویر جدید از این بازی منتشر نشده ! خیلی ها میگن کنسل شده خیلی ها هم همچنان منتظر هستن ...

Gran Turismo بعنوان پرفروش ترین فرنچایز سونی یکی از مهمترین و محبوبترین انحصاریهای پلتفرم پلی استیشن بوده ولی مشکلات ساخت بازی برای PS3 باعث شد تا ساخت بازی خیلی طولانی بشه و اونطور که باید به یه GT عالی تبدیل نشه ولی حالا بعد از گذشتن تقریبا دو سال از عرضه PS4 انتظار میره حداقل یه نسخه Prologue از GT7 معرفی بشه
شخصا برای من این به تنهایی میتونه بهترین خبر باشه.

بازی بعدی که معرفی شده ولی باید تقریبا مدت زیادی برای انتشارش منتظر باشیم
یه گیم پلی خیره کننده مثل چیزی که از Uncharted 2 در E3 2009 دیدیم به اضافه معرفی سه گانه Uncharted برای PS4 میتونه سختی این انتظار رو کمتر کنه !

مدت زیادیه که GG روی عنوانی جدا از KZ در حال کاره ظاهرا پروژه با اسم رمز Horizon در حال ساخت هست و بنظر میاد سبک این عنوان RPG باشه و با توجه به Artwork هایی که مدتی قبل در اینترنت پخش شده بود انتظار میره تو بازی شاهد مقابله انسانهای با سلاح های مبتدی و روبات های غول اسا باشیم !
اطلاعات کامل از پروژه Horizon با تشکر از Lord Zeus عزیز .

خیلی بعیده Mm با دوتا بازی به E3 بیاد احتمالا با نمایشی از Tearaway همه مارو رو در انتظار دیدن پروژه جدیدشون بذارن که از اون تنها نمایشی عجیب در رونمایی PS4 دیده بودیم !

بعد از مشکلاتی که در Sony Santa Monica پیش اومد و باعث کنسل شدن یه پروژه بزرگ شده بود شاید باید فقط منتظر نمایشی کوتاه از GoW III روی PS4 باشیم !

از استودیوهای 1st Party دیگه مثل Guerilla Cambridge و Bend Studio و London Studio هم میشه انتظار نمایش پروژه هاشون رو داشت با توجه به سکوت طولانی که داشتن
از 2nd Party ها میشه به Insomniac و Quantic Dream و Tequila Works و The Chinese Room اشاره کرد که خیلی هاشون خیلی وقته که بازیشون معرفی شده ولی خبری ازشون نیست !
از 3rd Party ها هم دو تا بازی معرفی شده داریم که ممکنه نمایش گیم پلی از اونها ببینیم ABZU از Giant Squid و Let it Die از Suda51
انحصاری دیگری که تقریبا میشه تایید شده دونستش عنوانی RPG از استودیوی LEVEL 5 هست که احتمال خیلی زیاد امسال معرفی خواهد شد
نمایش انحصاریهای دیگه مثل Persona 5 و Wild هم دور از انتظار نیست.

از بازیهای دیگه که احتمال نمایش اونها بالاست میشه به SF V و AC Syndicate و Star Wars Battlefront اشاره کرد که همیشه زمان زیادی از کنفرانس رو به خودشون اختصاص میدن !

مرسی E3 خوبی داشته باشید ...

آخرین ویرایش:

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
li51msmbpo36is8aijtb.png

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,125
نام
نـــــــویـــــــــد
خب تبريك به تمام سوني فن هاي عزيز و مابقي دوستاني كه كنفرانس سومي رو به خوبي درك كردن و به عظمتش پي بردن
گفتني هارو دوستان گفتن ، ديشب از شدت هيجان زمين و زمان رو گاز ميزديم با بچه ها !! باور نكردني بوووووود
سوني با اون شروع طوفاني و نمايش TLG و Horizon Zero Dawn به قول معروف گربه رو دم حجله كشت و پرونده E3 رو بست ! بعدشم FF Remake و Shenmu3 !! ملت داشتن رسما جلو دوربين خودزني ميكردن !!
نمايش TLG رو واقعا دووس داشتم ، حس فوق العاده داشت ، رابطه اون ٢تا عالي بوووود !!!
نمايش Horizon سورپرايز بود واقعا !! اون موزيك و محيط عظيم و گرافيك خارق العاده + شخصيت بسيار خوووب بازي و صداگذاري خوووب ترش !!! عاشق هورايزن شديم همگي ! بدون شك
حس و حال معرفي Shenmu 3 و اومدن سوزوكي فضا رو عرفاني كرد كلا !! عالي بود
بازي جديد MM داخل مغز نميگنجه ! نميشه دركش كرد ، اينا كلا ذهن مريضي دارن ! چيزي كه مرسوم هستش رو خلق نميكنن ، بازي رو خلق ميكنن كه فقط و فقط از دست خودشون بر مياد !! عجيب غريب بود
Fire Watch هم به نظر جالب ميامد !!
SFV هم كه فوق العاده بودن خودشو نشون داده بود قبلا !!
نمايش وراي تصور ار U4 پاياني بود بر كنفرانس بي نظير سوني !! اون محيط بزرگ با اون گرافيك غير قابل باور بود ، تخريب پذيري رو چند lvl بردن جلو ! كلا عادت دارن با بازي هاشون مسائل مرتبط با گيم رو جا به جا كنن !! نميشه وصفش كرد تا همين حد كافيه !
Project Morphues هم واقعا جالبه مخصوصا اونجا كه زير آب مقابل Great White Shark بووود :((
Hitman و BO III و Battlefront با اينكه عالي بودن اما گم شدن بين اون همه انحصاري و سورپرايز !!
Battlefront تخيلي بود گيم پلي و فيزيك و گرافيك !! گل ماشته Dice !
نكته ي عجيب ديگه NMS بووود !! چرا تموم نميشد ؟!! چجوري يه دنياي بي نهايت ساختن؟!! ملت جر دادن خودشونو

خلاصه مباركمون باشه مخصوصا كساني مثل خودم كه به سوني شك نكرديم ، بهترين كنفرانس تاريخ E3 بوود
ممنونيم از سوني
منتظر فرانسه و در ادامه PSX هستيم !
GT , Crash
با نمايش ديشب همه چيز ممكنه !!

موفق باشيم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
دومی هم برای واکنش مردم تو 1 سینما در حال زنده دیدن مراسم و معرفی ریمیک FFVII هست

[video=aparat;fBoXL]http://www.aparat.com/v/fBoXL[/video]

من اینجای مراسم از شدت هیجان نتونستم جلو خودمو بگیرم صدام بلند شد :d بابام از اونور داد زد خفه شو همه خوابن :|

هنورم که بهش فکر میکنم میبینم یه چیز رویایی اتفاق افتاده :d

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,203
نام
امیر
من تو تخت كنفرانس رو مي ديدم ff 7 رو كه معرفي شد نمي خواستم فرياد بكشم :دي سرم رو مي كوبيدم رو بالش!
شنمو ٣ خيلي تخيلي بود :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
دیشب تو نیم ساعت اول کنفرانس اینجوری بودم فقط :-o

سورپرایز...سورپرایز...سورپرایز. معرفی FF remake و حضور شخص شخیص سوزوکی روی استیج بمب کنفرانس بودن. یک جورایی اون نیم ساعت داشتیم خاطره بازی یا رویا سازی میکردیم :d واقعا جذاب بود.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آقا این تیم ال اِس دی که تیم گل گاوزبون بود :| :d
هرچی توهم زدن ، واقعی بود که /:)
ای کاش توهم سایفون ما رو هم داشتن :-<

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
راستی توی مصاحبه اعضای GG با جف کیلی تائید شد Horizon آب و هوای داینامیک + چرخه شب و روز هم داره !

Good Lord

WbhFD.gif

This game man... Holy shit.

یعنی ایده، پروتاگونیست، گرافیک، موسیقی، گیم پلی همه چی اینقدر خفن بود که من بغض گلومو می فشارد هر وقت تریلر رو می بینم! :D نمی دونم از چه کلمه ای برای توصیفش استفاده کنم واقعا.

اینقدر کنفرانس خفنی بود که نمی دونم Game of the Show رو چی انتخاب کنم برای خودم :)) FFVIIR و Horizon شاید...

خلاصه این کنفرانس چیزی بود که گیمر ها تا مدت ها در موردش حرف می زنن و ری اکشن هاش کلیپ میشه میره رو یوتوب! (که شده البته :D) از اونایی که بیدار موندن و دیدنش خاطره میشه. :D خوشحالم که بیدار موندم و دیدمش :D 10/10

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من انقدر تو شوک کنفرانس بودم که الان وقتی به حالت عادی برگشتم نبود persona یه جورایی قلبم رو نشانه گرفته =(( .

با اتفاقات اخیر در کنفرانس سونی فک کنم خیلی پررو شدم :d

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
وقتی TLG پخش شد من فکم چسبیده بود به سقف
اقا این Horizon فیلم نبود احتمالا؟ناموسا سرکارمون نزاشته باشن بابا پشمام ریخت حیف اون موقع صبح نمیشد جارو برقی روشن کرد جمع کنم:x:d>:)
U4 که دیگه هیچی زبان قاصره از تعریفش Open World شده؟هرچی با ماشین میرفت تموم نمیشد...:))
ای کافرانی که میگفتین حرفای Team LSD به حقیقت نمیپیونده کجایین؟؟ایا محلق نمیشوید؟:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,325
نام
ماکان
آقا این تیم ال اِس دی که تیم گل گاوزبون بود :| :d
هرچی توهم زدن ، واقعی بود که /:)
ای کاش توهم سایفون ما رو هم داشتن :-<

والا با این نمایش سونی من که شخصا مطمعن شدم Crash دست سونیه. فقط موعد رونماییش نرسیده! در نتیجه اصلا بعید نیست بازی بعدی بند هم سایفون باشه! بعد کنفرانس دیشب سونی دیگه هرچیزی ممکنه!:D

حالا تیم LSD با قدرت کارش رو ادامه میده!:D کنفرانس اکتبر و PSX نزدیکن!:D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من جداً نمیتونم نمایش U4 رو هضم کنم :-/ گیمپلی یه سری چقدر میتونه پیشرفت کنه ؟ چیکار کردن اینا !
این دهن سرویسا چجوری اینا رو طراحی میکنن ؟ اون انیمیشن های لعنتی کار کدوم عوضیا بوده ؟ ........ شرمنده ادامه بدم کار به فحش ناموسی میکشه :d
دقیقاً مثل لیونل مسی که میگن از یه سیاره دیگه اومده, اینا هم دقیقاً از یه سیاره دیگه اومدن. لعنتیا هیچ کسی جلودارشون نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر