Sony: تعداد به نسبت زیادی از دارندگان PS4، عنوان The Last of Us را تجربه نکرده اند

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی

طبق گفته های Sony، پس از تحقیقات و بررسی اطلاعات PSN دارندگان PS4، آن ها به این نتیجه رسیدند که درصد زیادی از دارندگان PS4 از پلتفرم های گوناگون مانند Xbox و Nintendo به PS4 کوچ کرده اند. این تغییر جهت به سمت Playstation به معنای آن است که تعداد قابل توجهی از دارندگان PS4 هنوز The Last of Us را تجربه نکرده اند. این یکی از دلایل اصلی برای عرضه برخی بازی های Classic انحصاری PS3 بر روی PS4 است.

Josh Walker در این باره گفت: "The Last of Us یکی از مهم ترین عناوین نسل قبل محسوب می‌شود که جوایز بی‌شماری را برده است. این منصفانه نیست که طرفداران جدید Playstation همچین عنوانی را تجربه نکنند. ما اطلاعات PSN دارندگان PS4 را بررسی کردیم و متوجه این قضیه شدیم که تعداد نسبتا زیادی از آن ها The Last of Us را تجربه نکرده اند.
این نشان دهنده آن است که تعداد زیادی از پلتفرم های دیگر به Playstation کوچ کرده اند و ما از اینکه به آن ها خوش آمد می‌گوییم خوشحال هستیم."

The Last of Us Remastered به همراه تمامی DLC های آن، برای PS4 عرضه می‌شود. همچنین این عنوان دارای یپیشرفت های گرافیکی نسبت به نسخه PS3 است و به صورت 1080p/60fps اجرا می‌شود. این بازی در تاریخ اول August در انگلستان عرضه می‌شود.
منبع

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
فقط تمام DLCها بد يا فقط يكيشون ؟!
همه DLCـها چه Multiplayer و چه SinglePlayer:

Left Behind
Abandoned Territories Pack
Reclaimed Territories Pack
Grounded Mode

14.99$
9.99$
9.99$
4.99$
=
فقط $40 DLC داره

+
1080p
60fps
بهبودهای گرافیکی و تکنیکی
پشت صحنه اختصاصی

خدایی $50 نمیرزه؟:d

آخرین ویرایش:

VXR HUMAN

کاربر سایت
Jun 30, 2014
50
خیلی از ps3 داران به دلیل اینکه tlou برای ps4 تاییدشد دیگه سمتش نرفتن تا روی ps4 تجربه کنن
حد اقل اطرافیان من که این طوری بودن

هر چند خودم قصد دارم دوباره تجربش کنم..

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
همه DLCـها چه Multiplayer و چه SinglePlayer:

Left Behind
Grounded Pack

14.99$
9.99$
9.99$
4.99$
=
فقط $40 DLC داره

+
1080p
60fps
بهبودهای گرافیکی و تکنیکی
پشت صحنه اختصاصی

خدایی $50 نمیرزه؟:d
این پک ها برا قسمت مولتی ان؟؟؟

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
این پک ها برا قسمت مولتی ان؟؟؟

سه پک:
Grounded Bundle
برای بخش Multiplayer هستند
و Left Behind برای Singleplayer هست
* البته Grounded Bundle یک درجه سختی جدید تحت نام "Grounded Mode" به بخش Singleplayer نیز اضافه میکنه

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من خودم تا همین چند وقت پیش مخالف صد در صد پورت بازیای نسل قبل برای نسل بعد بودم. حالا خود بازیش هم فرق نمیکرد. همیشه هم دوست داشتم که روی همون کنسول ابتدایی بازیشون کنم تا اینکه تو گف تو تاپیک مستر چیف کالکشن یکی یه حرفی زد که نظرم رو عوض کرد. همونجور که یه طرفدار موسیقیهای قدیمی دیگه از نوار کاست استفاده نمیکنه و دوست داره موسیقی مورد علاقش رو با بهترین کیفیت و روی دستگاههای جدیدتر گوش کنه بازیها هم همینطورن واقعا باید بازیای خوب مثل TloU یا همون هیلو دوباره با بهترین کیفیت عرضه شن. این تازه برای کسایی هست که اونا رو قبلا بازی کردن چه برسه کسایی که به هر دلیلی فرصتش رو نداشتن.

در مورد هدف سونی باید بگم مسلما پول هم مطرحه. اما بزارید این نکته رو هم بگم اونا هم دوست دارن بازی خووبی که ساختن بیشتر بازی بشه و بیشتر مخاطب داشته باشه هم بحث مالیش مطرحه همین که بازی ساز هم احساس خوبی بهش دست میده میدونه زحمتی که کشیده جواب داده و همه دیدنش و ازش لذت بردن. من مطمئنم برای آدمایی مثل نیل دراکمن اگه این مسئله مهمتر از پول نباشه کم اهمیت تر هم نیست.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
زیاد هست بنظرم ! میتونست کمتر از اینا باشه .
زیاد نیست قیمت مناسبی هست . همه dlc ها رو داره . دیگه نمیخان ضرر بدن که :D

سونی هم فعلا نیازی نداره که واسه خودشیرینی باباشو حراج کنه و بازی ای که خشک و خالیش تو نسل قبل 60 دلار هست رو بیاره توسط تیم اصلی ناتی به این زیبایی ریمستر کنه 40 دلار dlc بزاره توش بعد کلا 30 دلار بفروشه .

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
زیاد هست بنظرم ! میتونست کمتر از اینا باشه .
خود بازي به تنهايي با كاهش قيمتي كه تو اين مدت داشته حدود 30 دلاره، 40 دلارم كه ارزش افزوده ( DLC ) داره، بهبود كيفيتم كه پيدا كرده، با اين اوصاف جاي 50 دلار، 5 دلار ميفروختنش به صرفه بود؟! :d

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
زیاد نیست قیمت مناسبی هست . همه dlc ها رو داره . دیگه نمیخان ضرر بدن که :D

سونی هم فعلا نیازی نداره که واسه خودشیرینی باباشو حراج کنه و بازی ای که خشک و خالیش تو نسل قبل 60 دلار هست رو بیاره توسط تیم اصلی ناتی به این زیبایی ریمستر کنه 40 دلار dlc بزاره توش بعد کلا 30 دلار بفروشه .

قیمت DLC و اینا همش حرف فن بوی ها هست ! این DLC ها و تمام پک ها فروشش خودشون رو به اندازه کافی تو نسل قبل کردن و خود بازی هم بسیار پر فروش و بسیار سود ده بوده !

چه ربطی به خودشیرینی داره ؟ بازی الکی گرون هست و نهایت قیمت باید همون 30 دلار باشه ! یه DLC هست و یه بازی اصلی که بنظرم اون پک ها زیاد ارزش ندارن .

امین خدا رو شکر تو که دیگه منو میشناسی و بحث فن بوی ماکروسافت و اینا به کنار میره . ولی الان یه نگاه به قیمت Master Chief Collection بکن واقعا فوق العادست ! اگه با این متر ها بخوایم بسنجیم الان باید قیمت اون کالکشن 120 دلار باشه !

کلا قبول کنید بازی یکم زیادی گرونه .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
قیمت DLC و اینا همش حرف فن بوی ها هست ! این DLC ها و تمام پک ها فروشش خودشون رو به اندازه کافی تو نسل قبل کردن و خود بازی هم بسیار پر فروش و بسیار سود ده بوده !

چه ربطی به خودشیرینی داره ؟ بازی الکی گرون هست و نهایت قیمت باید همون 30 دلار باشه ! یه DLC هست و یه بازی اصلی که بنظرم اون پک ها زیاد ارزش ندارن .

امین خدا رو شکر تو که دیگه منو میشناسی و بحث فن بوی ماکروسافت و اینا به کنار میره . ولی الان یه نگاه به قیمت Master Chief Collection بکن واقعا فوق العادست ! اگه با این متر ها بخوایم بسنجیم الان باید قیمت اون کالکشن 120 دلار باشه !

کلا قبول کنید بازی یکم زیادی گرونه .

60 دلار بازی رو حساب کردن 30 دلار
40 دلار DLC رو هم حساب کردن 20 دلار
مجموع 50 دلار

Make Sense

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
60 دلار بازی رو حساب کردن 30 دلار
40 دلار DLC رو هم حساب کردن 20 دلار
مجموع 50 دلار

Make Sense

خب میگم پس از این لحاظ اون پک TMCC باید یه 120 دلاری باشه !

HALO 1 REMASTERED = 20

HALO 2 REMASTERED = 30

HALO 3 = 20

HALO 4 = 60/2= 30

سریال = 20

در مجموع = 120 دلار !!

اصلا این بازی و ریاضی ها نیست احسان :d این بازی ها و کانتنت ها فروش خودشون رو به اندازه کافی کردن و دیگه برای سونی و ماکروسافت تقریبا بدون هزینه هستند !

بازم میگم اگه مبنا رو کالکشن هیلو قرار بدیم این پک باید 30 تا باشه .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

HALO 1 REMASTERED = 20

HALO 2 REMASTERED = 30

HALO 3 = 20

HALO 4 = 60/2= 30

سریال = 20

در مجموع = 120 دلار !!

اصلا این بازی و ریاضی ها نیست احسان :d این بازی ها و کانتنت ها فروش خودشون رو به اندازه کافی کردن و دیگه برای سونی و ماکروسافت تقریبا بدون هزینه هستند !

همینجوری کیلویی هم نیست :D سقف یه بازی 60 دلاره ! حالا تو میخوای 100 تا بازی توی یه دیسک پر کنی میخوای 2 تا می خوای یه دونه :D ریمستر یا ریمیک هم وظیفه ی ناشر یا تولید کننده هست و کسی به خاطرش ، پول روی بازی نمی کشه :D اگه کسی لنگ مدیای اضافه باشه که تلو ریمستر هم داخلش یه خرمن Behind the Scene داره که فک کنم 7 -8 گیگه :D

اینکه فلان چیز فروشش رو کرده یا نه به قیمت گذاری بر نمی گرده ، اصن ناتی داگ و سونی نه . هر سازنده + یه پابلیشر ! تا مادامی که فلان پابلیشر یه بازی رو منتشر میکنه (حتی اگه بازی مال عهد عتیق باشه) باید یه سهمی از فروش رو به سازنده بده . ناتی هم مخارجش از صدقه نمی گذره که :D
پ.ن : بازی دو نسل پیش دونه ای 20 دلار ؟! :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

HALO 1 REMASTERED = 20

HALO 2 REMASTERED = 30

HALO 3 = 20

HALO 4 = 60/2= 30

سریال = 20

در مجموع = 120 دلار !!

آقا وحید فکر کنم یکم یه طرفه داری میری به قاضی. فکر میکنی خود ریمستر کردن بازی هزینه نداشته؟ حداقل یکسال روش کار شده. همون حقوق برنامه نویس و آبدارچی رو حساب کنی خودش کلی پوله. بعلاوه وقت استودیو هم گرفته شده میتونستن عنوان جدیدشون رو بسازن و زودتر به سوددهی برسونن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر