Rockstar: اگهی استخدام راجع به یک بازی Open World !!

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
20110308rockstar.jpg

درود بر همه ی شما عزیزان بازیسنتری
اگر همه ی شما یادتان باشد از قبل E3 2010 شایعات مبنی بر رونمایی Grand theft auto V شعله گرفته بود اما خبری از ان نشد همینطور قبل از نمایشگاهای دیگر بعد از E3 2010 باز هم این شایعت تمامی نداشت که تا همین اواخرشایعه شده بود که GTA V احتمال دارد در نمایشگاه GDC رونمایی بشود اما باز هم نشد .
حالا باز هم این شایعات دامن گرفته است مبنی بر رونمایی این بازی >>
حال کمپانی بزرگ Rock Star اگهی در سایت VGHQ زده است که برای ساختن یک بازی open world نیاز به افرادی دارد که من این اگهی ها را برای شما میگم >><<><><><><>

Rock Star North به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای که بتواند بهترین پورتها را برای پلتیفرم ها انجام دهد . ( rock Star North که سری موفق GTA را در کارنامه دارد )
اگر یادتان باشد rock star north قبلا یک بار اگهی داده بود و حالا فقط به یک نفر نیاز داره.
--------------------------------------------------------------------------------
Rock star New England هم به دنبال یک فردی میگردد که بر سیستم ps3 اشنایی کامل داشته باشدو یک نفری که برنامه ی نویس ارشد فیزک بازی این فرد مسئول application های فیزیک هست و باید به ragdolls, biomechanical animation, vehicle dynamics, cloth, fragments, collisions, contact forces, fluid-dynamics آشنایی کامل داشته باشد.( Rockstar New England که در کارنامه ی خود عنوانی مثل Red Dead Redemption را دارد)

کسانی که مایل به همکاری هستند باید شرایط زیر را داشته باشند که این شرایط عبارتند از :
1-تجربه ی ساختن بازی بر رو ی ps3 و x360
2-نقش داشتن در ساخت یک بازی AAA
3-حدعقل 1 سال با ps3 کار کرده باشد ( منظورش نرم افزار ساختن و گیم ساختنه)
4-بالاتر از 3 سال کار بر روی فیزیک بازی
5- علاقه به بازی کردن و ساخت بازیهای بزرگ
-----------------------------------------------------------------------
در همین راستا Rockstar London اگهی داده که به بک نفری احتیاج داریم که به سیستم چند نفره ی بازی در بخش گیم پلی اشنایی کامل داشته باشد. و کسی که میخواهد کار کند باید شرایط یر را دارا باشد
1- اگاه بود به محاسبات ریاضی در رابط با 3 بعدی
2- کار حرفه ای با زبان C++
3- توانی رفع باگ از بازی
4- کار با code base های بزرگ
5- کار با یک تیم خلاق
و غیره >>>>> میتوانید به منبع مراجعه کنید
----------------------------------------------------------------------------
در اخر هم Rockstar RAGE سازنده ی موتور پایه ی RAGE به یک برنامه نویس شبکه نیاز دارد که به مهارتهای بازی شبکه اشنایی کامل داشته باشد و بتواند سیستم چند نفره بازی کردن را متحول کند .
باید دارای شرایط زیر باشد
1- گسترش شبکه بازی کردن open world
2- مهارت عالی در برنامه نویسی با C یا C++
3- طراحی دیتابیس و تجربه ی مدیریت
و موارد دیگر ..... که میتوانید در منبع بخوانید

----------------------------------------------------------------------------
منبع

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
agent به احتمال خیلی زیاد

عمرا به احتمال خیلی زیاد!:d
agent رو که ساختش باید از خیلی وقت پیش شروع شده باشه فکر کنم ضمنا بازی انحصاری PS3 هستش برنامه نویس برای 360 رو میخوان چیکار!
GTA بعدی تو راهه.....

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اگر Agent باشه اميدوارم براي XBOX 360 هم تائيد بشه!(درست مثل L.A.Noir:x)
اگر هم كه نسخه جديدي از GTA باشه اميدوارم يه دستي رو سر و گوش گرافيكش بكشن!

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
چقدر تو سر و کله ی GTA و Agent میزنید!:d
اصلا یه IP جدید!
واقعا کارهای Rochstar فوق العادس. هرچقدر هم بازی میکنم ازشون سیر نمیشم!
فردا دیدید خودم رفتم پی این آگهی استخدام!:d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
جریان GTA هم شده مثل Capcom که نمیخواست تایید کنه یه DMC جدید با کمک NT داره میسازه...!!!

به نظر من که کاملا مشخصه یه GTA دیگه در راهه :-* :x
یعنی ممکنه GTAـَم ریبوت شده باشه مثله قضییه DMCـ :d ؟
اگر Agent باشه اميدوارم براي XBOX 360 هم تائيد بشه!(درست مثل L.A.Noir:x)
نه از این فکرای شوم نکنید:dناشرش سونی ـه
البته خرج بازی های *R اثاثاً بالاست یهو دیدی سونی اینم ول کرد و کلا بیخیال *R شد:d

• Like
Reactions: Dante Never Cry

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
ببینید دوستان با توجه به تحقیقاتی که من کردم گفته شده GTA در دست ساخت هست و فقط منتظر رونماییش هستند مردم پس لکی تو سرو کله ی هم نزنید اگر هم توجه کنید اگهی Rock Star North فق اینه که یک نفر بتونه یه پورت پدر مادر دار انجام بده همینو بس پس نتیجه میگیریم که ممکنه RDR 2 یا به قول دوست بالاییمون یه IP جدید از نوع Open World باشه که البته خیلی از گیمرهای حرفه ای در سایتهای مختلف خارجی گفتند یک IP جدید هستش;)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ببینید دوستان با توجه به تحقیقاتی که من کردم گفته شده GTA در دست ساخت هست و فقط منتظر رونماییش هستند مردم پس لکی تو سرو کله ی هم نزنید اگر هم توجه کنید اگهی Rock Star North فق اینه که یک نفر بتونه یه پورت پدر مادر دار انجام بده همینو بس پس نتیجه میگیریم که ممکنه RDR 2 یا به قول دوست بالاییمون یه IP جدید از نوع Open World باشه که البته خیلی از گیمرهای حرفه ای در سایتهای مختلف خارجی گفتند یک IP جدید هستش;)
شما طی تحقیقاتی که انجام دادید احیانا متوجه نشدید که از سری red dead تا حالا دو نسخه اومده پس باید منتظر سومین نسخه باشیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر