Sony: سرویس EA Access ارزشش را ندارد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
battlefield_4_bf41.jpg

دیروز EA در طی رونمایی از عرضه انحصاری سرویسی به نام EA Access برای کنسول شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One خبر داد، اما حالا سونی در واکنش به این مسئله آن را "فاقد ارزش‌" برای مشتریان PS دانسته.

سونی در مصاحبه‌ای با GI توضیح می‌دهد:
"میزان اشتراک PS+ از زمان عرضه PS4 شاهد رشدی 200% بوده است و این رشد به معنای آن است که مشتریان ما به دنبال اشتراک‌هایی با قیمت پایین اما کارآیی بالا هستند. ما معتقدیم که از آن‌ها نباید ماهانه 5 دلار برای سرویسی گرفت که ارزشش را ندارد"
شاید سونی رقابت را هنوز به نفع خود می‌داند چرا که این ماه برای کاربران خود Strider و Towerfall Ascention را به صورت مجانی در نظر گرفته اما در طرف مقابل مایکروسافت نیز برنامه Games With Gold را راه انداخته و حالا نیز با EA Access می‌تواند شرایط را کمی تغییر دهد، برنامه‌ای که شما می‌توانید بازی‌های منتخب EA را به صورت مجانی بازی کرده و از مزایایی مثل 10% تخفیف برای DLCها و همچنین دریافت زودتر دموها و بتا نام برد، مزایایی که برای 5$ ماهانه قابل دریافت خواهد بود.

منبع

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نه اتفاقا میشه بحث کرد به شرطی که به جواب برسه. من خودم تو پست قبلی گفتم که بازی هایی که قراره منتشر بشن قیمت نسخه فیزیکی و دیجیتالیشون یکیه.
حالا شما میای میگی یکی نیست. (در حالی که من تا جایی که خودم خرید کردم یکی بوده و حتی بعضی وقت ها خرید دیجیتالی مالیات کمتری هم داشته و در نتیجه ارزون تر بوده)
خوب الان سره چی باید بحث کنیم وقتی من تو پستم منبع GP گذاشتم، تفاوت نسخه Trial و Demo توضیح دادم، مزایا EA Access توضیح دادم. از آخر هم همون خونه اولیم و شما هیچ کدومو قبول نمی کنی، الان سره چی بحث کنیم ؟:d
احتمالا بحث های قبلی شما هم مثل این بحث بوده و اون طرف هر چی توضیح می داده شما قبول نمی کردی و در نتیجه مجبور شده دیگه بحثو ادامه نده، مثل همین الان:d

برو اخرین بحث من رو بیین خیلی خوب هم به نتیجه رسید. شما توضیح چی رو میدی؟ الان store جلوی منه همه بازی ها بدون استثنا اونایی که ورژن retail دارن گرونترن، بعد شما میگی توضیح دادی من باید قبول کنم؟! اینی که جلو منه الان سرکاریه چه تو psn چه تو xboxlive؟! بعد هم شما اومدی که توضیح جدید از دمو دادی من تو این همه سال بازی ندیدم: دمو 30 دقیقه trial دو ساعت؟ تا اونجا که من دیدم دمو یه قسمتی از بازی هست و trial کل بازی با محدودیت زمانی. ندیدم جایی دمو بذارن بگن فقط 30 دقیقه می تونید بازی کنید.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
برو اخرین بحث من رو بیین خیلی خوب هم به نتیجه رسید. شما توضیح چی رو میدی؟ الان store جلوی منه همه بازی ها بدون استثنا اونایی که ورژن retail دارن گرونترن، بعد شما میگی توضیح دادی من باید قبول کنم؟! اینی که جلو منه الان سرکاریه چه تو psn چه تو xboxlive؟! بعد هم شما اومدی که توضیح جدید از دمو دادی من تو این همه سال بازی ندیدم: دمو 30 دقیقه trial دو ساعت؟ تا اونجا که من دیدم دمو یه قسمتی از بازی هست و trial کل بازی با محدودیت زمانی. ندیدم جایی دمو بذارن بگن فقط 30 دقیقه می تونید بازی کنید.
تو اين پست كه شما trial و demo يكي حساب كرده بودي حالا باز من بخوام اون دو ساعت توضيح بدم و بيام بگم منظورم از 30 دقيقه چي بوده تو demo، ديگه بيخيالش مي شم. (براي اون دو ساعت trial مي توني لينك GP كه تو پست صفحه قبلي گذاشتمو چك كني)
ادامه نمي دم بحثو ديگه، اون پست هاي قبليرو هم اشتباه كردم گذاشتم و فقط زمان خودمو از دست دادم. بحث هم تموم شد و من مي رم بخوابم:d

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
با اين حال كه خودم سونى فن هستم اما واقعاً قبول كنيد حرف چرتى گفته!
البته اين Access واقعاً منو از آينده نگران ميكنه... اگه همه بيان اين كارو بكنن گيم رسما نابود ميشه

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
در اصل همون کرایه بازی میشه ولی به صورت دیجیتالی و یه نقطه ضعف داره اونم منتخبی هست ،
ولی اگر بازیهایی رو انتخاب کنن که موفق باشن و آنلاین خوب داشته باشن میشه گفت سرویس خوبیه
و مشکل دوم برای ما ایرانیها دانلود هست...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان دعوا سرچی هست الان؟
احتمالا اساتید توی یک کشور دیگه زندگی میکنن که اینجوری دارن طرفداری میکنن چون تا اونجایی من میدونم واسه دوساعت بازی کردن نسخه تریال باید کل بازی رو دانلود کرد نمیدونم ارزش داره ادم کلی حجم حروم کنه تازه بتونه دوساعت از نسخه یه بازی رو بازی کنه:-/
ماشالا همه اساتید هم ایکس باکس وان دارن که اینجوری دارن ازش دفاع میکنن ;))

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
797
دیگه اونقدرا هم بی ارزش نیست، با پرداخت یه پولی کلی انحسار زمانی چند روزه و احتمالا دی ال سی و دمو و فلان اینا داره

ولی پرداخت دوبار پول یکی برای گلد یکی برای این چیزی از دزدی کم‌نداره

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
در اینکه EA اسمش بد در رفته و یه جوراییم حقشه شکی نیست ولی این یکی خیلیم بد نیست قیمتش. فقط مساله اینجاست که همین سونی که راجع به صرف نداشتن سرویس EA حرف زده و گفته اصلا چیز مهمی نیست اومده PS Now رو بتاشو گذاشته ۴ ساعت ۳ دلار :| یعنی یه بازی PS3 رو بخوای ۴ ساعت کرایه کنی بازی کنی باید ۳ دلار پول بدی. فک کن قیمت گذاری سرویسات اینجوری باشه بعد بیای به صرف داشتن یا نداشتن یا اهمیت بقیه ی سرویسا گیر بدی :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
30دلار برای یک سال EA ACCESS ( که بازی های AAA میده ) و 20دلار م یه اشتراک 3 ماهه گلد که ماهی 2 بازی میده کاملا با ارزشه. اشتراک که عالیه و قیمتشم عالیه و امیدوارم سونی همینو یا یه چیزی شبیه به همین قرار بده ...

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
کلا شرکتی وجود داره که به فکر سود خودش نباشه؟ هر دوتا از ابر کمپانی های دنیان مثلا! هیچوقت کاری رو الکی انجام نمیدن و سود خودشون همیشه در الویت هست.

این EA Access هم یک قابلیت اختیاری هست حالا بعدا اگه "اجباری" شد میشه اعتراض کرد نسبت بهش هرچند عمرا EA دلش برای من و شما سوخته باشه چون اینجوری بازم سود میکنه. (اگه سود نمیکردن که درشون تخته شده بود)

انقدر تو سر و کله هم نزنید این EA Access هم با این سرعت مذخرف اینترنت ما که کاملا غیر منطقی به نظر میاد. PS Now هم همین داستان رو داره.

کلا سیستم کرایه هم باعث جلب مشتری میشه هم باعث میشه در دراز مدت سودآور باشه ، در خیلی از کشور ها این سیستم ها خوبن هم یه خیری به گیمرا میریسونه هم اینکه به سودش برای کمپانی می ارزه. توی همه ی شاخه های سرگرمی هم وجود داره (فیلم ، سریال و ...)

حالا هی تو سر و کله هم بزنید (چون در همین تایم تو سر و کله زدن شما این دوتا دارن مثل هلو دارن پول در میارن :D)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
کلا شرکتی وجود داره که به فکر سود خودش نباشه؟ هر دوتا از ابر کمپانی های دنیان مثلا! هیچوقت کاری رو الکی انجام نمیدن و سود خودشون همیشه در الویت هست.

این EA Access هم یک قابلیت اختیاری هست حالا بعدا اگه "اجباری" شد میشه اعتراض کرد نسبت بهش هرچند عمرا EA دلش برای من و شما سوخته باشه چون اینجوری بازم سود میکنه. (اگه سود نمیکردن که درشون تخته شده بود)

انقدر تو سر و کله هم نزنید این EA Access هم با این سرعت مذخرف اینترنت ما که کاملا غیر منطقی به نظر میاد. PS Now هم همین داستان رو داره.

کلا سیستم کرایه هم باعث جلب مشتری میشه هم باعث میشه در دراز مدت سودآور باشه ، در خیلی از کشور ها این سیستم ها خوبن هم یه خیری به گیمرا میریسونه هم اینکه به سودش برای کمپانی می ارزه. توی همه ی شاخه های سرگرمی هم وجود داره (فیلم ، سریال و ...)

حالا هی تو سر و کله هم بزنید (چون در همین تایم تو سر و کله زدن شما این دوتا دارن مثل هلو دارن پول در میارن :D)

EA access رو الکی به PS now نچسبون که خیلی با هم فرق دارن ...

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,643
نام
alireza
EA access رو الکی به PS now نچسبون که خیلی با هم فرق دارن ...

منظور دوستمون مقایسشون نبود بلکه نیاز هردو به اینترنت بود که تو ایران با این اینترنت...

در ضمن PS now که با این اینترنت وضعش وخیمتره (سرعت و حجم)

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
شخصا برای من فاقد هرگونه ارزش معنوی و مادی هست این سرویس :| مگه کلا EA چندتا بازی "منتخب" داره که آدم هر ماه 5$ پول بده که مثلا بازیارو بازی کنه ! اگه بازی منتخبش BFـه که من 5 دلارم زیاد میدونم واسش :D البته نظر شخصیه .

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
الان دعوا سرچی هست الان؟
احتمالا اساتید توی یک کشور دیگه زندگی میکنن که اینجوری دارن طرفداری میکنن چون تا اونجایی من میدونم واسه دوساعت بازی کردن نسخه تریال باید کل بازی رو دانلود کرد نمیدونم ارزش داره ادم کلی حجم حروم کنه تازه بتونه دوساعت از نسخه یه بازی رو بازی کنه
Ea access رو میشه یه کاریش کرد ، من خودم الان نت نامحدود دارم و مساله ترافیک برام مطرح نیست و مثلا اگه بزارم BF4 رو دانلود کنم تقریبا 2-3 روزه دانلود میشه و انتظارش نسبت به قیمتش میارزه ولی مساله سرعت رو نمیشه به این راحتی حل کرد.(حداقل فلن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر