Shift 2 Unleashed | PC

Developer: Slightly Mad Studios
Publisher: EA
Genre: Racing / Cars
Platforms: PC - X360 - PS3 - Wii
Release date: 25 March
5 فروردین
ESRB: E​

1103237875.jpg

دنباله ی بازی تحسین بر انگیز Shift به جاده ها بازگشته تا تجربه ی فیزیکیترین بازی مسابقه ای تا به امروز را برایتان به ارمغان بیاورد.​

- در این بازی شما بحالتی کاملا واقعی, نبرد رانندگی را در تجربه ای بی همتا, احساس خواهید کرد و بصورتی فیزیکی و بیرحمانه, تجربه ی پشت فرمان بودن را, آنهم با سرعت 200 مایل بر ساعت خواهید فهمید !​

- فیزیک و جاذبه ای واقعی و تکاندهنده بر روی خودرو ها و جاده ها اعمال شده تا بهمراه قابلیتهای رانندگی در شب و دوربین کلاه کاسکتی جدید, حس برخورد, تصادف و آتش گرفتن را برای شما به ارمغان بیاورد.​

- وجود دوربین اول شخص قرار گرفته درون کابین خودرو بهمراه تکانهای شدید سر راننده, کوچکترین حرکت و شدت و برخوردی را به شما منتقل میکند.​

- Shift 2 Unleashed سبک Racing Simulator را برایتان دوباره معنی می کند (باوجود فیزیکی بینظیر و جاده ها و خودرو های واقعی)​

- این بازی, در واقع هفدهمین شماره از سری NFS محسوب میشه​

- در این بازی همانند بازی Hot Pursuit نیز از سیستم Autolog برای بازیهای آنلاین استفاده میشه​

1089875843.jpg

1089876687.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S.T Infamous

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
لطفا دوستانی که اقشون می گیره از بازی نظر ندن چون اصلا این جا تاپیک نظر سنجی نیست
تاپیک بازی و طرفداران این بازی هست.توی پروفایل هر چی دلتون می خواد به بازی فحش بدید
الان می بینی سره همین قضیه بعد از 2 روز تایپک به فنا میره

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
الان می بینی سره همین قضیه بعد از 2 روز تایپک به فنا میره
درسته ، من امیدوارم این بازی رو یه race simulator خالص بسازن ، تا از اون جو NFS دوباره خارج نشیم .

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
هر چند شیفت هیچ سنخیتی با سری nfs نداره
اما به نظرم واقعا وقتشه از تو کف gran turismo در بیایم و امیدوار بشیم یه روز این شاهکارو
در مقیاس کوچیکتر رو پی سی ببینیم و به نظرم شیفت اولین قدمش بود و نسخه جدیدش هم
طبعا این هدف دنبال میکنه
حتی از رویه تریلر بازی هم میشه حدس زد که میخواد خودشو مثله GT جلوه بده
و اینکه ea داره از دو جهت nfs دنبال میکنه به نظر من خیلی خوبه یکی کلاسیک مثلHot Pursuit
ویکی هم پیست و gt و...
http://www.gamespot.com/ps3/driving/granturismo52/index.html?tag=result;title;0

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
هر چند شیفت هیچ سنخیتی با سری nfs نداره
اما به نظرم واقعا وقتشه از تو کف gran turismo در بیایم و امیدوار بشیم یه روز این شاهکارو
در مقیاس کوچیکتر رو پی سی ببینیم و به نظرم شیفت اولین قدمش بود و نسخه جدیدش هم
طبعا این هدف دنبال میکنه
حتی از رویه تریلر بازی هم میشه حدس زد که میخواد خودشو مثله GT جلوه بده
و اینکه ea داره از دو جهت nfs دنبال میکنه به نظر من خیلی خوبه یکی کلاسیک مثلHot Pursuit
ویکی هم پیست و gt و...
برعکس توی تریلر بازی یه ماشین رو نشون میده که راننده در حال استفاده از Nitro هست پس این یعنی این بازی هیچ ارتباطی به GT نداره و بیشتر در برابر Grid قرار می گیره

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
shift,undercover,prostreet به نظر من بدترین های سری nfs بودند.
و البته بهترین هاش هم: (MOST WANTED>hot pursuit II>hot pursuit(2010

البته دلیل اینکه اکثر گیمرها گیر دادن به shift این بود که بازی بیش از reality شده بود یعنی نه تنها فیزیک بازی رو به شدت واقعی کرده بودند بلکه فقط کافی بود شما در طول بازی یک اشتباه کوچیک بکنید تا چند ده دقیقه تلاش شما برای اول شدن به باد بره!!!...وگرنه اگه از افت فریم وحشتناک بازی بگذریم میشد جزء یکی از بازیهای racing خوب به حسابش آورد.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خوبه این رو یه دفه گفتم
لطفا دوستانی که اقشون می گیره از بازی نظر ندن چون اصلا این جا تاپیک نظر سنجی نیست
حالا صد نفر بیان دوباره برای پونصدمین بار نظرشون رو ابراز کنن!
بعد الان هم که می گی یه سری ها میان طلبکارانه اعتراض می کنن
تا حالا چندین و چند بار مشخص شده که این بازی به مزاقه خیلیا خوش نیومد
حالا هی نیاز نیست توی هر تاپیکی این موضوع رو ابراز کنید
یه تاپیک توی بخش PC سالم نمونده
این یکی رو بیخیال شید

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
SHIFT اصلا افت فریم نداشت و در رزولوشن HD با 90 فریم مشکلی نداشت . همون بهتر که توی پیست نباشه اما مثل این هات پورسویت هم آبکی نباشه .

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
SHIFT اصلا افت فریم نداشت و در رزولوشن HD با 90 فریم مشکلی نداشت . همون بهتر که توی پیست نباشه اما مثل این هات پورسویت هم آبکی نباشه .
حالا باز یه چیز میگیم میان میگن اسپمه:d
ولی فقط محض اطلاع رسانی بگم چرا shift واقعا توی اجرا و فریم دادن(مخصوصا مدل ATI) به شدت مشکل داشت یا اصلا درست اجرا نمیشد...البته بعدش یه سری پچ براش دادن بیرون ولی هیچ کدوم به طور واقع اینجور که باید نتونست عیبهای بازی رو برطرف کنه!
حالا شما احتمالا با سری Geforce بازی کردی و کمتر با این مشکلات مواجه شدی....

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
...
...
بعد الان هم که می گی یه سری ها میان طلبکارانه اعتراض می کنن
تا حالا چندین و چند بار مشخص شده که این بازی به مزاقه خیلیا خوش نیومد

برادر هدف اسپم نیست ولی خب شما که عضو تحريريه هم هستين فک نميکنين بايد يکمي هم به املاي نوشته هاتون توجه بيشتري کنين؟

---------------------------------------------------
شيفت تغيير مسيري بود که هرچقدر هم بد و دلچسب هم باشه (که البته بنظر من زياد هم بد نبود) ولي بايد اين تغير مسير رو به فال نيک گرفت و شهامت سازنده هاشو در اين ريسک بزرگ ستود.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
واقعا بعضی کاربرا شاهکارن /:) یکی غلط املایی میگیره یکی هم که بحث سخت افزاری میکنه ! بگذریم.

بازیه NFS Shift تقریبا یک کلاس جدید و متنوع با بازیهای اخیر NFS بود ، خوب به طبع یک سریها خوششون اومد یک سریها هم خورد تو ذوقشون ! تو این بازی سعی شده بود واقع گرایی بازی بیشترین نقش رو تو گیم پلی داشته باشه که خوب تا حدی هم موفق بود. حالا با اومدن Shift 2 میشه به این مسئله پی برد که پرونده Shift قرار نیست بسته بشه و فعلا EA قصد داره نسخه بعدی رو ارائه بده که به نظر من هم در صورتی که موفق بشه شبیه سازی رانندگی رو به همراه فیزیک مناسب و تخریب پذیری واقعی ارائه بده میتونه به موفقیتی دوباره دست پیدا کنه.
ولی همچنان منم با بعضی دوستان موافقم و به شدت منتظر عنوان NFS UnderGround 3 و یا حتی NFS MostWanted 2 هستم. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر