Sleeping Dogs | X360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
خوب منم بلاخره بازی رو تهیه کردم.باید بگم که بازی خیلی خوبی هستش.جزئیات محیط خوب هستش و همچنین سیستم مبارزات هم راضی کننده هستش.در یک کلام به دوستان توصیه میکنم که حتما بازی رو تهیه کنن.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مبارزات چجوریه حال میده؟
پس همینجوری کشکی از اولش بلد نیست بجنگه ایول حال کردم:D
چرا بابا یاد داره منظور از آموزش دکمه های رو دسته هستش.مبارزات هم حال میده فقط یکم این اوایل بازی یکم زیاده همش باید بجنگی
بالاخره یک ماشینم تست کردم کنترل ماشین خوبه البته حیلی روون نیست ولی بازم خوبه.بازی نو آوری زیاد داره من نمیگم تا اسپویل نشه خودتون برین بخرین تست کنین.بازی خیلی خوبه
لباس شخصیت تو just cause 2 هم برام باز شد البته فکر نکنم بشه از چنگکش استفاده کرد

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
داش بهرام از کجای مشهد گرفتی بازیرو بگو ما هم بریم بگیریم.....ولی خودمونیما خیلی واسه بازی هایپ کردین gta v اگه بود اینقدر تعریف نمی کردین :D

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
من رفتم از توپ خونه خریدم !! تو اون پاساژه ... طبقی همکف

عجب بازی باحاله ..... اون صحنه های پلیس بازی اولش فوق سینماتیکه ..... تا این جایی که ما بازی کردیم اصن اپن ورلد نیست .... همش خطیه

ما این همه جار زدیم بریم توپخونه بخریم یا نه؟شما که میدونستی داره به ماهم گفتی دیگه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
داش بهرام از کجای مشهد گرفتی بازیرو بگو ما هم بریم بگیریم.....ولی خودمونیما خیلی واسه بازی هایپ کردین gta v اگه بود اینقدر تعریف نمی کردین :D
داداش برات پ.خ کردم
البته بازیش به gta نمیرسه ولی بازم خوبه دیگه ارزش این همه تعریفو داره
در اب میشه شنا کرد؟
اره مثل ماهی شنا میکنه

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
ما این همه جار زدیم بریم توپخونه بخریم یا نه؟شما که میدونستی داره به ماهم گفتی دیگه

مغازه ی بابام تو لاله زاره .... یه سر اتفاقی رفتیم ببینیم از بازی ها چه خبر ! :|

یهو دیدمش گرفتمش ...... بسی حال میده

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
فعلا اول بازی خیلی محدودی یعنی باید تو یک فضای کوچک کار هایی که بهت داده میشه رو انجام بدی.تو این 30 دقیقه خبری از ماشین سواری نبود و فقط بیشتر آموزش و کتک کاری که امید وارم زود تر بازی حالت open wporld بگیره به خودش
در مورد سوالات هم فعلا آبی ندیددم تو بازی
صدا گذاری بازی وحشت ناک عالی هست مخصوصا فضای شهر که فکر میکنی تو ژاپن هستی صدای شخصیت های بازی هم خوبه و در کل صدا گذاری بازی خوب هستش و البته بیشتر افراد ژاپنی حرف میزنند که خیلی باحاله
بازی با just cause2 تفاوت زیادی داره و فعلا یکم سنگین تر از اونه و تا اینجا که خیلی باحال بوده و من تا اینجا خیلی با بازی حال کردم
در مورد منوی بازی هم یک موزیک داره که منو یاد موزیک gta:sa میندازه..
تموم شد.من همین رو میخواستم.;;)فردا پس فردا میریم هنکنگ دسته جمعی:d

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
سلام من امروز قصدم خرید بازی ghost recon:future soldierبود ک مغازه دار(میدون انقلاب) خودشsleeping dogsرو نشون داد گفت ی چی تو مایه های gtaحتی بهتر. منم ک دنبال این بازی بودم اتفاقی گیرش اوردم.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام من امروز قصدم خرید بازی ghost recon:future soldierبود ک مغازه دار(میدون انقلاب) خودشsleeping dogsرو نشون داد گفت ی چی تو مایه های gtaحتی بهتر. منم ک دنبال این بازی بودم اتفاقی گیرش اوردم.

برنرمکس؟ چند؟

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان:

باید بگم کنترل کردن موتورش فوق افتضاحه. اما ماشینش رو خوب می شه کنترل کرد. اما یه چیزش رو اعصابه. چون توی ژاپن جای ماشین ها برعکسه (مثل بریتانیا) بخاطر همین طول می کشه تا عادت کنی.

تا الان هنوز اسلحه نگرفته دستش ولی سلاح سرد چرا. راستی تو دادن آچیمونت هم بسیار خسیسه. گرافیکش از نظر من راضی کننده نیست. فقط سینماتیک درستش کردند.(درگیری هاشو.)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
داداش چ گیری ب اینوری بودن فرمون دادی! مگه خودت پشت فرمونی که میگی سخته! یه کلید گازه یه کلید ترمز دیگه مگه فرقیم کرده :|؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
واقعا دستت درد نکنه که فید بک دادی
تو که کل داستانو لود دادی پسر.قرار شد فقط بیای اینجا بگی که گرافیک چطوره-گیم پلی-صداگذاری و ......
نه که بیای داستانلو بنویسی و ........
کلا ناامیدم کردی رفت
معنی فید بک که این نیست
داداش چیزی که ایشون نوشته بودند قبلا تریلرش هم اومده بود و تا جایی که ایشون بازی کردن کمتر از 10 دقیقه ابتدایی بازی رو پیش بردند:D
بعد هم این که چیزی از داستان لو نرفته که:D
فعلا اصلا معلوم نیست اینا داشتن با کی معامله کردن و پلیس از کجا فهمید و...!
===============
ما که تا فردا باید تو کف بمونیم:(
دوستانی که بازی کردن جواب بدن:
به نظرم انیمیشن مشت و لگد ها یه نمه تو تریلر ها خشک بود!
تو بازی هم همینجوری ـه یا نه مشکل رو رفع کردن؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر