Multi Platform Sonic Superstars

logo_lg.png

سازنده: Arzest
ناشر: SEGA
سبک: پلتفرمر 2.5بعدی
پلتفرم های: PC, سوییچ و پلتفرم های نسل 8 و 9
تاریخ عرضه: پاییز 2023​

طرفداران سونیک مانیا بشتابید.
پس از لیک های فراوان از عنوانی جدید و شایعات کنسل شدن سونیک مانیا 2, سگا سونیک 2.5 بعدی تازه ای را با نام "سونیک سوپر استارز" معرفی کرد.

سوپر استارز ادامه ای معنوی از سری کلاسیک و یونیک مانیا هست که ماجرای های سونیک و دوستانش را برای متوقف کردن دکتر اگمن و شخصیت فنگ! را برای بار دیگر بازگو میکند.
این بازی شامل ویژگی های جدید خواهد شد, که این ویژگی ها شامل:

1. سازنده بازی Arzest است, استودیو بناینگذاری شده توسط naoto ohshima یکی از سه خالق سونیک, ایشان در این بازی نقش طراحی شخصیت ها را خواهد داشت.

Naoto_ohshima_gdc_2018.jpg

1.آرت استایل جدید.
2.گیم پلی بازی به سبک کلاسیک به همراه قدرت ها و قابلیت های جدید از طریق الماس های آشوب همچون تکسیر شدن, آبکی شدن و تغییر فرم.
3.کو_آپ 4 نفره, ویژگی ای که نبودش در مانیا احساس میشد خواهد شد.
4.سوپر استارز از فیزیک سونیک مانیا استفاده خواهد کرد.
5.تیم توسعه قصد دوری از مراحل قدیمی همچون گرین هیلز و ساخت مراحل جدید را دارد.

سوپر استارز در پاییز سال 2023 منتشر میشود.

تصاویر

1.JPG 2.JPG
3.JPG 4.JPG

تریلرها
تریلر معرفی
گیم پلی

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,565
تریلر عالی بود, کو_آپ این بازی چیز خفنی میشه, همیشه میگفتم که چرا مانیا کو_آپ نداره :D
اما ایکاش سه بعدی نبود, کلا سونیک کلاسیک تو سه بعدی به شکل عجیبی نچشب میشه, مگر اینکه یجور دیگه طراحیش کنی
گرافیک بازی یخورده ضعیف, مشخصه که بودجه ندادن, اما انیمیشن هاش خوب بود خوشم اومد.

فقط منم که از لوگو حس سونیک هیروز میگیرم؟ :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
گرافیک بازی بالا پایین داره ( به لحاظ هنری). یک سری جاهاش خیلی خوبه یک سری جاهاش ضعیف.

ولی گیم پلی را به نظرم چیز خوبی درآوردن طبق تریلر

• Like
Reactions: mqg1387

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
گیم پلی و دیزاین بازی تاریخ مصرف گذشته اس بنظرم. رنگ بندیش هم حتی خوب نیست و تو ذوق میزنه. یاد پلتفرمرهای نسل ۶ افتادم..... صرفا بازی با احساسات و نوستالژی بود انگار. چیه این طراحی هنری آخه....

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,610
نام
Mehrdad
همین که یک سونیک درست حسابی n سال بعد از سونیک های سگا جنسیس و سال ها بعد از جنریشنز، میخواد بیاد واقعا خوبه (همین الانم جنریشنز مخصوصا حالت ارتقا یافته اش رو اکس باکس واقعا خفنه و هنوز به شدت قابل بازیه)، (اون 3 بعدی های 15 16 20 سال پیش هم بازی های بدی نبودن، اما هیچ وقت حس سونیک های اصلی رو بهم نمیدادن)

البته منم حقیقتا خیلی از استایل گرافیکی و رنگ امیزیش خوشم نمیومد، نمیدونم ولی انگار از اون حالت های عروسکی هست که سلیقه ام نیست، حالا تا بیاد ببینیم چی میشه...

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
همین که یک سونیک درست حسابی n سال بعد از سونیک های سگا جنسیس و سال ها بعد از جنریشنز، میخواد بیاد واقعا خوبه (همین الانم جنریشنز مخصوصا حالت ارتقا یافته اش رو اکس باکس واقعا خفنه و هنوز به شدت قابل بازیه)، (اون 3 بعدی های 15 16 20 سال پیش هم بازی های بدی نبودن، اما هیچ وقت حس سونیک های اصلی رو بهم نمیدادن)

البته منم حقیقتا خیلی از استایل گرافیکی و رنگ امیزیش خوشم نمیومد، نمیدونم ولی انگار از اون حالت های عروسکی هست که سلیقه ام نیست، حالا تا بیاد ببینیم چی میشه...
Sonic Mania ادای احترام به نسخه های کلاسیک بود

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,531
نام
محمدقاسم

سونیک کالرز و مانیا رو جا ننداختی؟
کالرز که خیلی جذاب بود
مانیا هم با سبک سونیک های جنسیس ساخته شد.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,494
نام
Nightwing
سونیک کالرز و مانیا رو جا ننداختی؟
کالرز که خیلی جذاب بود
مانیا هم با سبک سونیک های جنسیس ساخته شد.
ریمستر کالرز و تموم کردم به قدری لول دیزاین بازی فاجعه بود که دچار خود زنی شده بودم! frontiers هم به نوعی بعضی قسمتاش واقعا افتضاح بود ولی در کل پیشرفت خیلی خوبه کرده بود

• Like

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,494
نام
Nightwing
قبول دارم لول دیزاین عالی نیست،ولی نه دیگه در حد فاجعه.
اتفاقا بازی خوبیه ولی اگه با توجه به اینکه روی wii اومده تجربش کنی.
کلا میدونی یجوریه یه قسمتایی انقدر سرعت سونیک بالاست یا حرکاتش سریع که یه کوچولو کج بپری یهو کلی پرت میشی پایین یا میمیری و باید کلی از قبل تر شروع کنی یجورای اعصاب خورد کن نه چالش برانگیز
frontiers ولی تجربه جالب و متفاوتی بود اگر نرفتی سمتش برو.
من که عاشق این جوجه تیغی ام از بچگی شروع کردم به جمع کردن نسخه های مختلف و فیگور هاش تا الان که ۳۲ سالم شده:D
خوشبختانه سگا بعد موفقیت Frontiers بنارو بر این گذاشته که بودجه ساخت سری های بعدیش رو افزایش بده که به نظرم نشونه خیلی خوبیه

• Like

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,531
نام
محمدقاسم
کلا میدونی یجوریه یه قسمتایی انقدر سرعت سونیک بالاست یا حرکاتش سریع که یه کوچولو کج بپری یهو کلی پرت میشی پایین یا میمیری و باید کلی از قبل تر شروع کنی یجورای اعصاب خورد کن نه چالش برانگیز
frontiers ولی تجربه جالب و متفاوتی بود اگر نرفتی سمتش برو.
من که عاشق این جوجه تیغی ام از بچگی شروع کردم به جمع کردن نسخه های مختلف و فیگور هاش تا الان که ۳۲ سالم شده:D
خوشبختانه سگا بعد موفقیت Frontiers بنارو بر این گذاشته که بودجه ساخت سری های بعدیش رو افزایش بده که به نظرم نشونه خیلی خوبیه
مشکل از فیزیک نسخه ریمستره که با Godot engine درست شده،نسخه اصلی اونقدرا هم بد نیست.
منم همه رو بازی کردم،به عکس پروفایلم نگاه نکن،سونیک فنم هستم:-h
تقریبا هم سنیم پس.
آره واقعا حق سونیک نیست که با بودجه کم ساخته بشه،یه زمانی سونیک برا خودش اسم و رسمی داشت،با تصمیمات نادرست سگا رسیدیم به سونیک بوم و فورسز

• Like
Reactions: Destro

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,565
بازی رو Arzest داره میسازه, ارزست استویدیو بزرگوار نائوتو اوشیما
ایشون یکی از سه خالق سونیک و طراح خود سونیک هستن که در این بازی هم نقش طراح کرکتر رو دارن.

Naoto_ohshima_gdc_2018.jpg

بازی از لول های قدیمی همچون گرین هیلز استفاده نمیکنه و مراحلش جدیدن.

Sonic Superstars Won't Recycle Locations Like Green Hill Zone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر