Slender، تجربه‌ی واقعی وحشت

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
55089009461776924301.png

شما در یک جنگل مملو از درخت قرار دارید و هیچ سلاحی همراه ندارید، حس می‌کنید اتفاق بدی نزدیک به وقوع است و احساسی دارید که برای جلوگیری آن هیچ کاری از دست شما بر نمی‌آید. این شروع Slender است؛ یک بازی مستقل ژانر وحشت که می‌توانید بدون هزینه آن را تجربه کنید.

در طول بازی، یک مرد قدبلند، نحیف و به معنای حقیقی کلمه دیلاق، در جنگل حبری رنگ محصور، بی‌امان شما را دنبال می‌کند. فلسفه‌ی به‌وجود آمدن این موجود به عوامل متعددی بازمی‌گردد؛ در یکی از پست‌های انجمن Something Awful از مردی با چنین مشخصاتی حرف به‌میان آمد و همانجا محبوب شد، علاوه بر این ویدئوهایی در سرویس یو‌تیـوب و موجوداتی افسانه‌ای در بازی Minecraft به نام Enderman نیز پایه‌های ساخت این عنوان را تشکیل دادند.

آقای Slender در مورد اینکه چرا شما به اینجا آمده‌اید یا آیا امکان فرار از اینجا وجود دارد یا نه، حرفی نمی‌زند. یک هدف کلیشه‌ای دارید؛ اینکه هشت برگ کاغذ پیدا کنید ولی وحشتی که در یافتن و جمع‌آوری آنها به شما دست می‌دهد این آشنایی را برهم می‌زند و ترس را احساس می‌کنید.

07728724939041089979.jpg

کم‌اند بازی‌های ترسناکی که بازی‌کننده را اینگونه به قلب وحشت نزدیک کنند. تمام عناصر Slender از جمله نبود نقشه، تهدید مرگ لحظه‌ای، نامعلوم بودن مکان کاغذ‌ها و اینکه نمی‌دانید این موجود ناشناخته پشت سرتان هست یا نیست؛ همه و همه دست به دست هم می‌دهند تا تجربه‌ی نومیدی، آسیب‌پذیری، سیاهی و ترس عمیق را به بازی‌کننده بچشانند.

[منبع خبر]

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بازیش قشنگه...صدای محیط خیلی خوبه..

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:46 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال:بعد اینکه اون مرد قد بلند رو میبینیم چرا میپره بیرون از بازی؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازی خیلی مَخوفه
هر قطعه کاغذی که چیدا میکنی موسیقی بازی کاملتر میشه که جو بازی رو رفته رفته سنگین تر و ترسناکتر میکنه :-s
من تونستم 5 تا تیکه کاغذ پیدا کنم که بعدش خفت شدم دیگه :d
یجا از پشت میاد سراغم که مجبورم وارد یک سری اتاقک تودر تو بشم
که یجا توی بنبست خفتم کرد و ذره ذره میومد جلو تا اینکه اومد پشت در اتاق من وایساد ! و دیگه تکون نخورد که اخر سر مجبور شدم برم جلو و باختم !
اونجا چکار باید کرد !

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
بازی فوق العاده هست . خیلی صدا گذاری خوب و محیط ترسناکی داره .ادم احساس تنها بودن رو کاملا حس میکنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر