Silent Hill : Downpour | Xbox 360

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
ضمنا دوستان یه سوال :
اونجا که یه گاو صندوق با رمز یونانی هست رمزو بدست آوردم درب رو هم باز کردم ای دی کارت رو هم پیدا کردم ازون جسد آویزون حالا باید چیکار کرد؟ یادم نیست این آی دی کارت رو کجا باید مصرف میکردم
دوستان یکی لطف کنه به این سوال جواب بده

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
یکی از اشکالات این بازی اینه که تقریبا هر دقیقه یکی دوبار سیو میکنه و کلی از سرعت بازی رو کم میکنه جوریکه بازی بعضی مواقع تیک میخوره(با اینکه از روی هارد اجرا میشه) از طرفی وقتی که میمیری یا میخوای از آخرین سیوت بیاره میره از 20 دقیقه قبل میاره ! انگار نه انگار همین الان سیو کرد! نمیدونم چیو سیو میکنه!!!
دوستان این مطلب رو تایید میکنند؟

saaman

کاربر سایت
Sep 17, 2010
96
نام
سامان
نرمال عزیز

---------- نوشته در 03:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:28 AM ارسال شده بود ----------

اول از همه شما باید لطف کنی بگی puzzle رو چه درجه سختی قرار دادی چون در هر 3 حالت متفاوته
نرمال هست عزیز

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
یکی از اشکالات این بازی اینه که تقریبا هر دقیقه یکی دوبار سیو میکنه و کلی از سرعت بازی رو کم میکنه جوریکه بازی بعضی مواقع تیک میخوره(با اینکه از روی هارد اجرا میشه) از طرفی وقتی که میمیری یا میخوای از آخرین سیوت بیاره میره از 20 دقیقه قبل میاره ! انگار نه انگار همین الان سیو کرد! نمیدونم چیو سیو میکنه!!!
دوستان این مطلب رو تایید میکنند؟

بله اما نه دىگه بىست دقىقه

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
نرمال عزیز

---------- نوشته در 03:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:28 AM ارسال شده بود ----------

نرمال هست عزیز
3 تا فلکه هست و 3 تا اسیاب ابی شما باید کاری کنی که اب به اسیاب وسطی بریزه اونوقت اسانسور شروع به کار میکنه البته اینو بگم وقتی فلکه رو تکون بدی اون دری که ازش اومدی بسته میشه کنار اون در یدونه جعبه هست اونو حل بده زیر اون در که وقتی فلکه رو چرخوندی در بسته نشه

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان اینجا کار خاصی باید انجام داد و ربط به داستان بازی داره؟
اونجاکه باید یه کتاب شعر پیدا کنی تا اون بچه درو باز کنه، یه برگش توی کلاس درس بود یه برگشم توی یه سالن تئاتر، حالا توی این سالن تئاتر یه همچین صحنه ای هست که باید کار خاصی انجام داد؟اون دیسک رو آوردم گذاشتم روی گرامافون اون دسته هم گذاشتم سر اینجایی که میبینید با کشیدنش اتفاق خاصی نمیفته ! عکسم گذاشتم
ScreenHunter_001.jpg

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
دوستان اینجا کار خاصی باید انجام داد و ربط به داستان بازی داره؟
اونجاکه باید یه کتاب شعر پیدا کنی تا اون بچه درو باز کنه، یه برگش توی کلاس درس بود یه برگشم توی یه سالن تئاتر، حالا توی این سالن تئاتر یه همچین صحنه ای هست که باید کار خاصی انجام داد؟اون دیسک رو آوردم گذاشتم روی گرامافون اون دسته هم گذاشتم سر اینجایی که میبینید با کشیدنش اتفاق خاصی نمیفته ! عکسم گذاشتم
ScreenHunter_001.jpg
اول برق سالن رو قطع کن دیوار یه سوئیچ هست اونو بکش
بعدش گرامافون رو روشن کن
بعد نور افکن رو روی پرده بنداز کن
بعد دو تا دسته هست اول دسته راست رو بکش بعد دسته چپ رو
بعد اون کنار یدونه سیلندر چوبی هست که باید اونو بچرخونی
و در اخر با اون چکش به اون ورق اهنی ضربه بزن تمام.
فقط باید به ترتیب اینارو انجام بدی اگه جایی اشتباه کردی باید از اول انجام بدی

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
دوستان کمک!:
بعد از کشتن باس Boogeyman یه کلید برای روشن کردن قایق میگیریم... قایق کجاست و باید کجا برم؟؟؟؟
در پست های قبلی چند بار گفتم بعد از کشتن بوگی من از اون زیرزمین که اومدی بیرون یه سراشیبی هست بپیچ به چپ راهتو ادامه بده تا به یک چهار راه برسی بعد همونجا بپیچ به چپ به یک پل میرسی که مسدوده کنار همون پل یک در هست برو تو کنار در یه نردبان هست از اون برو بالا یک اهرم پیدا میکنی اونو بکش پل باز بشه از پل رد شو بپیچ سمت چپ و برو به طرفه اسکله قایق اونجاست

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
دوستان کمک!:
بعد از کشتن باس Boogeyman یه کلید برای روشن کردن قایق میگیریم... قایق کجاست و باید کجا برم؟؟؟؟
:d fv, [برو جلو اون پل که بالا رفته را بکش پایین بعد پل قایق هست سوار میشی از شر مرحله راحت می شی افتادی تو سراشیبی بازی :d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستات شما که خیلی هاتون مراحل جانبی رو رفتید همشو کامل کردید یا نه؟؟؟ من الان هنوز تو وسایلم چیزایی دارم که نمیدونم چکارش کنم چیزایی مثل یه کلید که نوشته واسه dinner هستش .یه چیزی شبیه هندل یه شکلات که از یه دستگاه خریدم , چیزای دیگه یه چند تا جعبه هم هست که باید روش یه اهرم بذاری مه روبروش یه دیوار هست که عکس روشه باید بعد از گذاشتن اهرم نور بندازی رو دیوار که اون سنگی که شکلش همون عکس رو دیوار هستو بهت بده من تا الان چشم رو پیدا کردم و گذاشتم رو اون نقشه ای که طبقه بالای اون خونه هست . اما بقیه اهرم هارو پیدا نمیکنم که بذارمش رو جعبه ها تا بقیه سنگها رو پیدا کنم بقیش کجاست؟؟؟؟؟
در ضمن من یکبار دیگم پرسیدم اما کسی جواب نداد.پرسیده بودم وقتی سوار قایق میشم میرم زندان و همه وسایلمو از دست میدم و هیچی ندارم خیلی از این وسایل برای هر مراحل فرعی و معماهاش بکار میره میخواستم بدونم این وسایل بهم برگردونده میشه تا ازش استفاده کنم؟؟؟؟؟
و به شهر سایلنت هیل برمیگردم یا دیگه اونجا نمیرم و داستان جای دیگه ادامه پیدا میکنه؟؟؟؟من الآن 70% بازیو رفتم.
ممنون میشم کسایی که بازی تموم کردن این دفعه کامل به سوالام جواب بدن تا ما هم بازیو کامل همراه با مراحل فرعی تموم کنیم!

آخرین ویرایش:

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
خلاصه بخوام ىه سرى جواب بهت بدم مىتونم بگم که اونجا که تو زندانى اره وساىلترو بزار رو اون پىشخون بعد از اونور مىتونى برشون دارى شکلاتى که تو وساىلت دارى باىد بدى به ىه ىارو که تو شهر داخل مترو هستش تازه اگه اونم بش بدى ازت ىه کت مىخواد که اونم باىد پىدا کنى اون اهرمىم که دارى ماله ىه گرامافونه تو همون شهره من خودم ىه سرى مامورىت جانبىاشو رفتم اگه دقىقتر خواستى ىکى ىکى رسىدى بپرس تا جواب بدم بقىه بچه ها هستن کمکت مىکنن

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر