Sega : نسخه غربی Yakuza : Kenzan ، به موفقیت Yakuza 4 وابسته است .

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
درود ...

yakuza-kenzan.jpg

سگا به این موضوع اشاره کرد که عرضه نسخه غربی Yakuza : Kenzan که یک spin-off در سری یاکوزا محسوب میشه ، بستگی به فروش خارج ار ژاپن یاکوزا 4 داره .
رئیس انجمن غربی سِگای امریکا به GAF گفت :
"تنها نکته ای که درینجا من شخصا راجع بهش نگرانم اینه که بازی دارای زبان پیچیده و اصطلاحات عمیق محلی هست و ممکنه بیشتر تاثیر گذار باشه روی این مساله -فروش- .
اما یه نکته هست که باید راجع به بازیهای سامورایی بهش اشاره کنیم و اون اینه که حتی اگه گیم پلی خیلی عالی ای داشته باشن ، Kenzan همچنان یه بازی "یاکوزایی" هست .
[اشاره به این داره که کنزان با بازیهایی سامورایی معمولی تفاوت میکنه ، تفاوتش هم همون یاکوزایی بودنشه]
این خیلی هیجان انگیزه که شما ببینین چه تعداد بازیتون داره پیشفروش میشه ، از همه ی Fan ـهایی که بازی رو پیش خرید کردن و دارن این مطلب رو میخونن تشکر میکنم ."
========
Yakuza : Kenzan در سال 2008 بصورت انحصاری و تنها در ژاپن برای کنسول PS3 منتشر شد ، داستان در قرن 16 میلادی اتفاق میافته ، در دوره معاصر یاکوزای سنتی ژاپن ...
Yakuza 3 پس از کش و قوس زیاد بهار گذشته در غرب عرضه شد و دنباله آن ، Yakuza 4 ، جمعه در بریتانیا عرضه میشه.
spin-off دیگر این سری یعنی Of The End نیز ، همین هفته در ژاپن و باز هم برای PS3 منتشر میگردد .

===================

ممنون .

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با تمام وجود مشتاقشم :x فقط خدا کنه به بازار غرب هم راه پیدا کنه که ما هم یه فیضی ببریم :d
بهتر هم میشه اگه فقط نوشته ها و زیر نویس انگلیسی باشه و باز هم ژاپنی حرف بزنن :d
---------------------
اگه قرار باشه یروزی کنزان بازی کنیم(تو غرب منتشر شه) حتما همینطوریه دیگه ! انتظار داشتی دوبله انگلیسی هم داشته باشه ؟!اونم سگا؟!
حالا یه یاکوزا 3 اینجوری بود حال داد بهمون (:d) و گرنه 1 و 2 رو که فک کنم خودت بازی کرده باشی ! دوبله ی انگلیسی ... :(

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
وحشتناک منتظرم این اتفاق بیفته تا با سگا آشتی کنم ...
از یاکوزا 4و Of The End هم برام مهم تره .

بهتر هم میشه اگه فقط نوشته ها و زیر نویس انگلیسی باشه و باز هم ژاپنی حرف بزنن :d
اگه قرار باشه یروزی کنزان بازی کنیم(تو غرب منتشر شه) حتما همینطوریه دیگه ! انتظار داشتی دوبله انگلیسی هم داشته باشه ؟!اونم سگا؟!

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
رفیق من بخاطر این بازی رفت از جاپن 10 تا از این بازی اورد(یکی من.یکی خودش.یکی هم یه رفیق دیگمون بقیه هم هم تهران داد و هم فک کنم تو مغازش داشته باشه!)
4-5 میلیون هم خرج سفرش شد!!
اینو گفتم بدونید عشق یه بازی چیکار میکنه
حالا اینا میگن بستگی به فروش یاکوزا داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببخشید

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
زنده باد یاکوزا ! شاهکاره متلقه این شاهکار ! من فکر میکردم Kenzan همون Yakuza 3 هست :D در هر صورت فوق العاده منتظرم .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,632
نام
حسین
Yakuza : Kenzan در سال 2088 بصورت انحصاری و تنها در ژاپن برای کنسول PS3 منتشر شد ، داستان در قرن 19 میلادی اتفاق میافته ، در دوره وعاصر یاکوزای سنتی ژاپن ..

عزیزم صبحونه چی خوردی:d

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
منم شديدا منتظرشم...فقط ياكوزا3 رو بازی كردم و بنظرم از همه لحاظ عالی بود!
تو ياكوزا3 يه مرحله جانبی بود كه كازوما می ره يه فيلم سامورایی بازی می كنه و جو مرحله اش دقيقا مثل Kenzan بود:D
داستان در قرن 19 میلادی اتفاق میافته ، در دوره وعاصر یاکوزای سنتی ژاپن ...
داستانش تو قرن 16 ـم اتفاق می افته كيوان!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر