گزارش Sega در حال تصاحب Rovio به قیمت 1 میلیارد دلار است

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
راستش رو بخوایید این خرید رو درک نمیکنم.
بجز فرانچایز Angry Birds چیز دیگه ایی برای سگا دارند؟ چه میدونم تکنولوژی یا امکانات خاصی؟

تجربه کار و علی الخصوص بقا تو حوزه بازی های موبایل رو دارن که الان خیلی مهارت نادریه حقیقتا

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سگا کلا دیگه از ساخت کنسول کشید کنار ؟ الان بازی های موبایل فقط میسازه ؟؟؟

کنسول که حاجی 20 سال میشه... دیگه تسلیم شو

ولی فقط بازی موبایل نمیزنه

الان هر چی پرسونا و یاکوزا (Like a Dragon بهش میگن دیگه) و Total War و اینا هست از زیر پرچم سگا ئه که میاد بیرون
کم ناشری نیست تو حوزه بازی های AAA

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تنها علت توهمی-منطقی (از ذهن فقیر بنده) که می‌تونه این خرید داشته باشه این هست که مایکروسافت به سگا بگه اینو بخر. بعد من تو رو بخرم.😁😁

هیچ علت دیگه‌ای تو مخم نمیاد. واقعا چرا باید یه مشت پرنده‌ی عصبی رو بخره که فروشش هم تموم شده؟🤔

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
کنسول که حاجی 20 سال میشه... دیگه تسلیم شو

ولی فقط بازی موبایل نمیزنه

الان هر چی پرسونا و یاکوزا (Like a Dragon بهش میگن دیگه) و Total War و اینا هست از زیر پرچم سگا ئه که میاد بیرون
کم ناشری نیست تو حوزه بازی های AAA

همه رو گفتی گل سرسبدشون رو نگفتی

سری Football Manager :D

• Like
Reactions: playstation2

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
تنها علت توهمی-منطقی (از ذهن فقیر بنده) که می‌تونه این خرید داشته باشه این هست که مایکروسافت به سگا بگه اینو بخر. بعد من تو رو بخرم.😁😁

هیچ علت دیگه‌ای تو مخم نمیاد. واقعا چرا باید یه مشت پرنده‌ی عصبی رو بخره که فروشش هم تموم شده؟🤔
تروخدا بذارید ما این یاکوزا و جاجمنتی که بازی میکنیم مثل آدم بزنیم اونم نره تو سیاهچاله مایکروسافت

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,255
سونی که نیست قرارداد هنوز نهایی نشده بازی رو حذف کنه (دستنی)
اتفاقا تجربه ثابت کرده بازی های مایکرو زودتر از بقیه میان رو پلاس
قاعدتا منظور اومدن روی گیم پس نبوده، منظور ریدن تو خود آی پی هستش که مایکرو سابقه بلند و بالایی در این زمینه داره:D

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
View attachment 290009

بیانیه رسمی سگا در این مورد: هیچ تصمیم رسمی ای در مورد این قرارداد گرفته نشده. سگا هنوز در حال اتخاذ نظر برای بهبود ارزش های کمپانی ـه
با اون پول می‌تونه یه IP خفن بسازه یا چنتا از بازی‌هاش رو دوباره بصورت خفن زنده کنه. حیف پوله.

• Like
Reactions: playstation2

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اون بازیهایی که رو سگا جنسیس میومد مالکشون خود سگاست؟ اگه آره، پس چرا زنده شون نمیکنه و میاد این خریدهای چرت رو میکنه؟ :|
همه‌شون نه. اونم کنسول بوده و کلی شرکت ترد پارتی براش بازی ساختن. IP های خود سگا مشخصه. تو ویکی پدیاش بری هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر