Silent Hill : Homecoming

silent_hill54

کاربر سایت
دوستان من دیروز بازی روشروع کردم خیلی هم قشنگه چرا اینهمه زدین تو سرش اتفاقا حالا داره تازه حیجانی میشه شده مثله فیلما .خیلی ردیف شده ولی کشتن جونوراش خیلی سخت شده تو بازی هم که دلشون نیومده گلوله تفنگ و معجون بزارن .ولی نصبت به قبلیاش زیاد پیشرفت نداشته ولی خوشم اومد این یکی کاراکتره (الکس) مثل قبلیا گاگول نیست فقط وایسه نگاه کنه لا اقل 4تا سوال درست حسابی میپرسه

all4u

کاربر سایت
منم جذب نشدم اما جو گرفت منو تمومش کردم
پایانهای دیگشم تو youtube دیدم:laughing:
سخت که نبود به هیچ وجه
فقط حال ادمو میگرفت که دیگه کاری نمیشد کرد
شمام اینطوری شدین؟؟

armin_xbox360

کاربر سایت
فقط حال ادمو میگرفت که دیگه کاری نمیشد کرد
شمام اینطوری شدین؟؟
من يه ذره بازي كردم تا اونجايي كه ميره توي خونه پيش زنه ديگه اصلا دلم نيومد برم سمتش .
ولي در كل قشنگ بود ولي من خوشم نيومد چون تكراري بود.

silent_hill54

کاربر سایت
اگر واقعا شماها سایلنت باز بودید از اینم خوشتون میومد.
من فهمیدم که این سایلنت هیل ادامه داستانه فیلمشه. چون یه تیکه پلیسه به موتور زنه که تو فیلمش پرت شده بود اشاره کرد.
بنظر من این بعد از 4 قشنگترینه

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
سلام به همگی

سلام و خسته نباشید شرمنده یه سوال داشتم شما تو این Page 7 در رابطه با این ساعت تو سایلنت هیل گفتید که 2:06 باید باشه آقا هر مدلی که گفتید من گذاشتم عقربه بزرگه رو 2 عقربه کوچیکه تو 06 همه مدلشو امتحان کردم تو ساعت 2:06 گذاشتم تو 2:30 گذاشتم عقربه کوچیکه رو جاشو با بزرگه عوض کردم ولی اصلا جواب نمیده بره من همه 3 تا معما رو هم حل کردم فقط این یه دونه مونده پدره منو در آورد اگر من رو راهنمایی کنید ممنون میشم :love:;)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
سلام و خسته نباشید شرمنده یه سوال داشتم شما تو این Page 7 در رابطه با این ساعت تو سایلنت هیل گفتید که 2:06 باید باشه آقا هر مدلی که گفتید من گذاشتم عقربه بزرگه رو 2 عقربه کوچیکه تو 06 همه مدلشو امتحان کردم تو ساعت 2:06 گذاشتم تو 2:30 گذاشتم عقربه کوچیکه رو جاشو با بزرگه عوض کردم ولی اصلا جواب نمیده بره من همه 3 تا معما رو هم حل کردم فقط این یه دونه مونده پدره منو در آورد اگر من رو راهنمایی کنید ممنون میشم :love:;)
شما عقربه بزرگ را بذار روی 2 و عقربه کوچیکه را تکون بده .
وقتی درست قرار بگیره در باز میشه
پ.ن: لطفا از اسپویلز استفاده کن

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
بچه ها من تو یه جا گیر کردم که اون دختره دیگه سر اون تابلو نیست تو بیرون از خونش و رادیو رو جواب نمیده اون موجوده رو کشتم ولی بعدش نمیدوم چی کار کنم

Mohammad®eza

کاربر سایت
قابل توجه سایلنت هیل بازا ساعت تو سایلنت هیل من تو ساعت 11:38 دقیقه تنظیم شد و دمو نشون داد پس نتیجه می گیریم فقط رو یه ساعت تنظیم نمیشه . هر چی تو 2:06 دقیقه میزدم تنظیم نمی شد!!

Mohammad®eza

کاربر سایت
سلام مجدد باز به همه ما که هی مزاحم میشیم آقا این ترتیب چیدن این 5 تا قاب تو مرحله کلیسا رو به من بگید ممنون میشم که هر کدوم رو تو کجا بزاریم بعد از کشتن اون دو تا جونور ؟؟؟

Unreal Amir

کاربر سایت
سلام مجدد باز به همه ما که هی مزاحم میشیم آقا این ترتیب چیدن این 5 تا قاب تو مرحله کلیسا رو به من بگید ممنون میشم که هر کدوم رو تو کجا بزاریم بعد از کشتن اون دو تا جونور ؟؟؟
درود
در مورد اون پنج تکه باید بگم موقعی که داری جمع میکنی بدون از کجا بر میداری
مثلا شمع رو از پایین سمت راست بر می داری و جام رو از پایین سمت چپ
تعظیم کردن رو از بالا سمت چپ و درخت رو از بالا سمت راست
چاقو هم که میشه وسط بالا
همه رو بهت گفتم برو حالشو ببر:biggrin1:

ویرایش : اسپویلر یک هزار و بیست و هشتم !

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
سلام به همه خواستم از همه تشکر کنم که من رو راهنمایی کردن دمتون گرم منم به جمع کسانی که رفتن آخر این بازی پیوستم رو هم رفته بازی قشنگی بود من که باهاش خیلی حال کردم از نظر گرافیک و هیجان و فکری بودن و این معماهاش بازی قشنگی بود به دل آدم میشینه مخصوصا کاراکترش من که شروع می کنم یه دفعه دیگه این بازی رو میرم ولی یه ذره داستان بازی گیج کنندس شاید به خاطره اینه که زیاد حرفهایی که می زدن رو من نمی فهمیدم فقط دست و پا شکسته می فهمیدم ولی از گیم پلی بازی خوشم اومد خلاصه دستتون درد نکنه که راهنمایی کردین منو .....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر