Ryse به اندازه ور رفتن با گوشی موبایلتان بشما لذت خواهد داد

نظرتان در مورد رایز چیست؟

• عالیست

رای‌ها: 22 20.8%
  • یک آشغال به تمام معناست

رای‌ها: 23 21.7%
  • گرافیکش خوب است اما گیم پلی خوبی ندارد

رای‌ها: 45 42.5%
  • متوسط است

رای‌ها: 16 15.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    106

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
با همون تریلر E3 پیدا بود گیم پلی تعطیله! فقط گرافیک داره! دیگه کسی کرایتک رو بشناسه و اینو ندونه؟؟؟:| هنوز شاهکار کرایسیس 3 که حدود 7 ماه پیش اومد یادمون نرفته.

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
IGN هیچ نظری در مورد بازی نداده و فقط یه ویدیو از بازی گذاشته .
خُب تو ویدیو توضیح داده دیگه :d
مثلا اوایلش میگه که بهترین گرافیک رو بین بازی های نسل بعد داره :d کلا بازی به مذاقش خوش اومده :d

اگه نظرات ضد و نقیض زیاد بشه میشه گفت بازی سلیقه ای هست :d (مثل Heavy Rain یا Beyond Two Souls :d)
بازی انحصاری سونی با متای 71 خار که نیست هیچ کلی هم گُل و بلبل هست واسه ما :bighug:
سونی کلی بازی عامه پسند مثل TLoU یا Uncharted داره، یکی دو تا هم سلیقه ای که کلکسیون بازی های انحصاریش تکمیل شه ولی مایکروسافت چی؟ :-" :d

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
937
نام
کیوان
خُب تو ویدیو توضیح داده دیگه :d
مثلا اوایلش میگه که بهترین گرافیک رو بین بازی های نسل بعد داره :d کلا بازی به مذاقش خوش اومده :d

اگه نظرات ضد و نقیض زیاد بشه میشه گفت بازی سلیقه ای هست :d (مثل Heavy Rain یا Beyond Two Souls :d)

سونی کلی بازی عامه پسند مثل TLoU یا Uncharted داره، یکی دو تا هم سلیقه ای که کلکسیون بازی های انحصاریش تکمیل شه ولی مایکروسافت چی؟ :-" :d
مایکروسافت فقط بلده یه هیلو و فورزا رو عالی بسازه:d بقیش دیگه تعطیله:d

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
بازی انحصاری سونی با متای 71 خار که نیست هیچ کلی هم گُل و بلبل هست واسه ما :bighug:

اکه نقدای بعضی از منتقدای عزیز رو که متارو به این جا کشوندن میخوندی متوجه میشدی .البته شما حتما خاراشم تجربه کردی .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252

beyond حداقل از نظر داستانی حرفی واسه گفتن داره ولی ryse مثل اینکه در این مورد هم شوته . از کرایتک انتظار بیشتر ازاین نمیشه داشت . techdemo ساخته

'USG Ishimura'

Gold User
Mar 12, 2011
937
نام
کیوان
کلا منتقدا زدن تو کار نامردی چندوقتیه، هم به بیاند و بتمن ظلم کردن، هم به GTA که نذاشتن متاش 100 بشه، به COD هم کمی ظلم شد، حالا بزار ببینیم بازی بیاد ببینیم بازخورد بازی بین گیمرا چیه، واسه خودم بیاند یکی از بهترین بازی های عمرم بود، متاشم 71، کلا منتقدا تعطیلا ببینین چی رو می پسندین برین همونو بازی کنین واسه کسی که Ride to Hell براش شاهکاره، امتیازشم 100 میشه واسش کاریه هم نداره متاش مثلا میخواد 20 باشه یا 30 یا 40:d

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
مایکروسافت فقط بلده یه هیلو و فورزا رو عالی بسازه:d بقیش دیگه تعطیله:d
Forza رو که اصلا علاقه ای به سبکش ندارم پس هیچ نظری نمیدم :d
از سری Halo هم که کلا Halo Reach و Halo 4 رو رفتم که Halo Reach به نظرم آشغالی بیش نبود :d ولی Halo 4 که برعکس Halo Reach یکی از شاهکاریی بود که بازی کرده بودم :d (واقعا از همه نظر عالی بود :d)
ولی واقعا به نظرت Halo و Forza و GeoW برای یه کنسول کم نیستن؟ :d (کاری به نسل جدید ندارم، پای Titanfall رو وسط نکش :d) ولی سونی چی؟ (حالا بحث JRPG هم به کنار که رو 360 تقریبا تعطیل بود :d)

'USG Ishimura'

Gold User
Mar 12, 2011
937
نام
کیوان
Forza رو که اصلا علاقه ای به سبکش ندارم پس هیچ نظری نمیدم :d
از سری Halo هم که کلا Halo Reach و Halo 4 رو رفتم که Halo Reach به نظرم آشغالی بیش نبود :d ولی Halo 4 که برعکس Halo Reach یکی از شاهکاریی بود که بازی کرده بودم :d (واقعا از همه نظر عالی بود :d)
ولی واقعا به نظرت Halo و Forza و GeoW برای یه کنسول کم نیستن؟ :d (کاری به نسل جدید ندارم، پای Titanfall رو وسط نکش :d) ولی سونی چی؟ (حالا بحث JRPG هم به کنار که رو 360 تقریبا تعطیل بود :d)
من اصلا بحث فن بازی قصد ندارم بکنم خودم هم از هیلو خوشم نمیاد، رو هم رفته 30 دقیقه هم بازی نکردم، گیرز 3 هم با اینکه خیلی مورد علاقم بود، ولی هیچوقت تمومش نکردم اما شدیدا عاشق فورزا هستم. تو پلی 3 هم فقط از بازیای ناتی داگ و دیوید کیج وسانتا خوشم اومد،
من اگه بخوام پلی 4 بگیرم فقط برای ناتی داگ و دیوید کیج و سانتا و Order 1886 میگیرم. اگرم وان بگیرم بخاطر فورزا و کوانتوم بریک و پروژه بلک تاسک میگیرم.:d
تایتان فال رو هم من رو PC بازی میکنم چون گرافیک بالا میخوام واسه همین بحثی راجع بهش رو وان ندارم:d
ویرایش:
فردا میخوام 360 خودمو ببرم بزارم واسه فروش و پلی 3 رو هم 2 هفته پیش بردم، با نسل هفتم من فردا خداحافظی میکنم میرم به استقبال نسل هشتم:d

آخرین ویرایش:

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
فردا میخوام 360 خودمو ببرم بزارم واسه فروش و پلی 3 رو هم 2 هفته پیش بردم، با نسل هفتم من فردا خداحافظی میکنم میرم به استقبال نسل هشتم:d
کیوان جان ماهم باخودت ببر:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
از همون اول هم معلوم بود این بازی هیچ بار مثبتی به غیر از اینکه چندساعتی مخاطبین رو سرگرم کنه نداره مثل کال اف ـی که هر سال میاد..
یک بازی که به کل تکنیکال هستش...:|

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
من چندین بار این پاراگراف رو زیر و رو کردم ولی این جمله رو نتونستم پیدا کنم ؟

گویا کرایتک این بازی را برای معلولین ساخته است

It’s so basic and predictable, I began testing to see if I could get past most combat situations with one hand. With my left hand completely off the controller, I was able to slice and dice through tons of enemies simply by inputting the same sequence ad nauseum. On a couple of occasions, the game would shift to sequences that involved me defending an area with crossbow stations or ordering my men to block arrows with their shields. These were somehow even less exciting than the tedious swordplay.

فارس نیوز که نیست ، بازیسنتره ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر