Sacred 2 : Fallen Angel

2a5gjkz.jpg

با توجه به اینکه بازی بزرگ و قشنگی هستش و تعداد بیشتری بزودی اینو بازی خواهند کرد ، فکر میکنم وجود تاپیکش بد نباشه .
این پست قبلی من تو تاپیک طرفداران RPG هست که با کمی ویرایش دوباره مینویسم

گرافیک بازی روون و عالی ، نقشه بسیار بسیار بزرگ ، که خیلی راحت load میشه و اصلاً مشکلی نداره ، در واقع از لحاظ تکنیکی خیلی عالی کار شده .

با اینکه نقشه خیلی بزرگه ولی اکثر جاهاش بدقت کار شده . تعداد ماموریتها خیلی زیاده تا حالا که من 50 تایی انجام دادم و فکر کنم 15% مفید نقشه رو رفته باشم .

[الان +300 ماموریت انجام دادم!]

آیتمهای بازی خیلی زیاده و مثل Diablo 2 تصادفی تولید میشه . ایتمهای بیخود خاکستری ؛ معمولی سفید ، جادویی آبی ، یونیک زرد ، legendary نخودی ؛ ست آیتم ها سبز .

مثل اینکه این درستره :

Grey- Junk
White- Common
Blue- Magic
Yellow- Rare
Gold- Unique
Green- Set item
Orange- Legendary/Epic

شش کلاس داره . Seraphim که تو sacred 1 هم بود. بقیه جدیدن . 3 تا female و 3 تا male .
High Elf , Shadow Warrior , Dryad , Temple Guardian , Inquisitor

سختی bronze و silver و gold داره که برای شروع میشه bronze یا silver انتخاب کرد .

OMG ؛ دو درجه دیگم داره Platinum and Niobium !:-"

هر کلاسی یه Mount اختصاصی داره و اسب ها هم عمومین .

[این Mount اختصاصی خیلی جالبه ؛ فرق مهمی گویا با اسب داره و اینه که میشه باهاش از combat art ها استفاده کرد ولی وقتی سوار اسب هستیم نمیشه . من الان Mount ام رو گرفتم . عکس بعداً میزارم]

از لحاظ info جالب کار شده . یک دگمه sigma تو Inventory هست که خلاصه تمام چیزها رو منویسه resistance ها ، % + ها به هر چی از experience تا halved healing و ..... .

یه سری mini boss و یکسری boss تو نقشه هستن . (چند تا dragon هم هستن)

نقشه کامل با جزییات بیشتر رو میتونید از این لینک بگیرید

http://www.mediafire.com/?jzztk2trydv
29 مگ و 9945x9945 pixel

کلاً یه جورایی میشه به sacred 2 گفت Offline MMORPG

بازی 200+ ساعت طول میکشه و شایدم خیلی بیشتر . بسته به اینکه چقدر از quest ها رو برید و چقدر از map و بگردید .

با توجه به آیتم ها و کلاسها و درجه سختی بالاتر gold و Platinum و Niobium ، بازی به شدت replayable هست و احتمالا دوست دارید دوباره بازیش کنید . تا level 200 هم میشه بالا رفت !

البته از لحاظ story تقریباً تعطیله ولی از لحاظ Hack & Slash ... :biggrin1:

خلاصه هرکی wow دوست داره / diablo دوست داره / titan quest دوست داره و یا dungeon siege دوست داره این بازی خوبی هستش که زمان زیادی شما رو سرگرم میکنه

;)Ancaria Awaits You

۞۩ محمد ۩۞

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,312
نام
پرهام
سلام
خوب به سلامتی مشکل حل شد . اونم چه بی ربط ! nero رو پاک کردم !!! :D
the procedure entry point?register@cresourcemanager@orc@@UAEIABVString @2@w4epriority@2@_npaxi@z could not be located in the dynamic link library orc system.dll.
حالا منم به همین مشکل خوردم .
-----
پ.ن : مشکل فوق بعد از نصب پچ و کپی کرک می باشد :D

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام
خوب به سلامتی مشکل حل شد . اونم چه بی ربط ! nero رو پاک کردم !!! :D

حالا منم به همین مشکل خوردم .
-----
پ.ن : مشکل فوق بعد از نصب پچ و کپی کرک می باشد :D

به خاطر کرک هست . گفتم این بازی protection های مختلفی داره . احتمالاً یکیش درست رفع نشده و یا ...

بهترین راه حل

1. نصب ویندوز xp sp3
2. نصب درایور های ویندوز
3. نصب بازی
4.نصب پچ
5.کپی کرک
6.اجرا

اگه بازم error داد احتمالاً یعنی ویندوز با ویندوز فرق میکنه!

بازی اگه یه بار نصب غلط بشه و یا بدون نصب فایلاش اجرا بشن احتملاً دیگه درست کار نمیکنه
و شما باید ویندوز عوض کنید :-"

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,312
نام
پرهام
سلام
به خاطر کرک هست . گفتم این بازی protection های مختلفی داره . احتمالاً یکیش درست رفع نشده و یا ...

بهترین راه حل

1. نصب ویندوز xp sp3
2. نصب درایور های ویندوز
3. نصب بازی
4.نصب پچ
5.کپی کرک
6.اجرا

اگه بازم error داد احتمالاً یعنی ویندوز با ویندوز فرق میکنه!

بازی اگه یه بار نصب غلط بشه و یا بدون نصب فایلاش اجرا بشن احتملاً دیگه درست کار نمیکنه
و شما باید ویندوز عوض کنید
زرشک :D
ویندورم که سرویس پک 3 هه .
درایورها هم آپ دیت هستن .
پچ و کرک هم که مشکل نداشتن . همونایی بودن که خودت دانلود کردی :D
میمونه مشکل ویندوز که تو کتم نمیره که عوض کنم .
-----
پ.ن : کالیبراسیون :D

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

زرشک :D
ویندورم که سرویس پک 3 هه .
درایورها هم آپ دیت هستن .
پچ و کرک هم که مشکل نداشتن . همونایی بودن که خودت دانلود کردی :D
میمونه مشکل ویندوز که تو کتم نمیره که عوض کنم .
-----
پ.ن : کالیبراسیون :D

سلام

پرهام یعنی توی اون شهری که تو زندگی می کنی جایی نیست که یه ویندوز سرپا داشته باشه ؟؟

مگه روی اون نسخه اولی که برات فرستادم ویندوز عوض نکردی ؟

بابا مگه ویندوز عوض کردن و برنامه های جانبیش چقدر وقت می گیره ؟؟؟ می ارزید 5 روز صبر کنی تا برای بار دوم برات بازی رو بفرستم. در صورتی که در درست بودن نسخه اول مطمئن بودم. اگه P2 هم داشتی و می خواستی هندل بزنی برای نصب ویندوز و ... توی اون 5 روز OK شده بود.

کارت خیلی درسته دادا...

یا علی ...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,312
نام
پرهام
سلام
پرهام یعنی توی اون شهری که تو زندگی می کنی جایی نیست که یه ویندوز سرپا داشته باشه ؟؟

مگه روی اون نسخه اولی که برات فرستادم ویندوز عوض نکردی ؟

بابا مگه ویندوز عوض کردن و برنامه های جانبیش چقدر وقت می گیره ؟؟؟ می ارزید 5 روز صبر کنی تا برای بار دوم برات بازی رو بفرستم. در صورتی که در درست بودن نسخه اول مطمئن بودم. اگه P2 هم داشتی و می خواستی هندل بزنی برای نصب ویندوز و ... توی اون 5 روز OK شده بود.

کارت خیلی درسته دادا...

یا علی ...
محمدرضا ی عزیز مشکلم سر نصب خود ویندوز نیست .
یک سری برنامه روش دارم که مربوط به کارای شرکته .
آلان اون برنامه ها رو ندارم . مشکل کالیبر رو هم که حل کنم ، باید وایسم تا اون برنامه ها به دستم برسه .
یعنی شما می گین با عوض کردن ویندوز مشکل من 100% حل میشه ؟
علی یارت

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
ببخشید یه سوال :
قضیه ی این بازی که یه جا در 3 دی وی دی عرضه میشه یه جای دیگه در 6 تا دی وی دی چیه ؟؟؟
آیا نسخه ی 6 دی وی دی بهتره ؟
از کجا میتونم این نسخه رو تهیه کنم ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ببخشید یه سوال :
قضیه ی این بازی که یه جا در 3 دی وی دی عرضه میشه یه جای دیگه در 6 تا دی وی دی چیه ؟؟؟
آیا نسخه ی 6 دی وی دی بهتره ؟
از کجا میتونم این نسخه رو تهیه کنم ؟
این نسخه 3 DVD یا همون 2 تا DVD 9 حجمش 12 گیگ هست یه نسخه هم داره که از تکسچر ها با کیفیت بالاتری بهره میبره که اون 18 گیگ هست.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
این نسخه 3 DVD یا همون 2 تا DVD 9 حجمش 12 گیگ هست یه نسخه هم داره که از تکسچر ها با کیفیت بالاتری بهره میبره که اون 18 گیگ هست.
میشه یه سایت معرفی کنی که بشه نسخه ی 18 گیگ بازی رو از اونجا خرید ؟

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
سلام من یک نسخه از بازی رو خریدم 6 DVD هستش میخواستم بدونم اون 2 تا DVD اخری چی هستین وقتی DVD 5 رو میزارم میخواد بازی رو باز نصب کنه اسم بازی شم این Sacred 2:Elite این چیه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه نسخه داریم که Elite texture داره که اگر کارت گرافیک شما پایین 1 گیگ رم داره بهتره بیخیالش بشی.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,588
نام
کورش
پرهام قبل از نصب دوباره بازی کل مسیر باقی مونده از نصب قبلی رو پاک کردی؟ ضمنا فایروال داری اگر فایروالت درست و حسابیه که هیچی وگرنه موقع نصب و اجرای بازی انلاین نباش.

ادیت: اگر جواب نداد بگو orcsystem.dll رو برات اپلود کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر