Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
سلام
بازی Ryse و امروز گرفتم و حدود ۹.۵ گیگ حجم آپدیت بوده، میخوام بصورت آفلاین بازی کنم نیازی به دریافت آپدیت است؟ تغییراتی ایجاد شده؟
آفلاین نیازی به آپدیت نیست.
این 9.5 گیگ مربوط به DLC های بازی هست. :)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
خیلی دیر Loading میکنه یا بعد از Loading چند ثانیه ای با تاخیر وارد میشه٬ با آپدیت برطرف نخواهد شد؟
واسه منم با آپدیت تقریبا 30-40 ثانیه طول میکشید تا load بشه. ولی تاخیر یادم نیست.
درکل تحمل زمان loading راحت تر از زمان دانلود 9.5 گیگ آپدیت ـه. :d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا این دوست عزیز The Minotaur Chief Glott رو چطوری باید کشت ؟ :D
اولش کاری نداره تقریبا ۵۰ درصد جونش رو میشه راحت گرفت اما بعدش یه اتفاقایی میوفته که ازش سر در نمیارم !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یه عکس ازش میزاری؟
اسماشون یادم رفته

آقا دمت گرم خودم دارم یه حرکتایی میزنم :D
با کیلیک راست موس مثل اینکه باید بزنی بعد ضربه بزنی
همونایی بودن که سرشون اسکلت بز داشت

آپدیت : ممنون رفیق بالاخره کشتمش :))

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
آقا دمت گرم خودم دارم یه حرکتایی میزنم :D
با کیلیک راست موس مثل اینکه باید بزنی بعد ضربه بزنی
همونایی بودن که سرشون اسکلت بز داشت

آپدیت : ممنون رفیق بالاخره کشتمش :))

اها گرفتم کدوم مرحله میگی اره خداییش خیلی سخت بود
موفق باشی پس

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من امروز تمومش کردم گرافیکش خیلی عالی بود گیم پلیش تکراری میشد ولی قشنگ بود و داستانش هم بد نبود هرچند خیلی کوتاه بود کلا انقدر بد گفته بودن راجع بهش میترسیدم بخرمش ولی بازی خوبی بود و گرافیکش عالی بود هرچند نگهش نمیدارم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
توضیح و اسکرین شات هایی از Ryse Son of Rome

خوب این بازی از اون دسته بازی هایی بود که من نصبش کردم و بعد از نیم ساعت بازی ازش خسته شدم و گذاشتم که توی هارد خاک بخوره تا یه روزی پاکش کنم ، اونم به دلیل اینکه مبارزاتش خیلی خیلی تکراری و خسته کننده بود ، اما تا پریشب؛
2 روز پیش که دوستم داشت در مورد این بازی صحبت میکرد و 20 دقیقه از گیم پلی وسطای بازی رو داشت جلوم بازی میکرد ، واقعا مجذوبش شدم ، داستان بی نظیر و لوکیشن های خاص و تک ـش من رو مجبور کرد که بعد از اینکه اومدم خونه ، بشینم پاش و یک و نیم روزه تمومش کنم ،
گیم پلی خیلی خیلی کوتاه نبود ، و خیلی هم بلند نبود ، و همین از اینکه بخواد آدم رو باز از تکراری بودن خط جنگی زده بکنه دور میکرد ، داستان بازی فوق العاده بود و بسیار کشش داشت ، و گرافیک بازی هم به نظرم بهترین گرافیک بازی های خطی تا کنون بود و رقیبی نداشت ، در بازی های خطی در تمامی پلتفورم ها این بازی بهترین گرافیک و در بازی های Open World فارق از باگ های AC Unity به نظرم فوق العاده بودند.
باس فایت های خوبی داشت و باس فایت ها کاملا داستان رو همراهی میکردند ، کات سین هایی هم که داشت با اینکه طولانی بودند اما مثل Order آدم ازش خسته نمیشد ، چون روایت کننده کامل داستان اصلی بودند.
در انتها یهه سری اسکرین شات قرار میدم ، تنظیمات گرافیک در آخرین حالت ممکن و رزولوشن 1920*1080 قرار داره ، تا حد امکان سعی شده که در اسکرین شات ها اسپویل داستانی نذارم .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظر منم بازی خشن و جذابی بود گرافیکشم که حرف نداشت در کل الکی ترولش کردن کار کار فن های سونی بودش استعداد خاصی در این کار دارن:d

trian

کاربر سایت
Jun 3, 2011
90
سلام دوستای عزیز

مرحله آخر بازی توی راهرو هر کاری می کنم نفر سوم میکشدم چیکار باید کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام دوستای عزیز

مرحله آخر بازی توی راهرو هر کاری می کنم نفر سوم میکشدم چیکار باید کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

باید به موقع و لحظه آخر دفاع بگیرید ، نباید زود اقدام کنید تا جایی که به خاطر دارم

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان من تازه شروع کردم ryse رو

بعد از اون قسمت که تمرینیه و به خونه حمله میشه بازی باگ میگیره محیط لود نمیشه مثلا زمین اصلا نیس یا در و دیوار رو هواس مشکل چیه ؟ چون تو کنسول داداشم اینجوری نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر