Rockstar Games از نصب اجباری و بزرگ GTA V دفاع می کند

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
GTAV_7.jpg

این جمله برای بارها تکرار شده که Grand Theft Auto V که یکی از بهترین بازی های امسال و بزرگترین بازی خواهد بود که کمپانی Rockstar Games خلق کرده است.شهر Los Santos عظیم خلق شده است و شما کنترل سه کاراکتر را بر عهده دارید و کلی فعالیت مختلف انتظار شما را می کشد.Rockstar Games اعلام کرده است که GTA V روی دو دیسک خواهد آمد و برای هر دو کنسول یک نصب اجباری خواهد داشت.
این موضوع شکایات عده ای را به همراه داشته و در جواب این صحبت ها Rockstar Games یک تویئت بزرگ و محکم ارسال کرده است :
A bigger install means a bigger game. I don't know why some of you are complaining.
— Grand Theft Auto V (@RockstarGTAV) July 26, 2013

ترجمه : یک نصب بزرگتر، یعنی یک بازی بزرگتر.نمی دانم چرا عده ای انقدر شکایت می کنند

GTA V در 17 سپتامبر برای Xbox 360 و PlayStation 3 منتشر خواهد شد.
آیا شما با نصب GTA V بدین صورت مشکلی دارید؟

Gamingbolt

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
بازم ربطی به فشرده سازی بازی نداره حرفتون ! Skyrim یکی از فوق العاده ترین عناوین نسل از نظر فشردگی:D بود ، بازی به اون عظمت تو 6 گیگابایت! منکر اینش نمیشه شد اصلاً.
به هر حال وقتی Max Payne 3 با اون حجم عرضه میشه ، آدم باید شک کنه به توانایی های R* تو این زمینه . معلوم نبود اگه GTA4 یا RDR رو بهتر فشرده سازی می کردن چقدر از حجمش کمتر می شد !

بنظر من مقایسه GTA V با Skyrim از لحاظ عظمت و تعداد NPC و تنوع تکسچر ها و ... اشتباه ــه :|

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
بنظر من مقایسه GTA V با Skyrim از لحاظ عظمت و تعداد NPC و تنوع تکسچر ها و ... اشتباه ــه :|

کلاََ حجم بازیها ربطی به فشرده سازی نداره
به برنامه نویسی ، موتور و ابزارهای استفاده شده در توسعه بازی برمیگرده

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
چرااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟!!!!!من خودم سه ماهه دارم به دوستم( این دوستمون پی سی داره) سرکوفت میزنم ولی الان خودم هم نمیتونم بازیش کنم(فکر کنم منو نفرین کردن):|!!!!

Time_to_Die

کاربر سایت
Jul 17, 2013
70
چرااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟!!!!!من خودم سه ماهه دارم به دوستم( این دوستمون پی سی داره) سرکوفت میزنم ولی الان خودم هم نمیتونم بازیش کنم(فکر کنم منو نفرین کردن):|!!!!

امید اخرش برا پی سی میاد

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
به حرف ماها راک استار نمیاد سیاست خودشو عوض کنه حالا هی بکوبین سر و کله همدیگه :d

دعوا نکنید دیگه مثلا الان خوبه من بیام بگم منی که کنسول ندارم باید حدود یک سالی منتظر بمونم تا بازی برای پی سی بیاد (تازه اگه بیاد) بعدش 50 گیگ فضا از کجا بیارم بازیو نصب کنم :-s خدایی بغضتون نمیترکه ؟ :d

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
به حرف ماها راک استار نمیاد سیاست خودشو عوض کنه حالا هی بکوبین سر و کله همدیگه

دعوا نکنید دیگه مثلا الان خوبه من بیام بگم منی که کنسول ندارم باید حدود یک سالی منتظر بمونم تا بازی برای پی سی بیاد (تازه اگه بیاد) بعدش 50 گیگ فضا از کجا بیارم بازیو نصب کنم خدایی بغضتون نمیترکه ؟
اقا داغ دلمونو تازه کزدی؟ منم PCدارم برای ما نمیاد چی اگه برای ما میومد من حاظر بودم فلش 32 گیگ بخرم
=((:((:d
Sherlock.gif

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کسایی که هارد ندارن به نظرم ارزش خرید یک هارد رو داره .فکر کنم کارشون با یک فلش مموری 16 گیگی حل بشه .چند وقت پیش یکی خریده بود 57 تومن

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

آقا جان مسخره بازی ها چیه درآوردین؟:D

یک فلش 16 گیگ با سرعت خوندن 35 مگ بر ثانیه می خواین. 12 تومان بازی، 40 تومان هم فلش.
به جای اینکارا هنوز دوماه مونده برین 50 تومان پول جمع کنین تا بتونین بازی کنین.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دوستان باور کنید این بازی ارزش خریدن یه فلش 16 گیگ رو داره تازه از فلش در موارد دیگر هم میتونید استفاده کنید و کاملا چیزه به درد خوری هستش ( داشتن فلش 16 گیگ که بد نیست ) چه جوری و با چه زبانی بگم ارزش داره دیگه نمیدونم و یه راه ساده واسه اونایی که به هر دلیل نمی خوان فلش بخرن اینه که بعد از عرضه بازی یه فلش 16 گیگ از دوستانشون قرض بگیرن دیگه ( این که گریه کردن و نفرین و از این حرفا نداره ) هر کسی هم که عاشق این بازی باشه دست به هر کاری میزنه از خرید تا قتل :d( البته که توی بازی پ. ن )

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
بزرگوار لطفا جواب بدهید

کسی میتونه مشکل من حل کنه من یه فلش 16 گیگ دارم یه دونه 14 گیگ فلش 14 گیگ سرعت خواندنش 15 ولی فلش 16 سرعت خواندش 7 ایا من می تونم این شاهکار تجربه کنم یانه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اينقد كشكي بحث نكنيد
ماكه قصد خريد ديجيتال داريم ميخوايم 100 گيگ هارد در اختيار گوتي امسال بذاريم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر