Shuhei Yoshida: از رقابت با مایکروسافت واقعا خوشحالم

S.O.F

کاربر سایت
Oct 19, 2013
135
نام
Ardavan
Shuhei-Yoshida2.jpg

Shuhei Yoshida,رییس استدیو های جهانی سونی (SCE Worldwide Studios) , در مصاحیه ای با Giantbomb , به صراحت از تیم پشت Xbox one تمجید کرد.
زمانی که مصاحبه کننده از او درباره حرکت اخیر ماکروسافت , در دادن مجوز مجانی به سازنده های indie سوال کرد, گفت:
این یک نمونه عالیست از اینکه چرا رقابت مهم و مفید میباشد , اگر فقط یک شرکت بود , آن شرکت میتوانست در مورد شیوه و اولویت موضوعها تصمیم گیری کند.
اما اگر دو پروژه شبیه به هم وجود داشته باشند و دو کمپانی با هم رقابت کنند , آن چیزیست که من فکر میکنم بهترین موقعیت را برای مشتری های هر دو ایجاد میکند تا بهترین ها رو بدست آورند.
اما این , موضوع هایی رو هم بوجود میاره , دقیقا مثل وقتی که پرسیدید ماکروسافت این کارو کرد و بعد یک واکنش وجود دارد (exactly like you asked, “Microsoft did this!” and then there’s a reaction) , پس این یک داستان جدید رو بوجود می آورد و این رقابت , چیزی رو که درصنعت بازی اتفاق می افتد از نظر مردم جالب تر میکنه و من فکر میکنم که این موضوع واقعا مفید است.
پس من واقعا از اینکه رقابتی قوی و بزرگ با ماکروسافت داریم خوشحال هستم و از آنها قدر دانی میکنم , آنها بسیار باهوش و کاردان هستند , بنابراین اگر به اندازه کافی عمل کنیم , این موضوع همیشه ما رو سرپا نگه میدارد .

منبع

آخرین ویرایش:

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
روی برسه که کناره کنسولایه سونی و مایکرو و نینتندو , هفت هشت تا کنسول دیگه هم وجود داشته باشه رقابت خیلی جذاب میشه :d;;)

اون موقع IW باید تو یه سال واسه 20 تا کنسول بازی بسازه

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یوشیدا همیشه منطقی با احترام صحبت میکنه ... بقیه زیردستا همیشه دست به ترولشون به راهه :))
راستم گفته دیگه تو حرفاش که هیچ شکی ینست ...کلی کارا بود که سونی نسل پیش از مایکرو یاد گرفت , مایکرو ام اگه سونی نبود مطمئنم بیشتر پسرفت میکرد تا پیشرفت...

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
اما اگر دو پروژه شبیه به هم وجود داشته باشند و دو کمپانی با هم رقابت کنند , آن چیزیست که من فکر میکنم بهترین موقعیت را برای مشتری های هر دو ایجاد میکند تا بهترین ها رو بدست آورند.
یعنی به شدت موافق این تیکه حرف ایشون هستم و اینو نه تنها من بلکه خیلیهای دیگه گفتن که بدون رقیب سونی،ماکروسافت،نینتندو و حتی استودیوها و ناشران هیچی نیستند و هیچ رشدی تو هیچ زمینه پدید نمی یاد و این رقابت به نفع همه ماست...

اما جدا از بحث فقط دلم می خواد یه نگاه به عکس زیر که دیروز از صفحه توییتر یوشیدا برداشتم نگاهی بندازید تا بفهمید نباید انقدر تو سرو کله هم بزنیم...:d

شرط می بندم X1 که عرضه بشه اولین کسی که می ره می خره خود یوشیدا هست و در مورد PS4 هم اولین خریداران مسولان ماکروسافت...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر