Multi Platform Rise Of The Tomb Raider

سازنده
Crystal Dynamics
تاریخ انتشار
2015
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

lnghh1qe6pkqmsjhf7si.jpg

سازنده: Crystal Dynamix
ناشر: Microsoft Studios
تاریخ انتشار: تعطیلات 2015 میلادی

بازی Rise Of The Tomb Raider ادامه ای بر نسخه reboot بازی Tomb Raider که سال گذشته عرضه شد، خواهد بود.
این بازی در طول کنفرانس شرکت مایکروسافت با یک تریلر معرفی شد.
سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یکی از پر فراز و نشیب ترین بازی های ژانر اکشن‌ادونچر نام برد. اولین شماره بازی در سال 1996 منتشر شد. شخصیت اصلی بازی لارا کرافت نام داشت. شخصیتی که از روی شخصیت محبوب ایندیا جونز الهام گرفته شده بود. شماره اول بازی یک عنوان بی‌نقص در زمان خودش بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. همین امر باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این بازی در طول سالیان گذشته ساخته شود، اما متاسفانه هر شماره دارای نواقص مختلفی بود و هیچ وقت نتوانست تجربه نسخه اول بازی را تکرار کند تا این که در سال 2011 شرکت Crystal Dynamics نسخه Reboot شده بازی را معرفی کرد. این بار همه چیز فرق کرده بود. لارا کرافت جوان و کم تجربه به سرعت توانست در دل طرفدران ژانر اکشن ادونچر جای باز کند. داستان، گیم پلی و گرافیک بازی به صورت کلی دگر گون شده و از آن حالت خشک و کلاسیک بیرون آمده بود. با محبوبیت نسخه اول استودیو Crystal Dynamics تصمیم گرفت ساخت ادامه این عنوان را هم در دستور کار خود قرار دهد. بازی ابتدا در E3 سال 2014 برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC معرفی شد. اما این تمام داستان نیست، دو ماه بعد و در طول کنفرانس Games Com شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Rise Of Tomb Raider به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و فقط ما می دانیم بازی ادامه دهنده نسخه قبلی این عنوان است. بعد از آن که لارا کرافت جوان موفق شد از جزیره و وقایع شماره اول جان سالم به در ببرد، در این شماره قسمت جدیدی از ماجراجویی های او را تجربه خواهیم کرد. بر خلاف شماره اول این بار لارا کرافت به یک شخصیت پخته و با تجربه تبدیل شده‌است. به نظر می رسد این بار ماجراجویی های او از جزیره گرمسیر شماره اول به محیط های کوهستانی و برفی انتقال یافته‌است. با توجه به موفقیت شماره اول و همچنین حمایت مایکروسافت از این عنوان، به نظر می رسد باز هم شاهد Tomb Raider بی نقصی خواهیم بود.
منبع: بازی سنتر

بازی Rise Of The Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 میلادی به صورت انحصاری برای Xbox منتشر خواهد شد.

........................

Last edited by a moderator:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
لول ، چقدر دوستان سریع جبهه میگیرن!:d
اگه منظورتون اون پست منه که من هیچوقت نگفتم انیمیشن های بازی بده یا مشکل داره ، خیلی هم خوبه اتفاقا:d مشکل من تکراری بودن بیشتر انیمیشن های مخفی کاری و اکشن بازی نسبت به نسخه قبلیه .. طوری که با دیدن تریلر 15 دقیقه ای اصلا فاصله اختلاف یک نسلی بین دو نسخه بازی برام احساس نشد و اون جهشی که انتظار داشتم رو ندیدم (نه اینکه بازی بد باشهl-))

در کل مشخصه هنوز یه سری چیزای بازی جای کار داره ، امیدوارم واسه رسوندن بازی به تعطیلات امسال عجله ای نشه تو کارشون
پ.ن : این سیستم Crafting بازی خیلی خوبه دستشون درد نکنه اضافه کردن!:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه احتمالا بره واسه 2016 میتونن تکسچر ها رو بهبود بدن و بازی باگ هاش بگیرن
احتمالش بالاست که 2016 بیاد البته من نمیدونم چیزی اصلا گفتن که 2015 میاد یا نه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اگه احتمالا بره واسه 2016 میتونن تکسچر ها رو بهبود بدن و بازی باگ هاش بگیرن
احتمالش بالاست که 2016 بیاد البته من نمیدونم چیزی اصلا گفتن که 2015 میاد یا نه.
بازي 2015 مياد ديگه. 10 بار اعلام كردن و حسابي هم روي اين موضوع تاكيد دارن كه تعطيلات 2015 بازي مياد.
تاریخ عرضه هم 10 ماه نوامبر.

آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
434
من این 15 دقیقه رو دیدم. به نظرتون گرافیک یکم پایین نیست احیانا:-/
منظورم بعضی بافت هاست :|
یا من اشتباه میکنم؟:d

صد در صد بهت قول میدم مشکل از ویدئوت هست ، نمیدونم از کجا گرفتیش اما اگر گیم تریلرز هست الان مدتیه که کیفیت ویدئو هاش افتضاح شده ، من 1080 ــه گیمرزساید رو گرفتم فقط تمام 15 دقیقه دهنم باز بود ، چه از نظر گرافیک چه از نظر پرفرمنس !!! من دلم خوش بود PS4 گرفتم و uncharted میگیرم و این بازی رو نیاز ندارم ، اما الان که تریلرش رو دیدم یادم اومد که گیمپلی مخفیانه رو به اکشن ترجیح میدم ! واقعا معرکه بود !
راه رفتنش توی برف ها و ردی که باقی میزاشت ، حتی بافت برف هاش داغونم کرد !
البته بنظرم برای یه بازی مثل این انیمیشن های خرسه خیلی ضعیف و غیر طبیعی بود ! یکم باید روی انیمیشن هاش کار کنن ؛ در ضمن اون صحنه که از دست خرسه فرار میکنه کاملا غیر ممکن هست ، از نظر فیزیکی غیر ممکنه یه آدم بتونه با دویدن از دست یه خرس فرار کنه !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,768
نام
مراد حلیمی
نگران نباش ان شاالله انحصاری زمانیش تموم میشه انیمیشن و تکسچر و باقی موارد آپگرید میشن... ;)
من یه مدت نبودم الان دیدم این جبهه گیریهای بچه گانه رو:d

اگه منظورتون به حرف من بود.....تکسچرا کار دارن هنوز(احتمالا تو نسخه نهایی رفع میشه تا حدزیادی) مخصوصا تو قسمت دوم نمایش که صبح و مبارزه با خرس
و در مورد انیمیشنها هم بد نبود خوب بود ولی میشه گفت اکثرا کپی پیست نسخه قبل بود
من انتظار داشتم مثلا پرش و اینا روونتر از نسل قبلش بشه

کمی هم یاد بگیرین با کسی که انتقاد می کنه مثه بچه ها برخورد نمی کنن

.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
من یه مدت نبودم الان دیدم این جبهه گیریهای بچه گانه رو:d

اگه منظورتون به حرف من بود.....تکسچرا کار دارن هنوز(احتمالا تو نسخه نهایی رفع میشه تا حدزیادی) مخصوصا تو قسمت دوم نمایش که صبح و مبارزه با خرس
و در مورد انیمیشنها هم بد نبود خوب بود ولی میشه گفت اکثرا کپی پیست نسخه قبل بود
من انتظار داشتم مثلا پرش و اینا روونتر از نسل قبلش بشه

کمی هم یاد بگیرین با کسی که انتقاد می کنه مثه بچه ها برخورد نمی کنن

.
دوست گرامي بنده نه پست جناب عالي رو نقل قول كردم ونه بي احترامي به شما كردم .
شما خودت هنوز در مرحله يادگيري هستي نيازي نيست فتوا صادر كنيد . حالا چون دوست و رفيق شما نيستم دليل نميشه جبهه گرفتم يا چيز ديگه .. فكر كرديد جنگه؟؟ من فقط اشاره به جهت گيري هايي كردم كه هر روز تو اين سايت روال شده .. به نظر من جبهه گيري هاي شما بچه گانه بود اين كه بگيم در حد انتظار نبوده منطقي ولي وقتي دوستان ميگن فاجعه و از اين جور الفاظ به نظر خودت منطقيه؟؟؟!!!! پس منطقيه بگيم داغونه ؟؟؟؟؟
كاري به شخص ندارم به زمانش لايك هم كردم نظراتت رو ولي هميشه نظرم موافق نيست . مشكل شما اينه صحبت هاي خودت رو فكت ميدوني كه بازم به من ربطي نداره فقط جوابتون رو دادم به احترام نقل قولي كه كرده بوديد بزرگتر بزرگوار عزيز ;)
نظر شما محترم نظر منم محترم.. احترام ها حفظ بشه قشنگتره..

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,768
نام
مراد حلیمی
دوست گرامي بنده نه پست جناب عالي رو نقل قول كردم ونه بي احترامي به شما كردم .
شما خودت هنوز در مرحله يادگيري هستي نيازي نيست فتوا صادر كنيد . حالا چون دوست و رفيق شما نيستم دليل نميشه جبهه گرفتم يا چيز ديگه .. فكر كرديد جنگه؟؟ من فقط اشاره به جهت گيري هايي كردم كه هر روز تو اين سايت روال شده .. به نظر من جبهه گيري هاي شما بچه گانه بود اين كه بگيم در حد انتظار نبوده منطقي ولي وقتي دوستان ميگن فاجعه و از اين جور الفاظ به نظر خودت منطقيه؟؟؟!!!! پس منطقيه بگيم داغونه ؟؟؟؟؟
كاري به شخص ندارم به زمانش لايك هم كردم نظراتت رو ولي هميشه نظرم موافق نيست . مشكل شما اينه صحبت هاي خودت رو فكت ميدوني كه بازم به من ربطي نداره فقط جوابتون رو دادم به احترام نقل قولي كه كرده بوديد بزرگتر بزرگوار عزيز ;)
نظر شما محترم نظر منم محترم.. احترام ها حفظ بشه قشنگتره..
شما میتونید نظر من یا همه رو نقد کنید و بگید اشتباه و ........
ولی متلک انداختن و متهم کردن که چون مثلا فعلا این بازی انحصاری هست و وقتی از انحصار دراومد نظر مثلا کسایی مثل من عوض میشه یه جواب بچه گانس
(در مورد داغون بودن هم گرافیک عالی و محشر ولی برای توم ریدر پایین و داغون نه اینکه کلا داغون)

نظر من رو قبول ندارین و اصلا من اشتباه میگم و غلط می کنم;)؟اوکی بگین اشتباه بگین غلط و .........ولی ملتک انداختن و متهم کردن در سطح و حد گفتگوی دو آدم عاقل و بالغ نیست

موفق باشید

.

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
شما میتونید نظر من یا همه رو نقد کنید و بگید اشتباه و ........
ولی متلک انداختن و متهم کردن که چون مثلا فعلا این بازی انحصاری هست و وقتی از انحصار دراومد نظر مثلا کسایی مثل من عوض میشه یه جواب بچه گانس
(در مورد داغون بودن هم گرافیک عالی و محشر ولی برای توم ریدر پایین و داغون نه اینکه کلا داغون)

نظر من رو قبول ندارین و اصلا من اشتباه میگم و غلط می کنم;)؟اوکی بگین اشتباه بگین غلط و .........ولی ملتک انداختن و متهم کردن در سطح و حد گفتگوی دو آدم عاقل و بالغ نیست

موفق باشید

.

شما ناراحت شدی میتونی خیلی مودبانه تر پاسخ بدید.. بنده هم پاسخگو خواهم بود ... قبول کن یکم عصبی برخورد کردی با این موضوع.. ;)

جایی هم که نقل قولی نشده بی جهت بهت بر نخوره !!! کاری داشتم شمارو نقل قول میکنم..l-) زیادی حساس شدی بهتر بود از کنارش رد میشدی بی خود و بی جهت بحث بی موردی رو استارت نمیزدی.. یکم جنبه داشته باشید به خدا اینجا میدون جنگ نیست.. من کلا دوست دارم با sarcasm صحبت کنم قرار نیست با سلیقه شما تغییر کنم. روند من همین خواهد بود تصمیم گیری هم به عهده ناظم ها میزارم..
به امید خدا تو بحث های منطقی و فنی آینده ببینمت ... این سو تفاهم مسخره رو همینجا تمومش میکنم..
روزگار به کام ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر