Sony یک بار دیگر تایید کرد: The Last Guardian همچنان در دست ساخت است

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
08043983261062246225.jpg

Michael Denny،معاون استودیو های جهانی Sony در اروپا،اعلام کرد که The Last Guardian همچنان زنده و در حال توسعه است.

خبر جدید وجود ندارد.بازی همچنان در حال توسعه است.این چیزی است که ما برایش بسیار هیجان زده هستیم و من درک می کنم که چرا مردم همیشه در مورد آن می پرسند.به خاطر اینکه این پروژه هیجان انگیز از یک تیم هیجان برانگیز است.

این اطلاعیه دنباله رو غایب بودن The Last Guardian در E3 امسال منتشر شده که پس از آن Sony اعلام کرد که بازی همچنان در حال توسه است و زمانی نمایش داده خواهد شد که بازی آماده شده باشد.اینکه The Last Guardian کی آماده خواهد شد به یکی از سوال برانگیز ترین مسائل دنیای بازی شده است.

همان طور که دیروز اعلام شد The Last Guardian همچنین در Tokyo Game Show امسال هم حضور نخواهد داشت.

Shuhei Yoshida رئیس استودیو های جهانی Sony در مصاحبه با EuroGamer گفت که شرکت یک "چارچوب زمانی مشخّص" در ذهن دارد و با اینکه تیم سازنده در حال پیشرفت است هنوز بازی به تقطه ای نرسیده است که Sony آن را نمایش بدهد.

منبع

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بچه ها یک نکته بگم که شاید کاملا اشتباه یا درست باشه ولی فکر کنم به موقعیت TLG نزدیک باشه اونم دو بازی قبلی Team Ico یعنی ICO هست :

After two years of development, the team ran into limitations on the PlayStation hardware and faced a critical choice: either terminate the project altogether, alter their vision to fit the constraints of the hardware, or continue to explore more options. The team decided to remain true to Ueda's vision, and began to use the Emotion Engine of the PS2 , taking advantage of the improved abilities of the platform

کلا پروژه ی خودِ بازی ICO پنج سال طول کشید .

من نمیگم TLG بخاطر کمبود قدرت سخت افزاری فقط طول کشید ولی میگم شاید یکی از مهمترین دلایلش همین باشه .
مطمعن نیستم ولی فکر کنم Ueda بخواد آخرین کار کنسولیش یا به قولی بزرگش رو با یک معجزه ی گرافیکی مثل SoC تموم کنه .

مطمعنم TLG بازی خواهد بود که همیشه توی ذهن ها میمونه !

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
مطمئن باش همینجوریه....
یکی از دلایل تاخیر بازی نارضایتیه ueda از نتیجه کاره....
وزمانیکه بازی منتشر بشه یعنی رضایت کامل ueda از نتیجه کار و باز با یه عنوان در حد عنوانهای قبلی team ico روبرو هستیم

VXR HUMAN

کاربر سایت
Jun 30, 2014
50
اینجا سال 2030 هستش

سونی از کنسول جدید خود ps13 رویبرداری کرد

لازم به ذکر است که کازیو هیرای قبل از مرگ خود اعلام کرد که هنوز the last gurdian در دست ساخت است

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
اینجا سال 2030 هستش

سونی از کنسول جدید خود ps13 رویبرداری کرد

لازم به ذکر است که کازیو هیرای قبل از مرگ خود اعلام کرد که هنوز the last gurdian در دست ساخت است

یه we love you pmc ایی چیزیم میگفتی دیگه :d

پ.ن : سال 2030 = PS13 :-o:-/ ( الان 2014 هستشا :-" ) ;)

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
میشه شاهد یه شاهکار فوق العاده یونیک و منحصر بفرد بر روی این کنسول باشیم !
این اطمینانی که دوستان BC دارند رو اگه سازندگانش داشتند تا الان بازی رو عرضه میکردند

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
این بازی رو کلا کنسل کنن بهتره ..چون با این همه تاخیری که خورده اخرش یه چیز تو مایه های duke nukem forever میشه . شایدم بدتر .

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
بعضی از سازنده ها جنبه ی بالارفتن توقعات رو ندارن. درست مثل همین تیم ico و رئیسشون. هی توهم میزنن که الان هرچی بسازم همه ضد حال میخورن و ... این میشه که اصلا کار بیرون نمیاد. ولی بعضیا با بالارفتن توقعات حرفه ای برخورد می کنن چون به خودشون و کارشون و مسیرشون اطمینان دارن. درست مثل ND که با وجود هایپ چندین برابر در مورد TLoU، بازی رو درست همون چیزی که باید باشه، به موقع منتشر کرد. من فک کنم تیم Ico باید بایکوت خبری بشه. محل سگ کسی بهشون نزاره خودشون بازی رو میندازن بیرون ...

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
باریکلا پیش گو هم که شدی :d

از کجا انقد مطمئنی :-/

با توجه به سن شما خب معلومه که تجربه ای نداری در زمینه ی گیم ... در مورد مطمئن بودن هم تجربه ثابت کرده که بازی هایی که تاخیر زیاد میخورن اخر سر crap میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر