Silent Hill Shattered Memories => wii version

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آره اگه جواب سوالا چرت باشه آره بازی فضایی میشه!

نه رفیق برای پایان ufo باید از 13 ufo در طول بازی عکس بگیرید.درست مثل silent hill 1 .
من هنوز تمومش نکردم البته

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
نه رفیق برای پایان ufo باید از 13 ufo در طول بازی عکس بگیرید.درست مثل silent hill 1 .
ولی تو FAQش نوشته که اگه جواب سوالا چرت باشه آخر بازی چرت میشه.(منظورم از فضایی چیز دیگه بود)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خب،تمومش کردم.فکر کنم یکی از بهترین پایانها رو گرفتم!به عنوان کسی که تمام شماره های silent hill رو تا به حال تموم کرده باید بگم واقعا بازی قشنگی بود.پایانش به نظر من یکی از شوک آور ترین پایانها توی تمام شماره های بازی بود.حتما حتما حتما حداقل بایست دو سه بار تمومش کرد.متن پایانی بازی رو حتما بخونید که خیلی جالبه

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام

من توبیمارستان که هست ویک رادیو گیر کردم چی کار کنم می گه رادیوم شماره 555181روبگیر بدش رو دیگه نمی دونم چیکار کنم

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136

تنها بازی سایلنت هیل 1 اونم تو کلوپ بازی کردم دیگه سایلنت هیل خا دیگه ای رو بازی نکردم آیا این نسخه خوبه بازی کنم؟
من آخرین بازی که کنسول داشتم سوپر نینتندو سگا جنسیس داشتم دیگه خانواده نزاشتن کنسولی بخرم و زمان گذشت و الان بعد از سال ها ها میخوام کنسول جدیدی بخرم بنظرتون wii مناسب هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر