Sleeping Dogs | X360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ما برنر مکسم گرفته بودیم نصب کردیم درایو کنسولمون داشت میترکید انقدر بهش فشار اومد . دیسک بازی مضخرف بود همشم فریز میکنه ....
کلا از جای معتبر با دیسک مرغوب بگیرین ...
امروز میخواستیم به 60% برسونیم بازیو که فریز شدنش نذاشت :|
برای منم یک بار فریز کرد ولی بعد ریستارت کردم کنسولو درست شد

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من چی بگم که برنر مکس گرفتم ولی وقتی میخوام رو هارد نصب کنم وسطاش ارور میده فک کنم اصلا برنر مکس نیست!!

نگو نگو.من فورزا رو گرفته بودم،2 دیسکش هم خراب بود.1 ماهه هنوزم هست.باید ببرم.ما هم امروز میریم.دوستان این ماشین ها کیفیتش خوبه؟ من که دیدم که اصلا خوب کار نشده بود خصوصا چراغ هاش.

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
تعریف های دوستان یکم توقعمو بالا برده بود اما من که خیلی خوشم نیومد.
تو ماشین وقتی گاز میدی ، یه جوری میلرزه که انگار جمبو جت میخواد تیک اف کنه!

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من برنمکس گرفتم با ال تی 3 ولی اینجا تو لادینگش گیر میکنه

چکار کنم؟
مرحله ای که با ون میری یک جایی متروکه ای چند نفرو میزنی بعد دوباره چند تا چاقو کش میان و بعدش دنبال یه ماشین میکونی .من ماشینو رو که زدم داغونش کردم بعدش لود میکنه و هیچ اتفاقی نمیفته
چکار کنم؟
مشکل چیه.بازیم تا 50 درصد نصب که میشه ارور میده

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
تعریف های دوستان یکم توقعمو بالا برده بود اما من که خیلی خوشم نیومد.
تو ماشین وقتی گاز میدی ، یه جوری میلرزه که انگار جمبو جت میخواد تیک اف کنه!

حالا چون توی ماشین تصویر میلرزیده و شما دست فرمونت برای ماشین سواری خوب نیست دلیل نمیشه کل بازی رو زیر سوال ببری....

کلا دوستان ایراد میتونند بگیرن و میتونن از بازی انتقاد کنن اونم با دلیل منطقی و عقلانی....ولی اینکه کاربر از کنترل ماشین عاجزه و نمیتونه خوب ماشین سواری کنه یا با افکتهای تصویری مشکل داره و میگه تصویر لرزیده دلیل منطقی نیست....

لطفا در نقد بازی بیشتر تامل کنید.

---------- نوشته در 05:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:13 PM ارسال شده بود ----------

چکار کنم؟
مرحله ای که با ون میری یک جایی متروکه ای چند نفرو میزنی بعد دوباره چند تا چاقو کش میان و بعدش دنبال یه ماشین میکونی .من ماشینو رو که زدم داغونش کردم بعدش لود میکنه و هیچ اتفاقی نمیفته
چکار کنم؟

تشریف ببرید پیش اقای فروشنده و دیسک بازی رو بهشون بدین و بگید مرد حسابی ما رو مسخره کردی؟ دیسک خراب به مشتری فالب میکنی؟ بعدش که ترسید یدونه دیسک سالم بهت میده....که به شرطی سالم باید باشه که جلوی خودت تست کنه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من چی بگم که برنر مکس گرفتم ولی وقتی میخوام رو هارد نصب کنم وسطاش ارور میده فک کنم اصلا برنر مکس نیست!!
مال منم برنر مکسه تازه رو هاردمم نصبه ولی بازم یک بار فریز کرد.تو L.A NOIRE هم اینجچوری شده بود

---------- نوشته در 05:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:28 PM ارسال شده بود ----------

چکار کنم؟
چکار کنم؟
منم بعضی از بازی هامو که برنر مکس میگیرم همینجوری ارور میده و میبرمش پیش فروشنده تا عوض کنه..

---------- نوشته در 05:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:29 PM ارسال شده بود ----------

GAME INFORMER هم به بازی 78 داده و تا اینجا معتبرترین سایتی هست که بازیرو نقده کرده.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
برای منم یک بار فریز کرد ولی بعد ریستارت کردم کنسولو درست شد
اسپویل شدید داستانی
برای من سره یه مرحله که باید انتقام مردن وینسون و زنشو بگیریم اون مرده کچله که میفتی دنبالش و چند تا موتورو و ماشینو باید بترکونی تو مسیر بعدش که سوار ماشینش میشم دقیقا سره یه جای دقیق فریز میکنه 3بار تا حالا اینجوری شده بیخیالش شدم فردا برام برنر مکسش میرسه :|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اسپویل شدید داستانی
برای من سره یه مرحله که باید انتقام مردن وینسون و زنشو بگیریم اون مرده کچله که میفتی دنبالش و چند تا موتورو و ماشینو باید بترکونی تو مسیر بعدش که سوار ماشینش میشم دقیقا سره یه جای دقیق فریز میکنه 3بار تا حالا اینجوری شده بیخیالش شدم فردا برام برنر مکسش میرسه :|
دقیقا یکی از بهترین مراحل بازی واست فریز می‌کنه!
اون مرحله و از اونجا به بعد بازی خیلی هیجانی تر و بهتر می‌شه!
مخصوصا که استفاده از سلاح گرم هم افزایش پیدا می‌کنه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اسپویل شدید داستانی
خوشبختانه برای من تو یکی از مراحل فرعی فریز کرد از همون مرحله نارنجی ها دوباره که رفتم درست شد

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
بخدا این تاپیک راجع به خود بازی هست نه مشکلات رایت اینا
تروخدا مراعات کنید

از مدیرا خواهش دارم بیان یه تذکر بدن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
بخدا این تاپیک راجع به خود بازی هست نه مشکلات رایت اینا
تروخدا مراعات کنید

از مدیرا خواهش دارم بیان یه تذکر بدن
تاپیکی بنام مشکلات اسلیپینگ داگز وجود نداره و تا جایی که من یادم میاد تو تاپیک بازی ها درباره مشکلات هم بحث میشه مثه مکس پین و گیرز و ....
حالا چون توی ماشین تصویر میلرزیده و شما دست فرمونت برای ماشین سواری خوب نیست دلیل نمیشه کل بازی رو زیر سوال ببری....

کلا دوستان ایراد میتونند بگیرن و میتونن از بازی انتقاد کنن اونم با دلیل منطقی و عقلانی....ولی اینکه کاربر از کنترل ماشین عاجزه و نمیتونه خوب ماشین سواری کنه یا با افکتهای تصویری مشکل داره و میگه تصویر لرزیده دلیل منطقی نیست....

لطفا در نقد بازی بیشتر تامل کنید.
خب حرف اون دوستمون هم انتقاده دیگه بالاخره یه افکت که تو بازی هست از زیر بته که نیومده کار سازنده هاش هست و کلا این رانندگی با ماشین ها جدا از افکت و ... خیلی جالب نیست و خیلی خشک و ارکید مانند هست و خیلی رانندگی رو ساده کرده و اصولا چیزی بنام دست فرمون باقی نذاشت:d
ولی موتور سواریش جالبتر دراومده

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
تاپیکی بنام مشکلات اسلیپینگ داگز وجود نداره و تا جایی که من یادم میاد تو تاپیک بازی ها درباره مشکلات هم بحث میشه مثه مکس پین و گیرز و ....

خب حرف اون دوستمون هم انتقاده دیگه بالاخره یه افکت که تو بازی هست از زیر بته که نیومده کار سازنده هاش هست و کلا این رانندگی با ماشین ها جدا از افکت و ... خیلی جالب نیست و خیلی خشک و ارکید مانند هست و خیلی رانندگی رو ساده کرده و اصولا چیزی بنام دست فرمون باقی نذاشت:d
ولی موتور سواریش جالبتر دراومده

ولی خدائیش راست میگه.ماشین سواریش اصلا خوب نیست در مقایسه با گیم پلی
یه جورایی مصنوعیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر