Multi Platform Rise Of The Tomb Raider

سازنده
Crystal Dynamics
تاریخ انتشار
2015
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

lnghh1qe6pkqmsjhf7si.jpg

سازنده: Crystal Dynamix
ناشر: Microsoft Studios
تاریخ انتشار: تعطیلات 2015 میلادی

بازی Rise Of The Tomb Raider ادامه ای بر نسخه reboot بازی Tomb Raider که سال گذشته عرضه شد، خواهد بود.
این بازی در طول کنفرانس شرکت مایکروسافت با یک تریلر معرفی شد.
سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یکی از پر فراز و نشیب ترین بازی های ژانر اکشن‌ادونچر نام برد. اولین شماره بازی در سال 1996 منتشر شد. شخصیت اصلی بازی لارا کرافت نام داشت. شخصیتی که از روی شخصیت محبوب ایندیا جونز الهام گرفته شده بود. شماره اول بازی یک عنوان بی‌نقص در زمان خودش بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. همین امر باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این بازی در طول سالیان گذشته ساخته شود، اما متاسفانه هر شماره دارای نواقص مختلفی بود و هیچ وقت نتوانست تجربه نسخه اول بازی را تکرار کند تا این که در سال 2011 شرکت Crystal Dynamics نسخه Reboot شده بازی را معرفی کرد. این بار همه چیز فرق کرده بود. لارا کرافت جوان و کم تجربه به سرعت توانست در دل طرفدران ژانر اکشن ادونچر جای باز کند. داستان، گیم پلی و گرافیک بازی به صورت کلی دگر گون شده و از آن حالت خشک و کلاسیک بیرون آمده بود. با محبوبیت نسخه اول استودیو Crystal Dynamics تصمیم گرفت ساخت ادامه این عنوان را هم در دستور کار خود قرار دهد. بازی ابتدا در E3 سال 2014 برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC معرفی شد. اما این تمام داستان نیست، دو ماه بعد و در طول کنفرانس Games Com شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Rise Of Tomb Raider به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و فقط ما می دانیم بازی ادامه دهنده نسخه قبلی این عنوان است. بعد از آن که لارا کرافت جوان موفق شد از جزیره و وقایع شماره اول جان سالم به در ببرد، در این شماره قسمت جدیدی از ماجراجویی های او را تجربه خواهیم کرد. بر خلاف شماره اول این بار لارا کرافت به یک شخصیت پخته و با تجربه تبدیل شده‌است. به نظر می رسد این بار ماجراجویی های او از جزیره گرمسیر شماره اول به محیط های کوهستانی و برفی انتقال یافته‌است. با توجه به موفقیت شماره اول و همچنین حمایت مایکروسافت از این عنوان، به نظر می رسد باز هم شاهد Tomb Raider بی نقصی خواهیم بود.
منبع: بازی سنتر

بازی Rise Of The Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 میلادی به صورت انحصاری برای Xbox منتشر خواهد شد.

........................

Last edited by a moderator:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اگر کسی بخواد هایپ الکی بکنه از بعضی قسمتهای بازی میشه 50-60 تا صفحه تاپیک درست کرد.
اره والا ! گرافیک این و گیرز 4 معمولی اعلام شدند :) مشکل ما ها فقط اینه تو اینجور مواقع بلد نیستیم چطوری سر کوچکترین جزئیات تاپیک را 80 صفحه ببریم بالا .

آخرین ویرایش:

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
ویدیویی از بخش کرفتینگ بازی نیومده؟! این محیط بزرگ، آیتم های زیاد، سیستم کرفتینگ عمیق WOW. . . من اعتیاد شدیدی به صنایع دستی داخل بازی ها دارم :d:bighug:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
گویا بازی همون روزی میاد که Fallout 4 هم عرضه میشه، خدا رحمتش کنه بازی خوبی بود! :D

بعید میدونم مشکلی پیش بیاد :D به هر حال انحصاری وان هست و کلی تبلیغ پشت سرش و 99% وان دارها شک نکن منتظر این بازین !

مثلا بعید میدونم کسی توی این تاپیک باشه قید خرید توم رایدر رو بزنه ! :D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
این فیزیک صورت لارا بیش از حد خوب نیست؟!؟ اصن انیمیشن منو محو خودش کرد بنظرم از انیمیشن صورت کوانتم هم بهتر بود...البته جونا به خوبی لارا نبود ولی بازم خیلی لذت بردم ...
مدلشم که واقعا حرف نداره
در مورد گیم پلی الان گیم پلی رو دیدم واقعا این المانایی که بش اضافه شده عالیه فک کنم یه سیستم خفن کرفتینگم داشته باشه
انواع مختلف تیرها و راه های زیاد برای مخفی کاری...خلاصه خیلی لذت بردم
الان فقط میخوام از کرفتینگ و نبرد تن به تن بیشتر ببینم!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
گویا بازی همون روزی میاد که Fallout 4 هم عرضه میشه، خدا رحمتش کنه بازی خوبی بود! :D

اگر تاخیر نخوره ضربه شدیدی میبینه :|
این فال اوت نیومد نیومد حالا همون روز داره میاد :|
کلا ده روز قبل و ده روز بعد این بازی هیچ چیزی نباید منتشر شه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,959
اینجور که من دیدم تو e3‌ خبری از مولتی بازی نبود یا من اشتباه میکنم ؟

کاش مولتی پلیرش اگه قراره مثل قبلی باشه حذفش کنن یا اچیومنت براش نزارن حداقل :D

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
اینجور که من دیدم تو e3‌ خبری از مولتی بازی نبود یا من اشتباه میکنم ؟

کاش مولتی پلیرش اگه قراره مثل قبلی باشه حذفش کنن یا اچیومنت براش نزارن حداقل :D
واسه اونایی که میخواستن Trophy/Achievment بگیرن خیلی رو مخ بود !

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
چندتا عکس کپچر کردم :
3pzc_mpc-hc_2015-06-20_20-07-26-29.jpg
nlnz_mpc-hc_2015-06-20_20-03-36-54.jpg
qr1e_mpc-hc_2015-06-20_20-02-59-26.jpg
upy8_mpc-hc_2015-06-20_19-49-54-65.jpg

انیمیشن صورت لارا فوق العادست قشنگ حس حالی که تو اون شرایط داره میتونی حس کنی! انیمیشن راه رفتنشم بسته به محیط و شرایطی که درش که قرار میگیره متفاوت میشه، مدل خود لارا رو خوب در آوردن تکسچر صورت، فیزیک مو و حرکاتش فوق العادست . پلیگون کارکتر ها میتونست بیشتر باشه ولی بازم بد نی، فیلم گرین زیادی تو محیط بکار بردن که DOF و موشن بلورم بهش اضافه کنید، اکثر منابع نور به صورت دینامیک طراحی شدن و سایه ایجاد میکنن و در کل کیفیت قابل قبولی دارن؛ ولی از طرف دیگه چند ضلعی و تکسچرهای محیط مخصوصاً سخره ها خوب کار نشده و میتونست بهتر باشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
بازی واقعا عالی کار شده، انتظار کشیدن واسه تجربه ـش خیلی سخته :D طبق گفته سازنده، محیط و ارتقاها و کلا تمام چیزها خیلی بزرگتر از نسخه قبلی هستن و به طبع مدت زمان گیم پلی هم باید خیلی بیشتر از قبل باشه. مخفی کاری هم به نظر خیلی خوب میاد و اگه بتونن آزادی عمل بالایی به گیمر بدن هم ارزش کار سازنده میره بالاتر و هم ارزش تکرار بازی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر