Screenshot Center

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
این تاپیک مخصوص قرار دادن Screenshot از هر بازی و از هر جایی که فکرش میکنید هستش . واسه گذاشتن Screenshot تو این تاپیک هیچ محدودیتی ندارید فقط چند تا قانون ساده زیر رو رعایت کنید

1.اسکرین شات ها حتما حتما یا به صورت بند انگشتی یا داخل اسپویلر گذاشته بشن.

2.در صورتی که اسکرین از خود شما نبود حتما حتما لینک پستی که مالک Screenshot تو فضای مجازی گذاشته رو برا دادن Credit بهش اینجا قرار بدید.
با تشکر

Last edited by a moderator:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام

لطفاً تصاویر رو به صورت بند انگشتی، داخل اسپویلر ( در صورتی که از بخش مهمی از یک بازیه) قرار بدهید. از این صفحه به بعد تصاویر سایز اصی پاک خواهند شد.
ممنون.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
امیدوارم این Mad Max زودتر کرک بشه، دیگه دارم گند ویچر رو در میارم... .

• ReShade Framework
• 6000x2000 - Resized
• Timestop - Time of day using CE
• Free Cam - FOV - Tilt using Debug mod

• ReShade Framework
• 6000x2000 - Resized

• ReShade Framework
• 3640x4200 - Resized
• ReShade Framework
• 3640x4200 - Resized
• ReShade Framework
• 3640x4200 - Resized
• ReShade Framework
• 3640x4200 - Resized

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
سلام :D امروز عکس ها رو ادیت نکردم فقط از Reshade و Time Stop و FOV استفاده کردم و همه عکس ها هم روی 1080p کپچر شدن
پ.ن : این سایز یکم بزرگ گذاشتم چون عکس ها تاریک بودن البته اگه مشکل داره تغییر سایز میدم

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام :D امروز عکس ها رو ادیت نکردم فقط از Reshade و Time Stop و FOV استفاده کردم و همه عکس ها هم روی 1080p کپچر شدن
پ.ن : این سایز یکم بزرگ گذاشتم چون عکس ها تاریک بودن البته اگه مشکل داره تغییر سایز میدم
واسه تاریکیش میتونی از DPX توی Sweetfx و Technicolor توی CustomFx استفاده کنی. liftgamagain هم میتونه کمک کنه.

یه پیشنهاد هم که دارم اینکه سعی کن با Fov پایینتر شات بگیری. چون اکثرا یه مقدار کجی یا کشیدگی دور تصویر بازی ها هست که زیاد آدم متوجهش نمیشه اول ولی بعد یه مدت همش رو مخه. پس به جای میدان دید بالا شما مقدارشو تا جایی که فکر میکنی اون کشیدگی از بین میره کم کن، بجاش جای دوربینتو دورتر در نظر بگیر.
واسه هاتسمپلینگ رزولوشن رو بر اساس همون Aspect Ratio ببر بالا. مثلا شما رزولوشن نیتیو مانیتورت 1920x1080 هست؛ بعد واسه گرفتن شات روی 4x5 با رزولوشن 3640x4200 باید اول تویWBG رزولوشن رو بزاری روی 910x1050 که ببینی داری از چی شات میگیری؛ بعد که تعیین کردی از چی میخوای شات بگیری آلت و تب میکنی به wbg و رزولوشن (3640x4200) رو میدی بهش بعد apply میکنی پنجره بازی که تغییر کرد، آلت و تب میکنی به بازی، پرینت اسکرین رو یک ثانیه نگه میداری تا کپچر کنه بعد چند ثانیه باز دوباره برگرد به wbg و رزولوشن قبلی رو بزار و apply کن. تمام. شات با رزولوشن 3640x4200 گرفته شد.
کانفیگ reshadeم رو تو پستای بعدی میزارم که دردسر تنظیم ریشید نکشی :D

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
واسه تاریکیش میتونی از DPX توی Sweetfx و Technicolor توی CustomFx استفاده کنی. liftgamagain هم میتونه کمک کنه.

یه پیشنهاد هم که دارم اینکه سعی کن با Fov پایینتر شات بگیری. چون اکثرا یه مقدار کجی یا کشیدگی دور تصویر بازی ها هست که زیاد آدم متوجهش نمیشه اول ولی بعد یه مدت همش رو مخه. پس به جای میدان دید بالا شما مقدارشو تا جایی که فکر میکنی اون کشیدگی از بین میره کم کن، بجاش جای دوربینتو دورتر در نظر بگیر.
واسه هاتسمپلینگ رزولوشن رو بر اساس همون Aspect Ratio ببر بالا. مثلا شما رزولوشن نیتیو مانیتورت 1920x1080 هست؛ بعد واسه گرفتن شات روی 4x5 با رزولوشن 3640x4200 باید اول تویWBG رزولوشن رو بزاری روی 910x1050 که ببینی داری از چی شات میگیری؛ بعد که تعیین کردی از چی میخوای شات بگیری آلت و تب میکنی به wbg و رزولوشن (3640x4200) رو میدی بهش بعد apply میکنی پنجره بازی که تغییر کرد، آلت و تب میکنی به بازی، پرینت اسکرین رو یک ثانیه نگه میداری تا کپچر کنه بعد چند ثانیه باز دوباره برگرد به wbg و رزولوشن قبلی رو بزار و apply کن. تمام. شات با رزولوشن 3640x4200 گرفته شد.
کانفیگ reshadeم رو تو پستای بعدی میزارم که دردسر تنظیم ریشید نکشی :D

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
راستش هرچی Fov میزدم هچی نمیشد اعصابم رو خورد کرده بود و یه جا متوجه شد که وقتی از گیم پلی خارح میشیم زوم میکنه از این حرفا و Sweetfx هم Holy Survivor هست که همچی خیلی روشن میکنه و البته جای تاریک هم تاریک تر میشه و ReShade هم از لانچرش استفاده میکنم ( دستی دوست ندارم :D )
من برای کپچر از alt و پرینت اسکرین استفاده میکردم ._.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
راستش هرچی Fov میزدم هچی نمیشد اعصابم رو خورد کرده بود و یه جا متوجه شد که وقتی از گیم پلی خارح میشیم زوم میکنه از این حرفا و Sweetfx هم Holy Survivor هست که همچی خیلی روشن میکنه و البته جای تاریک هم تاریک تر میشه و ReShade هم از لانچرش استفاده میکنم ( دستی دوست ندارم :D )
من برای کپچر از alt و پرینت اسکرین استفاده میکردم ._.
واسه FOV ، هم باید f2 و هم f3 فعال باشه و بعدش با + و - ـه numpad تغییر بدی. ریشید رو خب خالی خالی بریزی که تغییری ایجاد نمیشه تو بازیت. باید کانفیگ ها رو خودت اعمال کنی. فکر کنم شما همون خام ریشید رو ریختی.

والا sweetfx شیدری چیزی نداره که Adaptive باشه و تاریکی یا روشنی بازی رو به صورت داینامیک تنظیم کنه، بازم نورپردازی خود بازی هست که به اینصورت عمل میکنه. حالا ReShade یک Ambient Lighting داره که اونم همچین چنگی به دل نمیزنه و مثل ENB خوب عمل نمیکنه. که متاسفانه واسه تومب ریدر ENBـی وجود نداره. ( و خیلی از بازی های دیکه)

در هر صورت شما این کانفیگ منو استفاده کن بعد ببین چطور میشه، خوشت میاد یا نه:
TR ReShade Config - HPD.rar

Tomb Raider - The Witcher 3

• ReShade Framework
• 6400x2816 - Resample - Crop
• ReShade Framework
• 6000x2000 - Resample
• Free Cam - FOV - Weather - Tilt using Debug mod
• ReShade Framework
• 3640x4200 Hotsmpling
• Free Cam - FOV - Timestop

• ReShade Framework
• 3640x4200 Hotsmpling

• ReShade Framework
• 3640x4200 Hotsmpling
• Tilt - Weather - Time of day
• ReShade Framework
• 3640x4200 Hotsmpling
• Tilt - Weather - Time of day
• ReShade Framework
• 3640x4200 Hotsmpling

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
mgsvtpp_2015_09_10_18_56_09_32.jpg

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
Mad Max
• ReShade Framework
• Photomod
• DET: FOV - AR Unlocker
• 6720x2835 Hotsampling - Resample

• ReShade Framework
• Photomod
• 7680x3240 Hotsampling - Resample
• ReShade Framework
• Photomod
• 7680x3240 Hotsampling - Resample
• ReShade Framework
• Photomod
• 3600x4800 Hotsampling - Resample
• ReShade Framework
• Photomod
• ReShade Framework
• Photomod

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
447
NFS Rivals :p
Lambor*

Ferrari

AsstonM*
BenZ
911

1.تمام عکس ها به jpg تبدیل شدن با اخرین حد کیفیت:)
2.ببخشید همه تقریبا یک وریه! تقصیر EA که یک photomode ی نذاشته حتی pusse نداره! زیاد عکاسی کردم!قشنگهاشو اپلود کردم:d
3.تو این بازی سالم موندن یک موعجزه هست!(استون و لامبورن)البته برا لامبور جالب شد با اون چراغای ترک خورده:bighug:
4.همه وحشی بازیای موسابقه دهنده ها یک طرف تیرای چراغ برق نیافتاده هم طرف دیگه !(عکس دوم لامبور):))
این چنتا هم برا in the game باشه فیگورش مثل بالایی ها نباشه صداتون نیآد:d
چه پست سختی بود:-s:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر