Rise Of The Tomb Raider | PC

newtombraider610.jpg

درود
سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یکی از پر فراز و نشیب ترین بازی های ژانر اکشن‌ادونچر نام برد. اولین شماره بازی در سال 1996 منتشر شد. شخصیت اصلی بازی لارا کرافت نام داشت. شخصیتی که از روی شخصیت محبوب ایندیا جونز الهام گرفته شده بود. شماره اول بازی یک عنوان بی‌نقص در زمان خودش بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. همین امر باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این بازی در طول سالیان گذشته ساخته شود، اما متاسفانه هر شماره دارای نواقص مختلفی بود و هیچ وقت نتوانست تجربه نسخه اول بازی را تکرار کند تا این که در سال 2011 شرکت Crystal Dynamics نسخه Reboot شده بازی را معرفی کرد. این بار همه چیز فرق کرده بود. لارا کرافت جوان و کم تجربه به سرعت توانست در دل طرفدران ژانر اکشن ادونچر جای باز کند. داستان، گیم پلی و گرافیک بازی به صورت کلی دگر گون شده و از آن حالت خشک و کلاسیک بیرون آمده بود. با محبوبیت نسخه اول استودیو Crystal Dynamics تصمیم گرفت ساخت ادامه این عنوان را هم در دستور کار خود قرار دهد. بازی ابتدا در E3 سال 2014 برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC معرفی شد. اما این تمام داستان نیست، دو ماه بعد و در طول کنفرانس Games Com شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Rise Of Tomb Raider به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و فقط ما می دانیم بازی ادامه دهنده نسخه قبلی این عنوان است. بعد از آن که لارا کرافت جوان موفق شد از جزیره و وقایع شماره اول جان سالم به در ببرد، در این شماره قسمت جدیدی از ماجراجویی های او را تجربه خواهیم کرد. بر خلاف شماره اول این بار لارا کرافت به یک شخصیت پخته و با تجربه تبدیل شده‌است. به نظر می رسد این بار ماجراجویی های او از جزیره گرمسیر شماره اول به محیط های کوهستانی و برفی انتقال یافته‌است. با توجه به موفقیت شماره اول و همچنین حمایت مایکروسافت از این عنوان، به نظر می رسد باز هم شاهد Tomb Raider بی نقصی خواهیم بود.
ظاهرا بخش تکنیکی و فنی بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده . به طوری که طراحی صورت پیشرفت زیادی داشته همه موارد به صورت کامل واقعی طراحی و ساخته شده از طریقه حرکت کردن بدن تا اب هوا مخصوصا برف که کاملا طبیعی به نظر می رسد
برای مثال وقتی لارا نزدیک یک دیوار باشد، آن را لمس می کند .هنگامی که در برق فرو می روید برای بیرون امدن از ان تلاش می کنید .و این باعث می شود در بازی حس بیشتری داشته باشید
تاریخ عرضه بازی در سال 2016 اعلام شده

تاپیک تصاویر

سایت سازنده بازی

lcgsri3sby2ba32ruxre.png

720P

1. Platforms: Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Microsoft Windows
  2. Publishers: Square Enix, Microsoft Studios

حداقل سیستم مورد نیاز بازی

• Processor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
    • GPU: NVIDIA GTX 650 2 GB or AMD HD7770 2 GB
    • RAM: 6 GB
    • HD Space: 25 GB
    • DirectX: DirectX 11
    • Input: Mouse + Keyboard

طبق تایید رسمی ناشر، Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۲۸ ژانویه (مصادف با ۸ بهمن) برای ویندوز ۱۰ و استیم به همراه قابلیت پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
بازي از هر نظر عاليه.. گرافيكش كه ديگه معركست . از هر جاش عكس ميگرفتم . البته من اين بازيو همون روز انتشار گرفتم و تموم كردم و رفتم سراغ دي السيش. بابا ياگا . عالي بودش

• Like
Reactions: kamyy

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
قبلا هم همینجوری بود دوست عزیز. گرافیک تو این پچ هیچ تغییری نکرده. ;)

PURE HAIR که فقط ON با OFF داشت من VERY HIGH یادم نمیاد که داشت ضمن اینکه پچ DX12 هم در حال اماده سازی پس همچنان جای پیشرفت هست

من کمی 3D هم باز کردم بسیار 3D عالی هم دارهکاملا قابل تنظیم هم هست عمق 3D بسیار تاثیرگذار هست هر چند 3D بیشتر جنبه ی تست کردن داره مخصوصا برای بازی ها

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
والا این اپدیت گند زد به فریم بازی. حداقل بین 8-10 فریم برام کم شده. شایدم باید یه دو میلیون بدم گرافیک بخرم.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,999
نام
احمد
والا این اپدیت گند زد به فریم بازی. حداقل بین 8-10 فریم برام کم شده. شایدم باید یه دو میلیون بدم گرافیک بخرم.
جان من راست میگی؟؟؟ چرا اخه؟؟:(

- - -ویرایش - - -

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا

آره خیلی بد بود. ولی بعد یه آپدیت دیگه هم اومد که بهتر شد. دیگه خبری از لگ نیست ولی افت فریم هست. موندم یه چک نمیتونن بکنن بعد آپدیت بدن بیرون که بعد مجبور بشن روزی دو تا آپدیت عرضه کنن. صد رحمت به زمان Half life و بازیهای اون دوره.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
1 باره بگید راجب هیچی در تاپیک بازی صحبت نکنید دیگه هی پست پاک می کنید راجب پچ dx12 بازی که چه تاثیری می ذاره ملت باید داخل فضای باز صحبت کنن؟ یکم دقت کنید.

پچ dx12 هم باعث افت فریم در بازی می شه عملا بازی بدترم می شه گرافیکم هیچ تغییری نمی کنه.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,999
نام
احمد
خب بلاخره بعدی چندی وقت شد و این بازی رو تموم کردیم... راست و واقعیتش انتظارم بیشتر از اون چیزی بود که میخواستم، بازی کاملا انچارتد وارانه شده بود گیم پلی اش، بیشتر مثل یک اپدیت برای نسخه قبلی بود، بترتیب رنگ بندی از نسخه قبلی که خاکستری بود به رنگبندی شاد تغییر کرده بود، گیم پلی همون گیم پلی قسمت قبله با نهایت پیشرفت ولی خب من بعد سه هفته تمومش کردم چون بعضی جاها انگار خیال میکردم نسخه قبلی رو بازی میکردم... از شخصیت پردازی و طراحی انیمیشن های لارا که با کیفیت ترین و زیبا ترین طراحی توی این صنعت هست نمیشه خرده گرفت... ولی چه خوب میشد داستان بازی بر اساس واقعیت پنداری بود نه این که این افسانه بازی و غیره که انگار واسه بچه های 6 ساله داستان تعریف میکنن... کیفیت بازی انچنان بالا بود که توی محور گیم پلی کات سیناش انگار فیلم بود ولی این دلیلی نمیشه این قدر سیستم قوی بخواد... بازی هم که خواسته بود سبک جهان باز رو پیش بگیره که کاملا شکست خورده و خسته کننده بود اینجورسبکی باید خطی وباشه.... و از همه مهمتر اینه که این بازی یکم به ریشه هایی خودش نزدیک شده اون هم معمای های مقبره های بود ولی بازم نسبت به نسخه های قبلی و خیلی قدیمیتر ابله هانه بنظر میرسید... امیدوارم نسخه بعدی کاملا به نسخه های قدیمیش وفادار باشه و این گیم پلی انچاتد وارانه ازش دور بشه و فقط کشف معما های نفس گیر و با داستانی واقعیت گرا باشه چه خوب میشد از این طراحی و این گرافیک و این جزئیات حداقل واسه طرافدارن قدیمی یک نسخه میساختند... در کل اگه منتظرید که ارویج بخرید اینو بگم فقط ارزش یک رد کردن داره...

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
این پچ جدید برای من که کارت 780 دارم فرقی میکنه؟؟ آپدیت کنم یا نه؟

بدتر میشه، باور نداری هم بنچمارهای dx12 اش رو گوگل کن اصلاً شادروان میشی!

یسری میگن این آپدیت dx11 بازی رو هم پر از کرش کرده.

dx12 رو عملاً فقط "پیاده" کردن تا اینکه "استفاده" کنن!
نسخه vulkan بازی The Talos Principle پیاده کردن API اش از این بهتر بود. موندم انقدر dx12 آزادی عمل داره یا سخته یا تیم سازنده بازی زورش میاد؟!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکلی نداره اپدیت کنید راحت غیر فعال می شه من باگی هم درش مشاهده نکردم جز کاهش فریم خود بازی هم می گه ممکنه باعث کاهش بازدهی بشه کافیه dx12 غیر فعال کنید خلاصه نگرانی بابت اپدیت کردن نداشته باشید.

این vxao هم فقط در dx11 کار می کنه فریم هم مشهود کم می کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sms.moosavi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر