Sony و باز هم اخراج تعدادی از کارکنان خود

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Layoffs-Evolution-Guerrilla-SCE-London.jpg

استودیو(ها)ی Evolution Studios ، Guerrilla Cambridge و SCE London Studio اخراج تعدادی از نیروهای خود را که توسط سرگرمی های شرکت Sony لندن طی بیانیه ای رسما منتشر شده بود اعلام کردند.
آمار کلی افراد اخراج شده هنوز ذکر نشده است.
طی بررسی های پیاپی که درون استودیوی های جهانی شرکت Sony بعمل آمد، جهت حصول اطمینان از منابع خود که دارای رقابت بزرگی در چنین کسب و کاری خواهد بود. و برای تولید و ایجاد محصول باکیفیت در این بازار و پروژه های نوآورانه و تجارت مداوم، شرکت Sony طی بیانیه ای رسما اعلام کردند:
"به عنوان بخشی از این فرآیند، ما تصمیم گرفتیم که همه پروژه های در دست ساخت را بررسی و ارزیابی نموده و در صورت لزوم در داخل بعضی از استودیو(ها)ی اروپایی مان تغییراتی ایجاد کنیم. در نتیجه، ما تصمیم گرفیتم که تمرکز ویژه ای بر روی این استودیوها داشته باشیم تا نهایتا مشکلی را در موقعیت کلی استودیوهای جهانی سرگرمی های شرکت Sony حس نکنیم.
همچنین استودیوهای First Party ما کلید خلاقیت و برنامه ریزی ما برای آینده ای روشن خواهند بود. و ما خیلی نسبت به پروژه هایی که قرار است در آینده توسط آنها منتشر شود هیجان زده هستیم."
شرکت Sony همچنین اضافه کرد که این اخراج کارکنان تاثیر منفی بر روند ساخت بازی Driveclub نخواهد داشت.
[source]

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
مگه کسی تو سونی مونده بود؟ اینا کیا رو اخراج کردند؟

اگه کسی نمونده باشه که خیلی کار شاخی کردن 2-3 نفری تونستن بیشترین فروش کنسول توُ نسل هشتم رو داشته باشن :D
اگرم زیادن و دارن عین آجیل شب عید اخراح می کنن بازم تو این وضعیت دووشوار و اخراح کارکنانشون پر فروش ترین نسل هشتم بودن :D

حالا مسئله اینه که چرا فکر می کنید کلاً وقتی میگن فلان شرکت کارکنانش و اخراج کرده یعنی مثل ایران بهش گفتن وسایلتو بردار از اینجا برو بیرون و با لگد طرف و انداختن بیرون و از فردا نگهبان ساختمون بهشون گفته شما حق ورود ندارید و اگر بخواید با مدیر صحبت کنید جلسه اس !! در حالی که مدیر نمی خواد ایشون رو ببینه :lol:

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
سونی تو این چند ماه گذشته تعدادی از کارکنان استدیو های خودش رو اخراج کرده و چند نفر هم جذب کرده درسته تعداد اخراجی ها به تعداد استخدامی نمیرسه ولی توجه داشته باشید اوایل نسل این اخراج ها طبیعی

مگه فوتباله اول فصل نقل و انتقالات باشه
این داستان طبیعی بودن و اول نسل وجود خارجی نداره توهمیه که توی این فروم درست شده

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
حالا صبر کنید انحصاری های با کیفیتی که به زودی ساخته میشه بیاد اون وقت بگید حالا کی تو سونی مونده ..:excited:

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
مگه کسی تو سونی مونده بود؟ اینا کیا رو اخراج کردند؟

یه جور می گی انگار جمعأ 10 - 20 نفرن توی یه قهوه خونه جمع شدن :| بعد هم اخراج شدن :| تموم شد رفت :|

- - - - - -

یه شخص دیگه هم به نام Seth Killian از Santa Monica جدا میشه :|
Seth Killian, former Capcom community manager and co-founder of the EVO fighting game tournament who left the firm in 2012 to join Sony Sana Monica, has left the company. Sony confirmed the news to Siliconera today. Killian was a lead game designer for the external group at the Santa Monica which worked with external developers and was involved in the development of PlayStation All-Stars Battle Royale.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
سونی تو وضعیت خوبی نیست.تمام امیدش هم به موفقیت PS4 هست!

PS4 از لحاظ سخت افزاری تا الان! موفق بوده! اما از لحاظ بازی انحصاری وضعیت آنچنان مسائدی نداشته.

با این وضعیت بخواد پیش بره کم کم ملت بیخیال قدرت بیشتر PS4 میشن و به سوی کنسولی که تنوع گیم ها سرلوحه ی کارش هست روی می آورند.

امیدواریم وضعیت سونی بهبودی بیابد.
خدایا مردم از خنده.این ملت رو از ما نگیر
فکر کنم شما توی عمرت تا حالا نه کنسول سونی و بازیاشو از نزدیک دیدی نه مایکروسافت و کنسولشو

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
ای خداااااااااااااااااا ما نخوایم این بحثای تکراری رو نبینیم باید چکار کنیییییییییییم
دیگه بلک لیست هم جواب نمیده......

خیلی شیک و مجلسی نیا تو تاپیک اولین پست رو که همون خبر بخون بعدم برو :)
====================================================
توی همه ی شرکت ها این اخراج و استخدام و اینا هست پس خواهشا نظریات فضایی ندین

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چرا اینقدر جو میدین! با پیشرفت تکنولوژی نیاز به نیرو هم کاهش پیدا میکنه در نتیجه نیاز نیست سر یه پروژه شونصد نفر کار کنن! شرکتای بزرگ هم دنبال هزینه کمتر هستن در نتیجه تعدیل نیرو میکنن!
مطمئن باشین عقلشون میرسه نیاز به نیرو داشتن دوباره استخدام کنن:D چیزی که زیاده برنامه نویسه!

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
مگه فوتباله اول فصل نقل و انتقالات باشه
این داستان طبیعی بودن و اول نسل وجود خارجی نداره توهمیه که توی این فروم درست شده

بله مثل فوتباله و هر نسل نیاز ها و ویژگی های خودش رو داره ... بازی ساختن برای ps3 نیازمند کار و وقت زیاد بود ... پس باید با تعداد بیشتر زمان ساخت رو کمتر میکردن ... ولی الان روی ps4 ساخت بازی بسیار راحت تر و روان تر شده و نیازی به اون همه ادم و برنامه نویس نیست ... این فقط یکی از دلایل نقل انتقال در این فصل هست ... و دلایل خیلی بیشتری میتونه وجود داشته باشه

Dark PS

کاربر سایت
Mar 14, 2014
59
خدایا مردم از خنده.این ملت رو از ما نگیر
فکر کنم شما توی عمرت تا حالا نه کنسول سونی و بازیاشو از نزدیک دیدی نه مایکروسافت و کنسولشو

آره راست میگی من دارم با Game Boy Advanced بازی میکنم و هیچ کنسولی هم ندیدم،اصلا نمیدونم بازی چیه،مایکروسافت کیه سونی چیه و .....:))انی پرابلم؟:>
=====
واقعا واسه یسریا متاسفم.من اومدم ابراز همدردی میکنم و از این ضایعه ای که برای سونی پیش اومده احساس تاسف میکنم و میگم دوست دارم وضعیت سونی بهتر بشه اونوقت یسری طرفدار نما به آدم تیکه می اندازند.متاسفم . . .[-(

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
آره راست میگی من دارم با Game Boy Advanced بازی میکنم و هیچ کنسولی هم ندیدم،اصلا نمیدونم بازی چیه،مایکروسافت کیه سونی چیه و .....:))انی پرابلم؟:>
=====
واقعا واسه یسریا متاسفم.من اومدم ابراز همدردی میکنم و از این ضایعه ای که برای سونی پیش اومده احساس تاسف میکنم و میگم دوست دارم وضعیت سونی بهتر بشه اونوقت یسری طرفدار نما به آدم تیکه می اندازند.متاسفم . . .[-(

آقا شما تاسف نخور :))

ببین دنیا به کجا رسیده کسی تو زمینه ی بازیِ انحصاری داره سونی رو به چالش میکشه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
سونی تو وضعیت خوبی نیست.تمام امیدش هم به موفقیت PS4 هست!

PS4 از لحاظ سخت افزاری تا الان! موفق بوده! اما از لحاظ بازی انحصاری وضعیت آنچنان مسائدی نداشته.

با این وضعیت بخواد پیش بره کم کم ملت بیخیال قدرت بیشتر PS4 میشن و به سوی کنسولی که تنوع گیم ها سرلوحه ی کارش هست روی می آورند.

امیدواریم وضعیت سونی بهبودی بیابد.
یعنی این پست ها شاهکاره ها! :|

اول اینکه،باز مثل همون بحث E3 ! در جریان هستید که تا همین دم آخری سونی داشت از PS3 پشتیبانی میکرد دیگه؟ سانتا و ND و QD و PD و Sony Japan و ... همه برای PS3 بازی داشتن! :|
بازی هم اینجوری نیست که آب بپاشی براش 2 هفته ای محصول بده که انتظار دارید توی کمتر از 1 سال همه ی اینا دوباره بازی بدن بیرون! :|

از نظر تنوع هم ملت میدونند نسل های قبل کدوم کنسول ، بازی های متنوع تری داشت! و میدونند که همه ی اینا باز هم روی PS4 بازی خواهند ساخت!
انواع و اقسام پلتفرمر( LBP و Sly و Puppeteer و Ratchet و ... ) ، ریسینگ های مختلف ( GT و MS و MNR و ... ) ، H&S ( مثل GOW و HS ) ، یا دو سری FPS ( کیلزون و رسیستنس ) ، بازی های ND که جفتشون یه دنیا با هم فرق داشتن ، JRPG هم که متخصص هاش باید بیان بگن ، ولی Tales of و Ni no Kuni نمونه ای از این ها میباشند! (پرسونا نیز در راه است! )
بازی هایی مثل یاکوزا و Infamous هم برای OW دوستان داشته ، تا قبل از اومدن کینکت و Move هم سونی Eye Pet رو برای دوربینش داشت مثلا...!
حماسه ی 700 مگی و بازی های آرکید خوبی هم داشت :d ، که الان توی سالی که استودیوهای بزرگتر سرشون شلوغه با سرمایه گذاری روی اینجور بازی ها هم یه سری بازی متنوع دیگه میده ، هم برای آینده ی کنسولش و آینده ی بازی های آرکید PSN رو تضمین میکنه!

کسی اگر یکم در مورد دنیای گیم اطلاعات داشته باشه،قشنگ میفهمه تنوع بازی توی کنسول های سونی بوده یا نه!
این تنوع رو بزار کنار ساپورت نرم افزاری تا آخر نسل ، و دیگه از این پست های قشنگ نده:)

Dark PS

کاربر سایت
Mar 14, 2014
59
یعنی این پست ها شاهکاره ها! :|

اول اینکه،باز مثل همون بحث E3 ! در جریان هستید که تا همین دم آخری سونی داشت از PS3 پشتیبانی میکرد دیگه؟ سانتا و ND و QD و PD و Sony Japan و ... همه برای PS3 بازی داشتن! :|
بازی هم اینجوری نیست که آب بپاشی براش 2 هفته ای محصول بده که انتظار دارید توی کمتر از 1 سال همه ی اینا دوباره بازی بدن بیرون! :|

از نظر تنوع هم ملت میدونند نسل های قبل کدوم کنسول ، بازی های متنوع تری داشت! و میدونند که همه ی اینا باز هم روی PS4 بازی خواهند ساخت!
انواع و اقسام پلتفرمر( LBP و Sly و Puppeteer و Ratchet و ... ) ، ریسینگ های مختلف ( GT و MS و MNR و ... ) ، H&S ( مثل GOW و HS ) ، یا دو سری FPS ( کیلزون و رسیستنس ) ، بازی های ND که جفتشون یه دنیا با هم فرق داشتن ، JRPG هم که متخصص هاش باید بیان بگن ، ولی Tales of و Ni no Kuni نمونه ای از این ها میباشند! (پرسونا نیز در راه است! )
بازی هایی مثل یاکوزا و Infamous هم برای OW دوستان داشته ، تا قبل از اومدن کینکت و Move هم سونی Eye Pet رو برای دوربینش داشت مثلا...!
حماسه ی 700 مگی و بازی های آرکید خوبی هم داشت :d ، که الان توی سالی که استودیوهای بزرگتر سرشون شلوغه با سرمایه گذاری روی اینجور بازی ها هم یه سری بازی متنوع دیگه میده ، هم برای آینده ی کنسولش و آینده ی بازی های آرکید PSN رو تضمین میکنه!

کسی اگر یکم در مورد دنیای گیم اطلاعات داشته باشه،قشنگ میفهمه تنوع بازی توی کنسول های سونی بوده یا نه!
این تنوع رو بزار کنار ساپورت نرم افزاری تا آخر نسل ، و دیگه از این پست های قشنگ نده:)

میخوای بگی که مایکروسافت با هوا 84+ ملیون کنسول فروخته؟
ریسینگ میخوای Forza-PGR و ...
پلتفرمر Banjoo Kazooie و ....
FPS هم که یدونه Halo کافیه،Perfect Dark و ... هم بماند.
OW هم که Crackdown.
تو JRPG هم بازی های خیلی خوبی داشت Xbox 360.منتهی من چون اهلش نیستم بازی نکردم و اسمشون رو نمیدونم ولی میتونی شما سرچ کنی.

همرو بذار کنار.به این توجه کن که چند روز دیگه Titanfall برای X360 میاد اما برای PS3 خیر!اونوقت تنوع بازی ها رو در میابی.

راستی Project Spark و Plants VS Zombies Garden Warfare رو یادم رفت که امسال رو X360 هستند.

خدا رحم کنه به شما که قراره سیل عظیمی از بازی های انحصاری AAA نه ایندی، قراره برای X1 بیاد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
میخوای بگی که مایکروسافت با هوا 84+ ملیون کنسول فروخته؟
ریسینگ میخوای Forza-PGR و ...
پلتفرمر Banjoo Kazooie و ....
FPS هم که یدونه Halo کافیه،Perfect Dark و ... هم بماند.
OW هم که Crackdown.
تو JRPG هم بازی های خیلی خوبی داشت Xbox 360.منتهی من چون اهلش نیستم بازی نکردم و اسمشون رو نمیدونم ولی میتونی شما سرچ کنی.

همرو بذار کنار.به این توجه کن که چند روز دیگه Titanfall برای X360 میاد اما برای PS3 خیر!اونوقت تنوع بازی ها رو در میابی.

راستی Project Spark و Plants VS Zombies Garden Warfare رو یادم رفت که امسال رو X360 هستند.

خدا رحم کنه به شما که قراره سیل عظیمی از بازی های انحصاری AAA نه ایندی، قراره برای X1 بیاد.
من نگفتم با هوا اونقدر کنسول فروخته!

ولی از نظر تنوع عمرا به پای کنسول های سونی نمیرسه!
خودت داری میگی تنوع بعد همون Halo کافیه یعنی چی؟ بحث فروش نیست که بگی کافیه!

P vs Z رو هم تا جایی که یادمه انحصاری زمانیه!

PS3 هم امسال بی بازی نیست! Persona و Tales of تا جایی که یادم میاد + یه سری بازی انحصاری مثل OP : Unlimited World Red و J-Star برای انیمه باز ها! و همینطور LBP HUB ...

حالا DLCـهای انحصاری توی بازی های راک استار و یوبی سافت بودن هم کاری باهاشون نداریم! (انحصاری! نه انحصاری زمانی! )

یا همین نسل قبل حتی PS3 یه سری MMO داشت، مثل DCUO یا FF XIV ( که چند وقت دیگه FF برای PS4 هم خواهد آمد )

ما که از سونی با توجه به نسل قبل مطمئنیم که حالا حالا ساپورت میشیم! نه اینکه یکهویی کنسولمون ول بشه به امون خدا !

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
بله مثل فوتباله و هر نسل نیاز ها و ویژگی های خودش رو داره ... بازی ساختن برای ps3 نیازمند کار و وقت زیاد بود ... پس باید با تعداد بیشتر زمان ساخت رو کمتر میکردن ... ولی الان روی ps4 ساخت بازی بسیار راحت تر و روان تر شده و نیازی به اون همه ادم و برنامه نویس نیست ... این فقط یکی از دلایل نقل انتقال در این فصل هست ... و دلایل خیلی بیشتری میتونه وجود داشته باشه

الان کدوم سایت معتبری هست که گفته های شما رو تایید کنه؟
این ها فقط و فقط زاییده ذهن شماست

apple هم یک شبه از ppc کوچ کرد به x86 به یاد ندارم به این دلیل کارمند اخراج کرده باشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر