Screenshot Center

R.P.G

کاربر سایت
نام
Marked One
سلام
این تاپیک مخصوص قرار دادن Screenshot از هر بازی و از هر جایی که فکرش میکنید هستش . واسه گذاشتن Screenshot تو این تاپیک هیچ محدودیتی ندارید فقط چند تا قانون ساده زیر رو رعایت کنید

1.اسکرین شات ها حتما حتما یا به صورت بند انگشتی یا داخل اسپویلر گذاشته بشن.

2.در صورتی که اسکرین از خود شما نبود حتما حتما لینک پستی که مالک Screenshot تو فضای مجازی گذاشته رو برا دادن Credit بهش اینجا قرار بدید.
با تشکر

Last edited by a moderator:

R.P.G

کاربر سایت
نام
Marked One
My Own ReShade 0.18.3 with MasterEffect Reborn
7MP Rendering - 3:4 AP using SRWE
Timestop - Free Camera - FoV

Caption: Oh Sh*t, look a human

شما با این presetچقدر افت پرفرمنس دارید ؟

من متوجه افت فریمی نشدم راسیتش. ازونجایی که AO (که اونم فقط متود HBAO+ باعث افت فریم میشه) یا کلا Depth Based Effects استفاده نشده داخلش، بعید میدونم کلا Performance hitـی وجود داشته باشه.

فقط Recolor هست با یه دو تا Image Enhancmenets (فقط Sharpening و Chromatic Abberation).

ویرایش: Bloom ممکنه یه مقدار، FPS رو کاهش بده.
ویرایش دو: الان دقیق چک کردم، حدود 4-5 FPS افت داره.

downsampling رو با چه نرم افزاری انجام میدید؟
اگه از چیزی جز درایور خود کارت استفاده میکنین بیزحمت یه آموزش براش بزارید

نوشتم که SRWE و خب Downsampling نیست و توی DET جا افتاده که بهش میگن Hotsampling؛ فقط Resize و Rescale کردن هست اصولا. این امکان رو میده که با AP های مختلف هم بتونی شاتت رو کپچر کنی. مثلا الان من واسه شات های بالا از AP ـه 3:4 استفاده کردم که دیگه لازم به کراپ کردن نبود و مسلماً شات خیلی بهتری از لحاظ فریمینگ از کار درمیاد.

از داخل INI فایل ستینگ بازی Resolution مد نظرت وارد میکنی و بازی رو Windowed Mode اجرا میکنی SRWE رو اجرا میکنی و فایل EXE بازی رو که در حال اجرا هست رو بهش میدی و به Native Resolution خودت تغییر میدی؛ شاتی که کپچر میشه روی رزولوشنی هست بازی داره Render میکنه (همونی که داخل INI. فایل وارد کردی)

آخرین ویرایش:

A l i N T 7 7

کاربر سایت
نام
Ali
من متوجه افت فریمی نشدم راسیتش. ازونجایی که AO (که اونم فقط متود HBAO+ باعث افت فریم میشه) یا کلا Depth Based Effects استفاده نشده داخلش، بعید میدونم کلا Performance hitـی وجود داشته باشه.

فقط Recolor هست با یه دو تا Image Enhancmenets (فقط Sharpening و Chromatic Abberation).

downsampling رو با چه نرم افزاری انجام میدید؟

اگه از چیزی جز درایور خود کارت استفاده میکنین بیزحمت یه آموزش براش بزارید

R.P.G

کاربر سایت
نام
Marked One

My Own ReShade 0.18.3 with MasterEffect Reborn
11MP Rendering - 21:9 AP using SRWE
Timestop - Free Camera - FoV

اون سربازای داغونه سمت چپ عکس رو هم نادیده بگیرید. :D

7985x1440 - 6 merged shots and cropped also rescaled

4520x1080 - 2 merged shots and rescaled

2560x1080 - rescaled from 5120x2160

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
نام
Marked One
آخ نمیدونین وقتی این بازی اومد براش 480 GTX خریدم که اون موقع مثلا مثل 980 الان بود، برای خود بازی هم تا کرج رفته بودم، ، ولی بازم به خاطر سی پی یو Rank ـی که میداد C یا D بود ، اما الان که تست گرفتم و A داد ، واقعا حیلی خوشحال شدم ، یکی از معدود بنچمارک هایی بود که واقعا بهش اطمینان دارم...

واقعا بازی خیلی زیبایی بود....
من وقتی اسم 980 میاد.

dxo0ns8n5k3em9auwthc.gif

ویرایش: ولی خودمونیم الان پست شما جز bragging چی در بر داشت ؟

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Alan Wake

:x

یکی از بهترین بازی هایی بود که وقتی فهمیدم پس از X360 قراره برای PC عرضه بشه واقعا شوکه شدم ، داستان بی شک زیبا ، روایت داستان عالی ، گرافیک بی نظیر ، همچنین جالب بودنش اینه که مثل بازی های الان که در ژانر ترس هستند یا زامبی توشونه یا اینکه الکی ترسناکن مثلا من واقعا از TEW خوشم نیومد ، واقعا ترسناک بود اما چیزی برای لذت نداشت ، این بازی نمیشه گفت ترسناکه اما واقعا رمز آلوده و خیلی زیباست ...
گرافیک بازی هم واقعا چشم نوازه Draw Distance بازی به شدت گیراست ، و میتونم بگم تو جاهایی واقعا از The Witcher 3 بهتره ، مخصوصا بافت گیاهی ـش ...
الانم بعد از چند سال ریختم که دوباره بازی ـش کنم ، چون قبلا به علت مشکلات زندگی نتوستم تا آخر بازی برم ...
[MENTION=33379]R.P.G[/MENTION] عزیز خودت میدونی منظورم اصلا Bragging نبود و فقط برای زنده شدن خاطره گفتم ;) ،

R.P.G

کاربر سایت
نام
Marked One

یکی از بهترین بازی هایی بود که وقتی فهمیدم پس از X360 قراره برای PC عرضه بشه واقعا شوکه شدم ، داستان بی شک زیبا ، روایت داستان عالی ، گرافیک بی نظیر ، همچنین جالب بودنش اینه که مثل بازی های الان که در ژانر ترس هستند یا زامبی توشونه یا اینکه الکی ترسناکن مثلا من واقعا از TEW خوشم نیومد ، واقعا ترسناک بود اما چیزی برای لذت نداشت ، این بازی نمیشه گفت ترسناکه اما واقعا رمز آلوده و خیلی زیباست ...
گرافیک بازی هم واقعا چشم نوازه Draw Distance بازی به شدت گیراست ، و میتونم بگم تو جاهایی واقعا از The Witcher 3 بهتره ، مخصوصا بافت گیاهی ـش ...
الانم بعد از چند سال ریختم که دوباره بازی ـش کنم ، چون قبلا به علت مشکلات زندگی نتوستم تا آخر بازی برم ...
@R.P.G عزیز خودت میدونی منظورم اصلا Bragging نبود و فقط برای زنده شدن خاطره گفتم ;) ،
0ntmkfzieqtospjuifz.jpg

Can't even notice it with center align bold red typing though....

مشکلی نیست برای خاطره زنده کردن، ولی فقط من ربطش رو به اینجا نمیفهمم چی هست و مسائلی که باهاش روبرو بودید.

اون "یاد کردن" هم میتونست یک محتوای مربوط به اینجا داشته باشه ولی نه فقط یک منو و رنکینگ ریگ شما.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
0ntmkfzieqtospjuifz.jpg

Can't even notice it with center align bold red typing though....

مشکلی نیست برای خاطره زنده کردن، ولی فقط من ربطش رو به اینجا نمیفهمم چی هست و مسائلی که باهاش روبرو بودید.

اون "یاد کردن" هم میتونست یک محتوای مربوط به اینجا داشته باشه ولی نه فقط یک منو و رنکینگ ریگ شما.

My Post's Bragging ?! okay but your post is spam, Certainly my dear friend... i'm kidding

پاک کردم ، در صورتی که نیاز نبود ، اما به خاطر مسائل دیگه و صاحب تاپیک ;)

Need For Speed UnderGround 2
Peugeot 206 my customize

:x

barney stinson

کاربر سایت
نام
شایان
علی جان از یکسری پچ های گرافیکی ENB و یکسری پچ برای تکسچر های درخت ها و خیابون برای gta استفاده شده که به این گرافیک رسیده
اینم ادامش

68v9_fr65_gtaiv_2015-05-31_04-57-21-78.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر