نمایشگاه/رویداد SONY E3 2015 Press Conference

بهترین کنفرانس سونی در E3؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    198
  • نظرسنجی بسته شده است .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

با دورد
سونی تاریخ و ساعت کنفرانس خودش رو در E3 اعلام کرد سه شنبه 26 خرداد ساعت 5:30 بامداد بوقت تهران
همونطور که از تصویر مشخصه سونی تولد 20 سالگی پلی استیشن رو فراموش نکرده و شاید این نشونه خوبی از یه E3 خیلی خوب باشه !

کنفرانس رو میتونید بصورت زنده از Twitch.tv ، سایت رسمی پلی استیشن ، YT ، IGN و Gamespot تماشا کنید همچنین به احتمال زیاد مثل پارسال سونی App مخصوص E3 برای PS4 میده و از طریق اون هم میشه دید !

Electronic Entertainment Expo یا E3 برای گیمرها همیشه بزرگترین رویداد بوده و با اتفاقای خوب یا بد و سورپرایزهاش همه مارو هیجان زده کرده با توجه به سکوت طولانی خیلی از استودیوهای داخلی سونی میشه انتظار داشت امسال شاهد معرفی هایی از استودیوهای 1st Party باشیم
سونی قبلا اعلام کرده بود که همه استودیوها در حال کار بر روی پروژه هایی هستن

استودیوهایی مثل JAPAN STUDIO که اخرین بازی که با همکاری FromSoftware ساختن و مورد توجه و تحسین گیمرها و منتقدها قرار گرفت ولی بازی که ما از اونها میخواهیم چیزی نیست جز The Last Guardian ! :D
ماجرای این بازی بر میگرده به خیلی وقت پیش شاید اوایل نسل هفت بود که یه خبرنگار گفته بود که سونی تصاویر بازی رو نشونش داده که باورش نمیشده اون بازی بوده یا واقعیت !
چند سال بعد با لو رفتن یک ویدئوی خیره کننده با اسم پروژه Trico همه جا صحبت از این بازی شد تا سونی در E3 2009 بازی رو بطور رسمی با نام The Last Guardian معرفی کرد
از اون روز تا الان حتی یه تصویر جدید از این بازی منتشر نشده ! خیلی ها میگن کنسل شده خیلی ها هم همچنان منتظر هستن ...

Gran Turismo بعنوان پرفروش ترین فرنچایز سونی یکی از مهمترین و محبوبترین انحصاریهای پلتفرم پلی استیشن بوده ولی مشکلات ساخت بازی برای PS3 باعث شد تا ساخت بازی خیلی طولانی بشه و اونطور که باید به یه GT عالی تبدیل نشه ولی حالا بعد از گذشتن تقریبا دو سال از عرضه PS4 انتظار میره حداقل یه نسخه Prologue از GT7 معرفی بشه
شخصا برای من این به تنهایی میتونه بهترین خبر باشه.

بازی بعدی که معرفی شده ولی باید تقریبا مدت زیادی برای انتشارش منتظر باشیم
یه گیم پلی خیره کننده مثل چیزی که از Uncharted 2 در E3 2009 دیدیم به اضافه معرفی سه گانه Uncharted برای PS4 میتونه سختی این انتظار رو کمتر کنه !

مدت زیادیه که GG روی عنوانی جدا از KZ در حال کاره ظاهرا پروژه با اسم رمز Horizon در حال ساخت هست و بنظر میاد سبک این عنوان RPG باشه و با توجه به Artwork هایی که مدتی قبل در اینترنت پخش شده بود انتظار میره تو بازی شاهد مقابله انسانهای با سلاح های مبتدی و روبات های غول اسا باشیم !
اطلاعات کامل از پروژه Horizon با تشکر از Lord Zeus عزیز .

خیلی بعیده Mm با دوتا بازی به E3 بیاد احتمالا با نمایشی از Tearaway همه مارو رو در انتظار دیدن پروژه جدیدشون بذارن که از اون تنها نمایشی عجیب در رونمایی PS4 دیده بودیم !

بعد از مشکلاتی که در Sony Santa Monica پیش اومد و باعث کنسل شدن یه پروژه بزرگ شده بود شاید باید فقط منتظر نمایشی کوتاه از GoW III روی PS4 باشیم !

از استودیوهای 1st Party دیگه مثل Guerilla Cambridge و Bend Studio و London Studio هم میشه انتظار نمایش پروژه هاشون رو داشت با توجه به سکوت طولانی که داشتن
از 2nd Party ها میشه به Insomniac و Quantic Dream و Tequila Works و The Chinese Room اشاره کرد که خیلی هاشون خیلی وقته که بازیشون معرفی شده ولی خبری ازشون نیست !
از 3rd Party ها هم دو تا بازی معرفی شده داریم که ممکنه نمایش گیم پلی از اونها ببینیم ABZU از Giant Squid و Let it Die از Suda51
انحصاری دیگری که تقریبا میشه تایید شده دونستش عنوانی RPG از استودیوی LEVEL 5 هست که احتمال خیلی زیاد امسال معرفی خواهد شد
نمایش انحصاریهای دیگه مثل Persona 5 و Wild هم دور از انتظار نیست.

از بازیهای دیگه که احتمال نمایش اونها بالاست میشه به SF V و AC Syndicate و Star Wars Battlefront اشاره کرد که همیشه زمان زیادی از کنفرانس رو به خودشون اختصاص میدن !

مرسی E3 خوبی داشته باشید ...

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
خب مثل اینکه بحث اینکه تو پاییز سونی چه در چنته داره خیلی داغه :d
اگه سونی چیز خاصی نداشته باشه فقط و فقط ناشی از اینه که زیادی مغرور شده و این چیز خوبی نیست!
تنها کالکشنی که ممکنه عرضه بشه و در عین حال بهترین کالکشن ممکن هست سه گانه ی انچارتده که اگه نسخه ی ویتا رو هم بزنن تنگش نور علی نور میشه!
همونطور که گفتم معرفی gt7 و بازی جدید mm می تونه ورق رو کاملا برگردونه! چون میدونیم جی تی تو فروش عالی میشه و بازی mm هم شانس زیادی برای بالای ۹۰ شدن داره ( هر چند که فروش این هم خیلی خوب میشه)
البته فراموش نکنیم که اگه وضعیت تیم آنچارتد ۴ به خوبی پیش می رفت این بازی هم پاییز می اومد!
اون بازی ها هم که تو پست قبلیم گفتم هم هستن ولی حرف ما بیشتر بازی های دهن پر کن و aaa هست!
با این حال ۲۰۱۶ رگباری از انحصاری ها خواهد بود!
از آنچارتد ۴ شرو میشه و احتمالا tlg و بازی گوریلا گیمز و به طبع بازی های سانتمونیکا (دیگه واقعا ۲۰۱۶ نهایت انتظاره) و ....

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
بدجوری اشتباه می کنید، بدجوری :D
امسال سونی یکی از بهترین کنفرانس هاش رو داره، هر وقت زیاد سرو صدا کرده گند زده! این سکوت خیلی معنا داره ِ، قرار بترکونه! :D

Bookmark#

الان مسخره کردی یا جدی گفتی
biggrin1.gif

جدی ترین حرفی بود که تا الان زدم.

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
بدجوری اشتباه می کنید، بدجوری :D
امسال سونی یکی از بهترین کنفرانس هاش رو داره، هر وقت زیاد سرو صدا کرده گند زده! این سکوت خیلی معنا داره ِ، قرار بترکونه! :D

Bookmark#

الان مسخره کردی یا جدی گفتی :D
هرسال امید داشتم سونی با مغز رو زمین بوده و هر وقت ناامید بودم ترکونده :D امسال متاسفانه امیدوارم :|

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
الان مسخره کردی یا جدی گفتی :D
هرسال امید داشتم سونی با مغز رو زمین بوده و هر وقت ناامید بودم ترکونده :D امسال متاسفانه امیدوارم :|
به نظرم اینا دارن یک کارایی میکنن که هیچی نمیگن یعنی کلا هیچی نمیگن :D بخش زیادی از نمایش که درباره project morpheus صحبت میکنن :-" توی بقیش هم یک تریلری چیزی از gow 3 نشون میدن و شاید تریلری از uc4 یا شایدم until dawn ممکنه everybody is gone to rapture هم جزوش باشه بقیش هم میگذره ب معرفی 3-4 تا انحصاری عالی که احتمالا crash هم جزوشون هست و امیدوارم یک fps خیلی رونمایی بشه و ip جدید qd و mm :D و چند تا انحصاری خوب و جدید که در حد یک تیزر 10 ثانیه ای هست :D اخر برنامه هم ممکنه بیان چند تا اسم و لوگوی بازی رو با سرعت نور نشون بدن و اون وقت یکسری از دوستان بیان سرعت اونو کند کنن و چند تا بازی ناشناخته ازش بیاد بیرون :|
پ.ن:برخلاف تقریبا تمام بچه ها احساس خیلی خوبی نسبت به until dawn دارم

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
۶سورپرایز بزرگی که می تونه تو کنفرانس رخ بده!
resident evil 7 و اتحصاری زمانی بودنش برای یک سال :d
کوجیما و اعلام تاسیس یک استودیو مستقل ولی با کمک و همکاری سونی فقط برا ps4 بازی می زنه !
اعلام خرید دو استودیوی لول ۵ و کوانتوم دریم که بازی لول ۵ رو معرفی می کنن ( ترجیحا ninu kuni 2 ) و در مورد کوانوتم دریم هم میگن که بازی داره ساخته میشه و به زودی معرفی میشه!
Tlg با نمایش ماورایی و عرضه برای پاییز!
معرفی چند بازی بزرگ که طی ذو سه ماه آینده برا کاربران پلاس رایگان میشه از جمله درایو کلاب و دی السی احتمالی بلود بورن و...
با کناره گیری کونامی از ساخت بازی های بزرگ سونی یکی دو تا آز آی پی های این استودیو رو خریده باشه از جمله متال گیر و سایلنت هیل و اعلام بشه هر چند کوجیما از این به بعد متال نمیسازه ولی نظارت سفت و سختی بر روند ساختش خواهد داشت!
حضور دوباره ی اینسامونیاک و معرفی نسخه ی جدید یکی از دوبازی r&c ‌و یا resistance !

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
خب من یکمی فکر کردم به نظرم اول با project morpheus شروع میکنن بعدش میان چند تا تریلر از چند تا بازی third party نشون میدن اون وقت نوبت انحصاری ها میرسه>:) که احتمالا با یک تریلر از یک بازی انحصاری معرفی شده شروع میشه که همونطور که گفتم احتمالا یا ud هست یا uc4 شایدم هر دو احتمالا اینکه یک تریلر از tlg هم نشون بدن هست b-) بعدش میان چند تا third party نشون میدن و بعدش هم احتمالا gt معرفی میشه و بعدش هم شاید neil یا bruce بیان هایپ کنن و همه فکرها به سمت crash بره و بگن tlou 2 که البته احتمال این اتفاق خیلی کمه چون فکر نمیکنم بیان روی دوتا بازی tps با هم کار کنن و با هم معرفیشون کنن و حدس میزنم همون crash باشه :>
در اخر هم david cage بیاد و یک تیزری نشون بده :bighug: mm هم باید بیاد یک چیزی بگه فکر نکنم روی سال 2015 که سال بازی های خوبه سرمایه گذاری نکرده باشن :-" :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
اگه نگرانی ها برا کریسمس از بازیه که باید تا E3 صبر کرد و دید , همون TLG به تنهایی بمبه (البته اگه واقعا بیاد:|) ولی اگه نگرانی ها برا فروشه که در اروپا و آسیا خیالتون راحت هیچ اتفاقی نخواهد افتاد ولی در آمریکا از بین بازی های رقیب فقط هیلو سیستم سلر هست که خب خیلی هم سیستم سلر هست مخصوصا اگر باندل داشته باشه ! فورتزا هیچ وقت در امریکا سیستم سلر نبوده کلا ریسینگ در این منطقه خیلی عالی نمیتونه بفروشه چه برسه به سیستم سلر , بیشتر فروششون در اروپاس مثل UK . تامب رایدر هم ممکنه عالی باشه با نمرات خوب ولی سیستم سلر نه . یادتون باشه کریسمس 2014 رو مایکرو در امریکا بخاطره بازی نبرد بلکه بخاطره کاهش قیمت 50 دلاری برد (البته میگفتن موقت که عتش ملت 2 برابر بشه) و همچنین بهترین باندل xone تا اینجا که بازی مولتی پلتفرمه یعنی اساسین یونیتی + AC4 و همچنان هم در آمازون برید بعد از این همه مدت بالاتر از باندل mcc هست . پس اگه سونی حتی بازی انحصاری سیستم سلری هم در تعطیلات نداشته باشه بازم میتونه با تدبیر خوب مثلا کاهش قیمت 50 دلاری همراه با یه باندل خوب عقب نیفته .

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
بنظر میاد یک عدد از سورپرایزهایـه کنفرانس لیک شده : پلی استیشن 50$ کاهش قیمت پیدا میکنه ویتا 110$ :d

شایعـه ای بیش نبود ! :d

There's No Price Cut Incoming For PS4

فرگال گارا مدیر بخش بریتانیایـه SONY

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
در اینکه تعطیلات امسال سونی قافله رو به ماکرو ببازیه شک نکنید اصلا هیچ جوره نمیتونه اون لاین آپ وحشتناک 2015 رو جبران کنه
تنها کاری که میتونه بکنه اینه که E3 رو به ماکرو نبازه اونم تنها راهش اینه که بازی هایی که حتی 2سال به عرضشون مونده رو یجوری نمایش بده یا با تیزر یا با تریلر سینماتیک تا بتونه توجه هارو به سمت خودش جلب بکنه
یا اینکه بتونه یکی دوتا بازی third party رو انحصاری بکنه یا اینکه یه مدل اسلیم یا یه کاهش قیمت 50 دلاری بزنه ش
من که فقط به انچارتد امید دارم توقعم روهم به شدت پایین اوردم توصیه میکنم شماها هم الکی دلتون رو صابون نزنید که بعدا تو ذوقتون نخوره:d
اما از همین الان میگم E3 1016 خیلی خفن میشه واسه سونی:>
اگه امسال اخرین نگهبان نمایش داشت من 1 ماه اواتار سیب زمینی پشندی میزارم:d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
شایعـه ای بیش نبود ! :d

There's No Price Cut Incoming For PS4

فرگال گارا مدیر بخش بریتانیایـه SONY

حدارو شکر :D

--------------
در تاپیک رقیب هم اعلام کردم صفحه ای که کنفرانس استارت خورد در پست اول قرار داده شود که کسانی که شب و بیدار نبودن و خواستن لحظه به لحظه پیش بروند راحت باشند:D

------------
آقا بزنه راک استار GTA انحصاری برای سونی بابت بدهکاریش در حد یک لگو معرفی کنه :D ستاد سلام به آرزوهای محال :D

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
یه نکته ای که وجود داره من یادمه تو یکی از مراسم های اولیه ps4 اسم شرکتهایی که دارن کانتنت انحصاری (بازی،دی ال سی،...)برای پلی استیشن میسازن نشون دادن که نکته جالبش این بود که اسم راکستار هم جزوشون بود.ps3 که از رده خارجه،ویتا هم که سونی گفته بود ساخت بازی AAA براش به صرفه نیس.میمونه ps4.دو تا احتمال وجود داره:یا یه دی ال سی داستانی برای GTA V که به صورت انحصاری برای ps4 عرضه میشه و یا AGENT همچنان وجود داره و داره ساخته میشه که از صمیم قلب امیدوارم دومی باشه:x

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
یه نکته ای که وجود داره من یادمه تو یکی از مراسم های اولیه ps4 اسم شرکتهایی که دارن کانتنت انحصاری (بازی،دی ال سی،...)برای پلی استیشن میسازن نشون دادن که نکته جالبش این بود که اسم راکستار هم جزوشون بود.ps3 که از رده خارجه،ویتا هم که سونی گفته بود ساخت بازی AAA براش به صرفه نیس.میمونه ps4.دو تا احتمال وجود داره:یا یه دی ال سی داستانی برای GTA V که به صورت انحصاری برای ps4 عرضه میشه و یا AGENT همچنان وجود داره و داره ساخته میشه که از صمیم قلب امیدوارم دومی باشه:x

به نکته خوبی اشاره کردی تو اون قسمت مدیر بخش آمریکای سونی یعنی Andrew House میگه این استودیوها در حال ساخت بازی و یا محتوای انحصاری برای PS4 هستند اگر راک استار مربوط به بخش اول باشه یعنی Agent هنوز به عنوان طلبی که سونی داره از این شرکت در انحصار سونی هست و اگرم بخش دوم یعنی محتوای انحصاری باشه میشه مطمین بود که محتوای داستانی جدید GTA Vکه در آینده بالاخره میاد در انحصار زمانی سونی باشه که البته من همون گزینه اول رو احتمال میدم

اتفاقن هنوز ویدیوی میتینگ پلی استیشن رو دارم و این تصویرو از روش گرفتم که بدونید چه استودیوهایی دارن عنوان انحصاری و یا محتوای انحصاری برای PS4 میسازن که البته تعدادی از اینها منتشر شده تا به حال

جالبیش اینجاست کسی به حضور FromSoftware توجه نکرده بود تو این لیست استودیویی که Blood Borne رو برای PS4 با همکاری استودیوی ژاپن ساخت

از اولم که این صحنه رو دیدم اولین لوگویی که چشمم رو تسخیر کرد RockStar بود و برام تبدیل شد به یه سورپرایز همون روز

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نکته خوبی اشاره کردی تو اون قسمت مدیر بخش آمریکای سونی یعنی Andrew House میگه این استودیوها در حال ساخت بازی و یا محتوای انحصاری برای PS4 هستند اگر راک استار مربوط به بخش اول باشه یعنی Agent هنوز به عنوان طلبی که سونی داره از این شرکت در انحصار سونی هست و اگرم بخش دوم یعنی محتوای انحصاری باشه میشه مطمین بود که محتوای داستانی جدید GTA Vکه در آینده بالاخره میاد در انحصار زمانی سونی باشه که البته من همون گزینه اول رو احتمال میدم

اتفاقن هنوز ویدیوی میتینگ پلی استیشن رو دارم و این تصویرو از روش گرفتم که بدونید چه استودیوهایی دارن عنوان انحصاری و یا محتوای انحصاری برای PS4 میسازن که البته تعدادی از اینها منتشر شده تا به حال

جالبیش اینجاست کسی به حضور FromSoftware توجه نکرده بود تو این لیست استودیویی که Blood Borne رو برای PS4 با همکاری استودیوی ژاپن ساخت

از اولم که این صحنه رو دیدم اولین لوگویی که چشمم رو تسخیر کرد RockStar بود و برام تبدیل شد به یه سورپرایز همون روز

زیاد به لیست توجه میکنی لیست میتونه یک اعلام آمادگی ساده از شرکت ها برای پشتیبانی آینده باشه یا از انحصاری میتونه منظور انحصاری تبلیغاتی باشه تا انحصاری زمانی DLC حتی انحصار معرفی عنوان مولتی پلتفرم حتی ریلز دمو یا ... بعضی از شرکت ها کلا تو لیست کلا برای سونی هیچی نمیتونن داشته باشن مثل platinum games که داره scalebound برای ماکروسافت انحصاری میسازه .

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
۶
کوجیما و اعلام تاسیس یک استودیو مستقل ولی با کمک و همکاری سونی فقط برا ps4 بازی می زنه !
اعلام خرید دو استودیوی لول ۵ و کوانتوم دریم که بازی لول ۵ رو معرفی می کنن ( ترجیحا ninu kuni 2 ) و در مورد کوانوتم دریم هم میگن که بازی داره ساخته میشه و به زودی معرفی میشه!
Tlg با نمایش ماورایی و عرضه برای پاییز!
با کناره گیری کونامی از ساخت بازی های بزرگ سونی یکی دو تا آز آی پی های این استودیو رو خریده باشه از جمله متال گیر و سایلنت هیل و اعلام بشه هر چند کوجیما از این به بعد متال نمیسازه ولی نظارت سفت و سختی بر روند ساختش خواهد داشت!
وای اگه فقط همین 3 تا مورد عملی بشه اصلا مهم نیست که سونی تو کریسمس چی میخواد بده بیرون :d8->

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
خب واسه تعطیلات TLG رو داریم و Ueda میاد رو صحنه یه گیم پلی به همراه تاریخ انتشار واسه تعطیلات نشون میده
2-کوجیما برگشته به سرزمین مادریش و میگه با کمک سونی داره بازی انحصاری میسازه:d
3-انچارتد کالکشن معرفی میشه واسه کریسمس:d
4-چندتا انحصاری جدید معرفی میشه

8k2oiniazpe8a190mht.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر