Shift 2 Unleashed | PC

Developer: Slightly Mad Studios
Publisher: EA
Genre: Racing / Cars
Platforms: PC - X360 - PS3 - Wii
Release date: 25 March
5 فروردین
ESRB: E​

1103237875.jpg

دنباله ی بازی تحسین بر انگیز Shift به جاده ها بازگشته تا تجربه ی فیزیکیترین بازی مسابقه ای تا به امروز را برایتان به ارمغان بیاورد.​

- در این بازی شما بحالتی کاملا واقعی, نبرد رانندگی را در تجربه ای بی همتا, احساس خواهید کرد و بصورتی فیزیکی و بیرحمانه, تجربه ی پشت فرمان بودن را, آنهم با سرعت 200 مایل بر ساعت خواهید فهمید !​

- فیزیک و جاذبه ای واقعی و تکاندهنده بر روی خودرو ها و جاده ها اعمال شده تا بهمراه قابلیتهای رانندگی در شب و دوربین کلاه کاسکتی جدید, حس برخورد, تصادف و آتش گرفتن را برای شما به ارمغان بیاورد.​

- وجود دوربین اول شخص قرار گرفته درون کابین خودرو بهمراه تکانهای شدید سر راننده, کوچکترین حرکت و شدت و برخوردی را به شما منتقل میکند.​

- Shift 2 Unleashed سبک Racing Simulator را برایتان دوباره معنی می کند (باوجود فیزیکی بینظیر و جاده ها و خودرو های واقعی)​

- این بازی, در واقع هفدهمین شماره از سری NFS محسوب میشه​

- در این بازی همانند بازی Hot Pursuit نیز از سیستم Autolog برای بازیهای آنلاین استفاده میشه​

1089875843.jpg

1089876687.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S.T Infamous

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
همون پیست باشه خیلی بهتره .
SHIFT 1 شاهکار بود . این یکی هم که مثل اینکه با این فیزیکی که ازش حرف می زنن خیلی وحشتناک تر از اولیش خواهد شد .

بی صبرانه منتظر این بازی هستم.>:d<

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تريلر از بازي در دسترس هست؟
من که فقط یه تریلر تا حالا دیدم ، اونم که تو خود بازی Hot Pursuit به عنوان تبلیغ گذاشته شده بود .

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
شیفت 1 که خوب بود این یکی هم احتمالا مشکلات نسخه قبل رو حل می کنه.
اگر یه nfs با گرافیک شیفت و تو جاده و شهر درست کنن هم شبیه ساز باشه و هم مثل nfs کلاسیک چه چیز ردیفی میشه:d( انشالا که میسازن)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
مثل اینکه نمای داخلی ماشین ها فوق العاده طبیعی تر شده و گرافیک 100 البته بهتر شده ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
1- این بازی, در واقع هفدهمین شماره از سری NFS محسوب میشه

2- در این بازی همانند بازی Hot Pursuit نیز از سیستم Autolog برای بازیهای آنلاین استفاده میشه

3- تعدادی ScreenShot جدید از بازی :
http://games.gamepressure.com/screenshots_list.asp?ID=9915

گرافیک عکس ها که خیلی بالا میزنه امیدوارم بازی همین طور باشه

softkadeh

کاربر سایت
Jan 27, 2008
44
نام
بهنام
خدا کنه گیم پلی خوب باشه . گرافیک که بعید میدونم بد باشه .
کاش UG3 بزنن کاش ......
هیچ بازی ریسینگی مثل UG2 برای من نشد .

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
نميدونم چرا ولي به اين بازي خيلي اميد دارم.عكسهايي هم كه ازش ديدم خيلي توپ بودند.
البته از نظر من نسخه اول بازي هم بازي خيلي خوبي بود ولي اگه ميخواد با بزرگان شبيه ساز تو اين زمينه بجنگه يك مقدار بيشتر بايد زحمت بكشه:)كه من خيلي اميد دارم كه اين اتفاق تو نسخه دوم بازي بيفته!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
واقعا بهترین ماشیم ها را تو این تصاویر میشه دید
چند تا نکته جالب که تو این عکس ها میشه دیداین هست مثلا تو یاین عکس bmvماشین اسپرت شده فکر کنم قابلیت اسپرت کردن ماشین هم دوباره مثل سری های قبل توش گذاشته باشند و نرپردازی زیبای چراغ ها رو کف خیابان واقعا گرافیک زیبا کرده

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
واقعا بهترین ماشیم ها را تو این تصاویر میشه دید
چند تا نکته جالب که تو این عکس ها میشه دیداین هست مثلا تو یاین عکس bmvماشین اسپرت شده فکر کنم قابلیت اسپرت کردن ماشین هم دوباره مثل سری های قبل توش گذاشته باشند و نرپردازی زیبای چراغ ها رو کف خیابان واقعا گرافیک زیبا کرده

دوست عزیز فکر میکنم اینها تیونینگهای محدود سبک درون پیستی هستند که تو شیفت یک هم شاهدش بودیم ، فکر نمیکنم خبری از تیونینگ در حد سری UnderGround یا MostWanted باشه !

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
الان این NFS سبکش چیه؟شبیه سازه؟
بابا میخوای شبیه ساز بزنی یه چیزی در حد GT و FM تحویل ملت بده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر