RoyaL-KnightS کلن MW3

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
الیت کلا سایتش رو تغییرات داده عوض کرده! هنوزم چلنج جدید نه برا پرمیوم نه برای فری نیست! به محض اومدن چلنج جدید بهتون خبر می دیم!! :D

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
سلام چلنج های جدید رو گرفتم.
سیاست الیت عوض شده. هر چلنج بجای 300xp از الان 600xp میده گلدش!
پس خیلی با ارزشن. همشونم خیلی خیلی راحتن!
پی خواهشا انجام بدید!!!!!!!

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
سلام به همه ی دوستان .

آقایون یه سوال دارم.

لوگوی رسمیه کلن چیه؟؟؟

لطفا عکسش رو آپلود کنید چون می خوام روی دسکتاپ کامپیوترم و موبایلم بزارم :d:d:d:d:d:d:d

عشقه دیگه چی کارش کنیم.:p:p:p:p:p>:d:d:d:d

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
socialgroupicon_501_1346340751.gif

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
تابستون اومد یه لوگوی رسمیه توپی براش بسازم البته اگه دوستان بخوان...:dاین دفعه جدیه جدی میگم(نماد گرایی نمیکنم:d)[من یه گرافیستور عالی هستم"افعال معکوس بیدا"]
چون واقعا خیلی ساده هست و کلن به این شاخی باید هیبت(درست نوشتم؟؟؟؟)لوگوش همه رو بگیره[-(

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
lol یه خبر بد XBOX 360 خریدم باز فقط به خاطر این که با کلن شما MATCH بذاریم
خودتونو آماده کنین.

یدونه اخطار بست نبود؟! اگه می خوای همین الان موجی از گزارش تخلف به دست مدیر نرسته خیلی محترمانه: 1-پستت رو ویرایش کن.
2- بزن به چاک...

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
حالا یعنی اینقد ازم میترسین که میدویین میرین به مدیر انجمن میگین که طرف اومده به ما پیشنهاد match میده بیا بنش کن looooooooool =)))))))))))))))))))))))))

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
ویرایش چاره ساز نیست دیگه؟؟؟؟

متاسفانه نه. چون مدیر و ناظمان انجمن می تونند پست های قبل از ویرایش رو بخونند. تو تازه از شر بن خلاص شدی باز دوباره خودتو گرفتار می کنی با این حرکات ناموزون...

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
من دقیقا متوجه نمیشم ... شماها چرا اینقدر این بازی سنتر رو جدیمیگیرین هان؟ مگه کجاست ؟ یه سایتی هست که روزانه 500 نفر دسته جمعی آنلاین میشن ... پیشنهاد میکنم به فروم های دیگه ای مثل persiantools.com و pardisgame.net و ... amir-striker.com (که سایت بنده هستش) مراجعه کنید تا یکم حال و هوای واقعی به سرتون بخره در ضمن من فقط برای خرید و فروش میام این سایت اگه بن شم فروی یه اکانت جدید میسازم که خرید و فروش بکنم تازه تا حالا فک کنم 15 بار بن شدم پس جای نگرانی نیس جیران .
ثالثا من هیچ حرف بدی یا غیر منتقی نزدم که بخام بن شم.
رابعا اگه واقعا قوی هستین تو psn و xbl هر دوشون هستم بیاین 1 به 1 مسابقا بدیم اگه منو بردین 200000 هزار تومن به حسابتون انتقال میدم. اگر هم من بردم شما فقط 10000 تومان انتقال میدین .
دیگه آخرشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر