RPCS3 | PS3 Emulator

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
کسی موفق شده GOW III رو بازی کنه با فریم ریت درست حسابی و بدون گلیچ گرافیکی ؟ با سی پی یو 8700 من که خیلی بده. حتی با سی پی یو 10870H هم خوب نیست اصلا. ( همه پچ ها و تنظیماتی که باید انجام بشه رو هم انجام دادم)
منم 8700k دارم ، نمیشه اجرای خوبی باهاش داشت ، افت فریمها اذیت میکنه.
برای GowIII باید سی پی یوی بهتری داشت ، کیلزون 2 هم همینطوره ، خروجی قابل قبول و روونی نداره.
10870H که ضعیفتر هم هست.

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
  • Like
Reactions: A.T.HELLBOY

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
کسی موفق شده GOW III رو بازی کنه با فریم ریت درست حسابی و بدون گلیچ گرافیکی ؟ با سی پی یو 8700 من که خیلی بده. حتی با سی پی یو 10870H هم خوب نیست اصلا. ( همه پچ ها و تنظیماتی که باید انجام بشه رو هم انجام دادم)
از بین افراد اینجا اطلاعی ندارم ولی یه ایرانی هست گیمو رفته(بیشتر از چندبار روی شبیه ساز بدون گلیچ یا چیزی تمومش کرده)
ممکنه بخاطر سیستم قویش باشه ولی فقط خواستم بدونی که فقط خارجیا نرفتن

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
منم 8700k دارم ، نمیشه اجرای خوبی باهاش داشت ، افت فریمها اذیت میکنه.
برای GowIII باید سی پی یوی بهتری داشت ، کیلزون 2 هم همینطوره ، خروجی قابل قبول و روونی نداره.
10870H که ضعیفتر هم هست.
متاسفانه با اینکه میشه تمومش کرد بازم تو In-game هستش اگه توی لیست playable بود قطعا خروجی بهتری داشت

• Like
Reactions: m.d.makan

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من شبیه سازو راه انداختم ولی تنظیماتش اصلا دست نزدم
لیتل بیگ پلنت اجرا کردم هم خیلی استاتر برا کامپایل کردن داشت هم خیلی پارگی صفحه
تنظیمات کلی نیاز هست تغییر بدم؟
یا هر بازی جدا باید ور برم تا درست شه
کلا اگه نکته مهمی داره این شبیه ساز بگید مرسی

پ.ن: اینکه داشبورد PS3 هم میاره خیلی جالبه 😄

• Like
Reactions: Mohsen GT

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
من شبیه سازو راه انداختم ولی تنظیماتش اصلا دست نزدم
لیتل بیگ پلنت اجرا کردم هم خیلی استاتر برا کامپایل کردن داشت هم خیلی پارگی صفحه
تنظیمات کلی نیاز هست تغییر بدم؟
یا هر بازی جدا باید ور برم تا درست شه
کلا اگه نکته مهمی داره این شبیه ساز بگید مرسی

پ.ن: اینکه داشبورد PS3 هم میاره خیلی جالبه 😄
بازی رو توی این صفحه پیدا کن:
RPCS3 - Compatibility List
روی اسمش که کلیک کنی، صفحه wiki هر بازی باز میشه که در صورت نیاز تنظیمات اختصاصی اون رو میاره:
LittleBigPlanet 3
غیر از این، توی یوتیوب و ردیت و ... هم کلی تنظیم و توصیه برای هر بازی هست.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
این ویدیو را ببین
تا آخر هم ببین نکاتی آخرش میگه

• Like
Reactions: m.a.t and m.d.makan

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بچه ها این شبیه ساز خیلی پردازنده غولی می خواد یک سری بازی هاش اصلا با پردازنده لپ تاپ خروجی خوبی ندارن

اما من خیلی وقت پیش با 9900k 5ghz حتی gow as تموم کردم الان با 7800x3d که avx 512 هم داره که تقریبا همه چیز 60 ثابت می ده با این اپدیت های اخری به جز بعضی هاشون اما زردها خیلی هاشون بعد از یک مدتی فریز می کنن

ضمنا برای هر بازی هم تنظیمات خاص خودش بسته به سیستمتون می خواد اصلا با دیفالت برای زدها نتیجه بهترین نیست

این شبیه ساز عین cemu yuzu نیست کار کردنش باهاش خیلی سخت تره خیلیم افتضاح تر بازی هاش اجرا می کنه

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
بچه ها این شبیه ساز خیلی پردازنده غولی می خواد یک سری بازی هاش اصلا با پردازنده لپ تاپ خروجی خوبی ندارن

اما من خیلی وقت پیش با 9900k 5ghz حتی gow as تموم کردم الان با 7800x3d که avx 512 هم داره که تقریبا همه چیز 60 ثابت می ده با این اپدیت های اخری به جز بعضی هاشون اما زردها خیلی هاشون بعد از یک مدتی فریز می کنن

ضمنا برای هر بازی هم تنظیمات خاص خودش بسته به سیستمتون می خواد اصلا با دیفالت برای زدها نتیجه بهترین نیست

این شبیه ساز عین cemu yuzu نیست کار کردنش باهاش خیلی سخت تره خیلیم افتضاح تر بازی هاش اجرا می کنه
آپدیتاش موقعی که میگه باید آپدیت کنی زیاد توضیح خاصی نمیده اصلا بهت که الان آپدیت میشه چی میشه
بعضی از بیلدا ممکنه فقط برای بعضی از بازیا خوب باشه
ممکنه مثلا یه بازی از آپدیت های قدیمی تا اخرین اپدیت هیچ تغییری نکرده باشه ولی روی آپدیت اخر بازم فریم کمتری بده

• Like
Reactions: Persia Tech

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
439
من اموزشش رو فارسی چند وقت پیش اپارات گذاشته بودم
خودمم تموم کردم 60 فریم روی 10700

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
461
سلام به دوستان. من چند وقت پیش میخواستم این شبیه سازو بگیرم ولی چون گرافیکم ضعیفه رفتم pcs2 گرفتم. ولی چند پست قبلتر خوندم انگار خیلی با گرافیک کار نداره.
من یه گرافیک ۱۶۵۰ دارم و سی پی i5 9400 و ۱۶ گیگ رم. رو سیستمم کار میکنه بگیرمش؟

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
سلام به دوستان. من چند وقت پیش میخواستم این شبیه سازو بگیرم ولی چون گرافیکم ضعیفه رفتم pcs2 گرفتم. ولی چند پست قبلتر خوندم انگار خیلی با گرافیک کار نداره.
خیالت راحت خیلی از بازیها رو خوب اجرا میکنه.

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
آره میاره با گرافیک هم کار داره نه اونجوری ولی اولویتش کلا با cpu عه متاسفانه یا خوشبختانه و گرافیک درکل بعد از cpu برای فریم ثابت این چیزاست چون مثلا گرافیک دیگه خیلی هم ضعیف باشه فریم ثابت نمیده یعنی خودم یادمه یکی گرافیک 1050 داشت ولی cpu نسل ۱۰ این چیزا گیمو میاورد ولی مثل خوده کنسول پلی ۳ بود افت فریم داشت ولی نه اونقدر که سرعت گیمپلی رو بالا و پایین کنه
هارد ssd داشته باشی هم بهتره چون HDD کلا برای گیمای سنگین خوب نیست و افت فریم میاره

• Like
Reactions: Mohsen GT

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر