Multi Platform Saints Row IV

vvyqndudio5ahq6zptsg.jpg

بخش اول)

Developer: Volition Inc
Publisher: Deep Silver
Genre: Action/Shooter/Open World
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: August 23, 2013​

بخش 2)

بخش 3)

یکی ازبهترین های Open World عنوان Saints Row است. این بازی توانست با آمیختن شوخ طبعی و جدی بودن به یکی ازبهترین تجربیات Open World این نسل تبدیل شود.
خوشبختانه استودیوی Volition Inc خالق اصلی این سری بازی را خواهد ساخت و امیدواریم Saints Row IV همانند نسخه های قبلی خود در زمان THQ بدرخشد.
Saints Row IV در ابتدا قرار بود در اصل یک پک DLC باشد، که در هنگام حراج THQ، به وسیله ی Deep Silverخریداری شد و در نهایت ساخت این قسمت امروز (15 مارس 2013( تایید شد.
Deep Silver ناشر این بازی اعلام کرده است که در تاریخ 23 آگوست 2013 این عنوان منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مگه با بقیه بازی ها چیکار میکنن ؟ همه برای سرگرمی هستن دیگه :d منظورم اینه که نکته جالبی داره که حجم دانلود رو آدم مصرف کنه برای این بازی ;)
بنظر من که خیلی ارزش داره!
واقعا زیبا هست بازی! و اگه به بازی های فان علاقه داری از دست دادن یک همچین عنوانی اشتباه بسیار بزرگیه :D
گیم پلی و گرافیک تقریبا مثل نسخه قبلی هست که فقط یک سری چیزا به گیم پلی اضافه شده! و کلا تخیلی شده بازی! ولی بشدت فان و خنده دار هست!
Co-op محشری داره مثل نسخه قبلی!

در کل بنظر من حتما بگیر! از نظر نمره هم نمراتش عالیه و متاش خیلی بالاست!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
با بقیه بازیها زندگی میکنن(مثل gta)
اینو من قبول دارم به شخصه. SR کلا زیاد زندگی طبیعی و عادی نداره و نمیشه خیلی ارتباط برقرار کرد
منتهی فکر می کنم بهتر باشه کمتر توی سر بازی زده بشه به خاطر ابر قدرت ها. SR 4 طنز و سرگرمی واقعی رو به ارمغان آورده اونم بخواد طبیعی باشه دیگه SR نیست. یک پرش و Glide و دو سریع فقط شبیه protoype هستش. بقیه قدرت هاش کجای protoype بود؟!
هر کسی هدف خودشو قبل از انجام این بازی بدونه. این نه داستان شاخی داره، نه با مرگ شخصیت ها گریه می کنید، نه خبری از حقایت تلخ گانگستری هستش نه مثل GTA و اسکایریم واقع گرایانه هستش. SR صرفا خل بازی، سرگرمی، بازی و تفریح به معنی واقعیه!
اگر SR 3 رو به خاطر طبیعی بودن پیشنهاد می کنید، SR 2 رو بازی کنید از هر جهت بیشتر شبیه GTA هستش. هم سازنده ها گفتند هم منتقدین: این بازی متفاته انقدر با GTA مقایسه نکنید!

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
دوستان من ویندوز عوض کردم یادم نبود سیو بردارم :d
یعنی my documents رو کامل کپی کردم و فکر کردم sr هم سیواش همونجاس که ظاهراً اشتباه میکردم :|
حالا اگه کسی سیو حدود 40%ش رو (نجات مت میلر رو هم انجام دادم) بهم بده دمش گرم:)

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
من تو مرحله the real world گیر کردم
اونجایی که باید با سفینه فرار کنیم همش میمونم لای اون دو تا در آخری...چیکار کنم؟

Arash_gartal

کاربر سایت
Jun 30, 2006
14
سلام. من آپدیت و DLC های جدیدی که اومده بودو نصب کردم. ولی بازی گیر می کنه و نمیشه راحت بازی کرد. اگه کسی به این مشکل بر خورده و راه حلشو بلده لطف کنه راهنمایی کنه

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
من تو مرحله the real world گیر کردم
اونجایی که باید با سفینه فرار کنیم همش میمونم لای اون دو تا در آخری...چیکار کنم؟
تو چندصفحه ی قبل هم یکی از دوستان توضیح داده بود . رزولیشن بازی رو تا اخرین حد بیار پایین درست میشه بعد که رد کردی مرحله رو دوباره ببر بالا .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان من ویندوز عوض کردم یادم نبود سیو بردارم :d
یعنی my documents رو کامل کپی کردم و فکر کردم sr هم سیواش همونجاس که ظاهراً اشتباه میکردم :|
حالا اگه کسی سیو حدود 40%ش رو (نجات مت میلر رو هم انجام دادم) بهم بده دمش گرم:)

سیو من یه مقدار جلوتره . مثلاََ دو سه مرحله .
حالا اگه به کارت میاد بگیرش : دانلود
باید تو مسیر زیر کپی بشه :
C:\ProgramData\Steam\RLD!

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سیو من یه مقدار جلوتره . مثلاََ دو سه مرحله .
حالا اگه به کارت میاد بگیرش : دانلود
باید تو مسیر زیر کپی بشه :
C:\ProgramData\Steam\RLD!

همینم خوبه فقط یه مشکلی هست اونم اینکه من با استیم بازی نمیکنم اصلاً این فولدرو ندارم حالا کجابریزم سیوو؟:-/

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بهترین اسلحه عمرم توی بازی های رایانه ای رو گیر آوردم

Saints_row_4_dubstep_gun.jpg

برد خوب + پخش آهنگ های توپ + وسعت خوبی رو تحت تاثیر قرار میده + قدرت بالا + خنده دار + مرگبار + رقص
=
Dubstep Gun

:d

----------
کسی میتونه از شخصیت خودش عکس بگیره با نرم افزار Fraps یا چیز دیگه بذار اینجا
این مال من:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
همینم خوبه فقط یه مشکلی هست اونم اینکه من با استیم بازی نمیکنم اصلاً این فولدرو ندارم حالا کجابریزم سیوو؟:-/

مرحله اولو با کرک ریلودد برو . این پوشه خودش ساخته میشه. بعدش جایگزین کن
باز دیدی اگه نیست . استیمو نصب کن ردیف میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر