سازنده
Sumo Digital
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
170365

Sackboy: A Big Adventure

Developer: Sumo Digital
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platform: PlayStation 4, PlayStation 5, PC
Release Date:
PS4 and PS5: November 12, 2020

PC: October 27, 2022

Sackboy: A Big Advanture یک عنوان لانچ و Cross-Gen در سبک پلتفورمر است که توسط Sumo Digital که سابقه ساخت بازی LittleBigPlanet 3 را هم در کارنامه خود دارد ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment به صورت انحصاری برای کنسول های PS4 و PS5 منتشر شد. این بازی که ادامه‌دهنده فرنچایز دوست داشتنی LittleBigPlanet می‌باشد تفاوت هایی نیز با بازی های قبلی سری خود دارد به طور مثال بازی بیشتر سبک ماجراجویی دارد و از فضای 2.5D به شکل 3D درآمده است و بازی دارای حالت co-op و تا چهار نفر همزمان می‌توان از بازی لذت برد. بازی در تاریخ 12 نوامبر 2020 به صورت لانچ برای PS5 و PS4 عرضه شد.

ویژگی های نسخه پلی‌استیشن 5 :
Fast Loading : با استفاده از SSD با سرعت بسیار بالای پلی‌استیشن 5 می توان لودینگ های بسیار کوتاهی را بین مراحل بازی داشت.
Tempest 3D AudioTeck : صدای سه بعدی که با آن می‌توان هر صدایی در گوشه و کنار بازی را در محل درستش تشخیص داد.
Haptic Feedback : با هپتیک فیدبک می‌توان تجربه خارق العاده ای از شبیه‌سازی محیط اطراف داشت. به طور مثال راه رفتن بر روی سطوح مختلف هم تجربه ای متفاوت دارند برای نمونه راه رفتن روی چوب و آب کاملا متفاوت خواهد بود.

175794

175793

قیمت نسخه (Standard Edition) :
59.99$
قیمت نسخه (Digital Deluxe Edition) :
79.99$
قیمت نسخه (Special Edition) :
89.99$

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
درجه سختی بازی تا چه حدی هست؟
واسه سن پایین مناسبه یا مشکله واسش؟ در حد آستروبات باشه عالیه‌.
در حد تموم کردن مراحل خیلی سخت نیست ولی برای 100% کردن مراحل تلاش زیادی میخواد فقط بعضی مراحلش سرعتی اونا شاید یه مقدار برای سن پایین مشکل باشه

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
درجه سختی بازی تا چه حدی هست؟
واسه سن پایین مناسبه یا مشکله واسش؟ در حد آستروبات باشه عالیه‌.
اتفاقا بچه منم هشت سالشه و بازی کرد و هردنبیل رد کردنش مشکل نداره ولی بای جمع کردن همه گوی ها و اینا مشکل داشت آخر خودم براش رفتم.
از آستروبات یکم سختتره.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اتفاقا بچه منم هشت سالشه و بازی کرد و هردنبیل رد کردنش مشکل نداره ولی بای جمع کردن همه گوی ها و اینا مشکل داشت آخر خودم براش رفتم.
از آستروبات یکم سختتره.
آهان پس مناسب بچه ها هست، دختر 7 ساله من استرو بات رو کامل تموم کرد، پس اینم میتونه بازی کنه،
ممنون

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا

sackboy-a-big-adventuref.jpg

استودیو سازنده : sumo digital

ناشر : Sony / Playstation PC

تاریخ انتشار : 27 اکتبر 2022

سیستم پیشنهادی :

MINIMUM:

• Requires a 64-bit processor and operating system
    • Processor: Intel Core i5-6400 @ 2.7GHz, AMD FX-6300 @ 3.5GHz
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon R7 265
    • Storage: 60 GB available space
    • Additional Notes: 60 GB HDD (SSD Recommended)
RECOMMENDED:
    • Requires a 64-bit processor and operating system
    • Processor: Intel Core i7-4770K @ 3.5GHz AMD Ryzen 5 1500X @ 3.5GHz
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX580
    • Storage: 60 GB available space
    • Additional Notes: 60 GB HDD (SSD Recommended)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خب بازی از اونجایی که برای پلاس اومد و بخاطر اون حجم از خاطرات زیاد با LBP زدم برای دانلود.
دوتا نکته فقط، چرا اسم دنیا و کلا چیزهای بازی رو اینجوری عوض کردن؟ :( هرکی نگه فکر میکنه مشکل لایسنس و اینا داشتن و اصلا نمیخواستن یبار هم از لیتل بیگ پلنت استفاده کنن!

اما اما خفن‌ترین نکته بازی بدون کوچکترین شکی Soundtrackهای بازیه! چرا انقدر خوبن؟ زیادی خوبن. کلا البومش رو حتما رو اسپاتیفای گوش بدین و لذت ببرین، واقعا عالیه!

مشکل اصلیم با بازی هم اینه که زیادی کوآپ محوره! در کل خوبه واقعا.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من دقیقا از زمان لانچ جلو خودمو گرفتم که نخرمش چون میدونستم رو پلاس میاد😂
تو دو سه شرایط هم با قیمت تقریبا مفت میتونستم بخرمش ولی باز گفتم نه بلاخره رو پلاس میاد
دو سه سال شد😅
خاصیت اینجور بازیا اینه که اصلا تاریخ انقضا ندارن
چقدر قابلیت های دوال سنس رو با جزئیات پیاده کردن

• Like
Reactions: milad3d and Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
من بازی نصب کردم و یکم رفتم . خوش ساخته اما زیادی بچه گانه هست. ادامه ندادم .

مخاطب خاص خودشو دارد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آقا از دست ندین این بازی رو! :D من زیاد شنیده بودم که ملت می‌گفتن آندرریتد هست و الآن بعد از تجربه ۴،۵ مرحله، بنده هم چنین نظری دارم. البته باید بیشتر بازی کنم و ببینم چی می‌شه، ولی فعلاً که خیلی لذت‌بخش بوده و از اون بازی‌هایی هست که قشنگ حال و هوای دوران قدیم رو با تکنولوژی‌های جدید ترکیب می‌کنن و یه حس خوبی به آدم می‌دن.
گیم‌پلی بازی واقعاً خوبه. من هیچ‌وقت نتونستم با گیم‌پلی LBP کنار بیام و یه حالت شُل و ولی برام داشت، ولی این خیلی عالی کار شده و اگه اهل پلتفرم‌های سه‌بعدی هستین، احتمالاً کلی حال کنین باهاش. یه حالت بامزه و دوست‌داشتنی هم توی همه جای بازی وجود داره، از خود سک‌بوی تا جک جونورها و محیط‌ها و مثلاً دیواری که با زیپ باز می‌شه و... :D
موسیقی‌ها تا اینجای کار فوق‌العاده بودن و یکی از بهترین بخش‌های بازی و بسیار فراتر از سطح انتظارم! گرافیک هم خیلی خوبه و شاید از نظر تکنیکی چیز غول‌آسایی نباشه، ولی از نظر هنری و حالت نمایش بافت‌های پارچه‌ای و کاموایی و... به شدت قشنگ و خوش آب و رنگه.
تنها چیزی که یه ذره باهاش مشکل دارم، آسون بودن بازی هست، حداقل توی مراحل اول. حالا شاید جلوتر سخت‌تر بشه، ولی دوست داشتم کلاً یه ذره بیشتر آدم رو به چالش بکشه. :D البته اگه کسی بخواد بازی رو ۱۰۰٪‌ کنه، شاید یه سری سختی‌هایی داشته باشه یا مثلاً مراحل چالشی و زمانی و اینا داره که ممکنه طلا گرفتن توی این مراحل یه ذره سخت باشه.
در مجموع از اونجایی که بازی برای پلاس اومده و اکثراً هم پلاس دارن، حتماً یه سری بهش بزنین و بعید نیست خوشتون بیاد. این اسکین‌های باحالی که علیرضا گذاشته رو هم بگیرین که همگی مجانی هستن و کافیه توی فروشگاه PS5 برین روی هرکدوم بزنین و تمام!

بازیهای اسنشال آوریل هم در دسترس قرار گرفتن...دوستانی که میخوان Sackboy رو دانلود کنن، این کاستوم‌های خفن رایگان رو یادتون نره :D کلا 40-50 تا هستن!

View attachment 289022

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر