Sleeping Dogs | PS3

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
آقا بازی خوبیه من خودم ایکس باکس دارم ولی اصلا اهل فن بازی نیستم بازی مثل جی تی ای هستش ولی بیشتر باید فن کونگ فو و غیره رو بری ومثل بتمن هست مبارزاتش ولی یه نمه با حال تر کنترل ماشین ها خوبه ولی موتوراش به نظرم بهتره. فقط بعضی جاها باید دوربین های پلیس و چیزای دیگه ای رو هک کنی و باید عدد بدی یه کم سخته چون اعدادی که وارد می کنی 6 بار فقط شانس داری برا وارد کردنش وولی فکر نکنم به gta برسه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستان به نظرم ارزش نداره

دست 2 ــش رو بخرید بهتره

( چون کد آنلاین نداره

طرف زود میخره سینگل تموم بعد می فروشه

مولتی پلیر نداره )

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
به خاطر تعطیلات عید فطر و اجلاس سران و فلان،این بازی و دارک سایدرز2 فردا دستم میرسه!:|
بازی کردم،نظرمو می گم در رابطه با این بازی.

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
به خاطر تعطیلات عید فطر و اجلاس سران و فلان،این بازی و دارک سایدرز2 فردا دستم میرسه!:|
بازی کردم،نظرمو می گم در رابطه با این بازی.
نسخه pc این بازی به دستم رسید.بازی خوبی هست.داستان خوبی هم داره.ماشیناش هندلینگش بدک نیست ولی یه چیز جالب اینه که همه ماشین های توی خیابون ماشین های توربو و مسابقه ای هستن.درکل بدک نیستش.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دموی بازی با حجم تقریبا 2/5GB روی PSN موجوده
کسی دانلود کرده؟
من یه 30٪ ازش رو دان کردم میخام ببینم ارزش داره تمامشو بگیرم

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
خوب بازی رو انجام دادیم،واقعاً از چیزی که انتظارش رو داشتم ،خفن تر و خوش ساخت تر بود! ریجن2-قیمت125
1-خوب اول که دیسک رو می ذارید،یک آپدیت 25 مگابایتی داره برای اتصال به استور و social club که leaderboard شما و دوستاتون رو به نمایش می ذاره.
2-نصب 5 دقیقه ای بازی
3-خوب حالا بازی شروع میشه؛اولین چیزی که جلب توجه می کنه شیوه روایت داستانه که هر لحظه بهتر و جذاب تر میشه! سکانس نخستین بازی،سبک و سیاق کلی گیم پلی رو به نمایش می ذاره که حتماً انیمیشن ها و عکس العمل به سبک آنچارتد 3،براتون جالب توجهه!
4-مبارزات بازی واقعاً باحال و خفن کار شده.موشن کپچر حرکات مبارزه رو یک گروه ژاپنی انجام داده که حتی از یاکوزا هم سنگین تر و جذاب تره.فینیشر های مختلف و خشن،فنون ترکیبی کونگ فو و فیزیک عالی بازی،این مبارزات پر تعداد رو به شیرین ترین بخش بازی تبدیل کرده!
5-گرافیک بازی و اتمسفر شلوغ شهر،هر تازه واردی در خودش غرق می کنه.صد ها مغازه و ماموریت های فرعی،جشن های محلی،اکو سیستم طبیعی زندگی مردم شرقی ، لهجه باحال هونگ کونگی و صد ها چیزه دیگه،کاری کرد که ساعت 12 شب بازی رو شروع کنم و 6 صبح تازه فهمیدم که باید زود بخوابم!:d
6-بازی از نظر دوبله حرف نداره.شاید برای خیلیا مهم نباشه اما من تا صدای کسی به درستی پرداخت نشده باشه،عمراً باهاش ارتباط برقرار نمی کنم.اوج گرمی صدا و با تجربگی دوبلور ها در صدای روسای خلافکاران و رئیس خانواده ها مشخصه که تیکه کلام های با مزه ای هم دارند! تلفیق لهجه هونگ کونگی و انگلیسی بسیار خوب انجام شده اما گاهی زیر نویس لازم میشه!
7-کارگردانی بازی،تلفیقی از نماهای سنگین هالیوودی و سبک هونگ کونگی است که لامصب آدم رو ول نمی کنه و خون گرمی مردم شرقی هم فضای دوست داشتنی ای رو به بازی داده! حالات صورت افراد و کیفیت موشن کپچر هم کاملاً به چشم میاد.
8-اگر فیزیک بازی GTA IV سنگین باشه و نیمه شبیه سازی بنامیمش، این بازی فیزیکش سبکه و مسلماً آرکید می شه و اگر فیزیک GTA در سبک خودش بهترینه،مسلماً فیزیک آرکید این بازی هم بهترینه. اشتباه در تشخیص فیزیک بازیا،باعث شده خیلیا در مقایسه این دو بازی،GTA رو برتری بدن که کاملاً اشتباهه. دوریبن محدود،زاویه دید محدودی میده که ممکنه بعضیا خوششون نیاد.
9-گرافیک تکنیکی بازی نسخه پلی3،مشکل سایه زنی و افت کیفیت بافت ها رو داره که قابل چشم پوشیه.طراحی ماشینا هم قابل قبوله و از اون جا که لوکیشن کاملاً جدیده،انگیزه عالی و کنجکاوی خاصی رو به من داد تا با پای پیاده شهر رو بگردم!
بقیه ویژگی ها رو بهتره خودتون تجربه کنید اما در این حد بگم که اگر نخریدینش،چیزه با ارزشی رو از دست دادید.
نمره:8.5
ارزش برای خریدن:9

آخرین ویرایش:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
اطلاعات بلاگ square-enix درباره مد Nightmare in North Point :

902e973bdacd4c331c0acc814ae9bb4c.png

Halloween is almost on our doorstep and troublesome supernatural events are soon to shroud the inhabitants of Hong Kong. If you're expecting a run of the mill zombie add-on then you won't find it here. Chinese mythology has much more to offer and a completely different take on the undead than you're accustomed to.

73e8368bcb5014ecaf15c919f1af3354.png

Big Scar Wu was once one of Hong Kong's most notorious and ruthless Triad gangsters. While he instilled fear amongst his enemies he equally unnerved his fellow brothers in the Sun On Yee. Growing further out of control the Grand Dragon set out to make an example of him and had him stabbed 42 times before feeding his bleeding corpse to the grinder at the Smiley Cat food plant.

Fuelled by hated and motivated by revenge, Big Scar Wu has risen from hell as Smiley Cat, bringing with him an army of Jiang Shi. Vowing to destroy the Sun On Yee and lead Hong Kong's most feared criminal empire, there's only one person that can stop him. Seeking out the most powerful of Chinese magic, Wei Shen must face against the ghosts of previously defeated Triads, sending the dead back to hell once and for all.

3405ef24f1ec1918a3f8e1dfb449080b.png

93eb325d10dea763e53e61083020f424.png

770b88610e1d34476ad640bd49fb706d.png

Nightmare in North Point will be available this Halloween on the PlayStation Network, Xbox Live Marketplace and Steam.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
لعنتی 1 گیگ آپدیت داره! اگر کسی می دونه اون 1 گیگ پچ برای چیه و چه گلی به سر بازی می زنه یه آمار بده ببینیم ارزش داره یا نه، ممنون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر