شایعه Santa Monica در حال کار بر روی یک شوتر است؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
استدیو Santa Monica یکی از موفق ترین بازی های ps3 یعنی god of war را تا سه شماره ساخته است
ولی از لیست کاری ان ها انتظار میره که یک شوتر که بر پایه تیر اندازی و ماشین است را در دست ساخت دارد
santa_monica_logo.png

اگهی در سایت Gamasutra منتشر شده که Santa Monica به یک Senior Combat Designer نیاز دارد
استدیو سانتا مونیکا ی سونی در حال کار بر روی عنوانی هست که معرفی نشده است به ما بپیوندید تا با هم این پروزه را به پایان برسیانیم
از کسانی دعوت میشود که تجربه ساخت بازی های 1st/ 3rd در زانر شوتر را دارند و همینطور درباره vehicle combat نیز اطلاعاتی داشته باشند

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اشالهه یه Halo Killer حقیقی ازشون خواهیم دید :D
با همین شعار مسخره سونی تک تک استودیو هاش رو به فنا میده ببین کی گفتم :D
احسان باز رفتی تو کار هایپ زدایی؟
yahoo_22.gif
biggrin1.gif

باو همون کیلزون 2 با همه ی مشکلاتش از نظر متا با جدید ترین نسخه ی پدر FPS کنسولی (
biggrin1.gif
) برابری کرد که
biggrin1.gif
یه ذره دیگه زور میزدن عملا جلو هم زده بودن
biggrin1.gif

حالا هی بگو هیچی نمیشه
biggrin1.gif
مگه نشنیدی میگن In Santa Monica We Trust؟
biggrin1.gif
اصلاً گروه خون سانتا به شوتر نمی خوره ! :D وقتی read به حرف من میرسی :D

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اگر یه استدیو بازیسازی تو دنیا باشه که من اطمینان کامل و بالای 100% (:D) بهش داشته باشم همینه.
هر چی بسازه استقبال میشه به شدت :D

کاملا درسته شما نگا کن هر وقت GOW عرضه میشه بازاره بازیارو دستش میگیره مثلا زمان عرضه GOW3 دو ماه قبل با دو ماه بعدش هیچ بازیه شاخی عرضه نشد و واس همین هوی رین و GT5 تاخیر خوردن !!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
چی؟ دلیل تاخیر GT5 رو GOW III میدونید ؟ جوک نگید خواهشا! :d اگر بخوایم به خاطر فروش حساب کنیم باید بگیم دلیل تاخیر GT5 این بود که GOW III این وسط له نشه :d بعد کلا اون موقع سال بازی نمیاد زیاد :d

بعد اونی که بهش باید اطمینان 100% داشت به نظر من NDـه :d البته سانتا هم خوبه ولی نه اینکه بگیم کارش 20ـه :d

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
سانتا یه فرنچایز اصلی واسه سونی ساخته که همه نسخه های اصلی ـش متای بالای 90 دارن بعد میگید سانتا کارش 20 نیست؟ :-/
البته طبیعی ـه تازه UC3 اومده همه هنوز تو طوفان شن گیر کردن :D

@احسان:

این که گفتی سانتا تو HnS سازی اول نیست الان دقیقا کی بهتر این چند وقته HnS ساخته؟ :-/ (هر چند GOW بیشتر Action Adventure ـه تا HnS)

آخرین ویرایش:

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
یحتمل جناب شخص شخیص کریتوس (شایدم نوه، نتیجه اش) رو می یارن به عصر فعلی :d
به اسلحه هم عوض اره برقی، تیغه شمشیر رو با زنجیر وصل می کنن و ایشون در آنی زنجیر رو رها می کنه سمت دشمن و ... (یکم از اون صَحَنات خشن و این حرفا) :d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
ای بابا این سونی خیر ندیده سانتا رو هم منحرف کرد :| چقدر گیر بیخود داده روی FPS ! بابا به خدا توی این سبک هیچی نمیشه این سونی ! معلوم نیست چرا انقدر داره دست و پا میزنه ! این همه سبک که میشه بازیای خدایی توش ساخت ! خود سانتا توی HnS اول نبود حداقل دوم بود !
خدا یه عقلی به اینا بده که به هر زوری شده می خوان توی FPS جلو بزنن !!!!!!!!!! و به خاطرش بازیای خوب قبلی رو فرت میکنن میره !
چون همش دنباله یه آنتی هیلو هستن!!!! اما نرسیدن
توجه: !! این نظر شخصیه!!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ممکنه بی ربط نباشه به هیلو !!
اما اصل قضیه فقر سونی توی انحصاری هاش، بدجوری شوتر اول شخصه !!!
تقریبا از هر سبک یه عنوان نامدار داره جز fps

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چون همش دنباله یه آنتی هیلو هستن!!!! اما نرسیدن
توجه: !! این نظر شخصیه!!
می دونم اسم نبردم که جنگ نشه :D به صورت نامحسوس هم اشاره کردم :
با همین شعار مسخره سونی تک تک استودیو هاش رو به فنا میده ببین کی گفتم :biggrin1:
چون این بازی رو سونی که هیچ پدر جدش هم نمی تونه بگیره :D
منم باهات هم عقیده ام :D قضیه بدون حتی 1% شک همینه :D
------------------------
@احسان:

این که گفتی سانتا تو HnS سازی اول نیست الان دقیقا کی بهتر این چند وقته HnS ساخته؟ :-/ (هر چند GOW بیشتر Action Adventure ـه تا HnS)
@ صدرا :
NG از استاد تومونُبو ایتاگاکی :D (ماشاا... چه اسم سختی هم داره استاد :D) البته به طور کلی تو تاریخ میگم نه این چند وقت اخیر :D چون باید صبر کرد چیز سوم شیطان هم بیاد تا در مورد چند وقت اخیر نظر بدیم :D
-------------
شاید بازی خوبی شد! یادتون نره که همین آنچارتد شوتر رو استودیویی ساخته که قبلش فقط بازی های فان و فانتزی ساخته بود.
و صد البته بسیار بسیار شاخ و اول توی سبک خودشون :D اگرچه الان آنچارتد هم فان ـه :D

آخرین ویرایش:

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
شاید بازی خوبی شد! یادتون نره که همین آنچارتد شوتر رو استودیویی ساخته که قبلش فقط بازی های فان و فانتزی ساخته بود.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
می دونم اسم نبردم که جنگ نشه :D به صورت نامحسوس هم اشاره کردم :
چون این بازی رو سونی که هیچ پدر جدش هم نمی تونه بگیره :D
منم باهات هم عقیده ام :D قضیه بدون حتی 1% شک همینه :D
حالا وقتی گرفت باهم صحبت میکنیم :D این پست رو بوکمارک کن :D
"جدیدترین FPS انحصاری سونی جدیدترین نسخه از هیلو رو خواهد گرفت"
فقط امیدوارم بعدش باز بامبول هیلو 1 و متای 97 رو در نیارن یه عده :D
@ صدرا :
NG از استاد تومونُبو ایتاگاکی :D (ماشاا... چه اسم سختی هم داره استاد :D) البته به طور کلی تو تاریخ میگم نه این چند وقت اخیر :D چون باید صبر کرد چیز سوم شیطان هم بیاد تا در مورد چند وقت اخیر نظر
اگر بخوایم نمرات متا رو حساب کنیم سری GOW بهترین HnS این نسل و نسل قبل هست ولی اگه گیم رنکینگز رو حساب کنیم یه کوچولو ( فقط یه کوچولو) نینجا گایدن بلک جلوتر از GOW 1 هست ولی در مجموع فک کنم بازهم مجموع NG و NG B از مجموع GOW 1 & 2 عقبه.
و صد البته بسیار بسیار شاخ و اول توی سبک خودشون :D اگرچه الان آنچارتد هم فان ـه :D
یعنی GOW یک بازی بسیار بسیار شاخ و اول تو سبک خودش نیست؟ :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا وقتی گرفت باهم صحبت میکنیم :D این پست رو بوکمارک کن :D
"جدیدترین FPS انحصاری سونی جدیدترین نسخه از هیلو رو خواهد گرفت"
فقط امیدوارم بعدش باز بامبول هیلو 1 و متای 97 رو در نیارن یه عده :D
اگر بخوایم نمرات متا رو حساب کنیم سری GOW بهترین HnS این نسل و نسل قبل هست ولی اگه گیم رنکینگز رو حساب کنیم یه کوچولو ( فقط یه کوچولو) نینجا گایدن بلک جلوتر از GOW 1 هست ولی در مجموع فک کنم بازهم مجموع NG و NG B از مجموع GOW 1 & 2 عقبه.
یعنی GOW یک بازی بسیار بسیار شاخ و اول تو سبک خودش نیست؟ :D
بچه ها پستش رو بوکمارک کنید :D (شوخی :D)
نه دیگه اول NG ـه :D
آها منم یه چیزی بگم :D
جدید ترین حلقه چنان طوفانی توی FPS بپا میکنه که بقیه بار و بندیل رو جمع کنن برن :D (نسبت به کنسول قطعاً نسبت به PC شاید :D اگه اون وسط یه اتفاقای عجیب غریبی روی PC نیوفته !)
--------------
جاااااااااااااان؟؟؟؟اول نبود؟؟؟!!!!
yahoo_13.gif

ای کاش یه gowبرای ویتا بده
خدمتتون عارضم که نه عزیزم نبود :D NGB بهترین HnS تاریخه :D آره قربونش :D GOW این وسط هیچ کارس :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر