Rise of the Tomb Raider به صورت انحصاری زمانی برای پلتفرم XBox منتشر خواهد شد (آپدیت)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
rise_of_the_tomb_raider1.jpg

Microsoft امروز اعلام کرد که بازی جدید از سری Tomb Raider انحصاری XBOX خواهد بود.

Darrel Gallagher،رئیس استودیو سازنده ی بازی یعنی Crystal Dynamics،در کنفرانس Microsoft در گیمزکام بر روی صحنه حاضر شد تا اعلام کند که Rise of the Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 تنها برای XBOX عرضه خواهد شد.

Rise of the Tomb Raider دنباله ای برای بازی سال قبل که ریبوتی از فرنچایز Tomb Raider بود و برای PS3 و XBOX360 و PC منتشر شد،می باشد.

منبع

========
آپدیت:

رئیس بخش Xbox یعنی فیل اسپنسر تایید کرده است که بازی Rise of The Tomb Raider تنها به صورت زمانی در انحصار پلتفرم Xbox است.
اگر چه او از ذکر این مدت خودداری کرد.
دیشب، در حین کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه گیمز کام، مایکروسافت و Square Enix خبر شکه کننده انحصاری بودن بازی ذکر شده برای پلتفرم Xbox (که طبق سخنان اسپنسر شامل هر دو کنسول این خانواده یعنی Xbox 360 و Xbox One میباشد) و همچنین تاریخ عرضه - تعطیلات 2015- را اعلام کردند.
اما جمله بندی اسپنسر باعث شد که دیگر پلتفرم هایی که امکان انتشار این بازی بر روی آنها وجود دارد با قطعیت مشخص نشود، وی این ماجرا را با بازی هایی مانند Dead Rising و Ryse مقایسه کرد که در راه انتشار بر روی PC هستند.
اسپنسر تاکید کرد که Square Enix-مالک استدیو Crystal Dynamics سازنده بازی های Tomb Raider-میتواند بازی را بر هر پلتفرمی که میخواهد بعد از پایان مدت قرارداد انحصاری منتشر کند.

منبع

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Rise of the Tomb Raider is coming to both Xbox One and Xbox 360 • Eurogamer.net

مصاحبه مفصل اسپنسر با یوروگیمر در مورد Rise of the Tomb Raider

لامصب فقط طفره رفته و همه چیزو انداخته گردن اسکویر . حتی میگه اونا اومدن به ما گفتن که بیاین بازی رو انحصاری کنیم :| :D

پرسیدن رک و پوس کنده بگو قراردادت با اسکویر چیه اونم گفت من tomb raider رو تعطیلات سال بعد واسه Xbox شیپ میکنم مابقیش به من مربوط نیست برید با اسکویر صحبت کنید :D

بعد گفته رو این بازی سرمایه گذاری کردیم مثل Dead Rising3 و....

ظاهرا بدجور توپیدن بهش هی لابلای صحبتاش اشاره میکنه که مردم سوالای و نظرات چنینی از من میپرسن و ...

پ.ن: بعد از این مصاحبه یوروگیمر به پلتفورمای بازی PS4 و PC و 360 رو هم اضافه کرده :|
چرا من اینو میبینم تو لینکت؟:d:
ofxu88x41ot1mcwifm3q.png

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
پرسیدن رک و پوس کنده بگو قراردادت با اسکویر چیه اونم گفت من tomb raider رو تعطیلات سال بعد واسه Xbox شیپ میکنم مابقیش به من مربوط نیست برید با اسکویر صحبت کنید
:biggrin1:
خب راست میگه دیگه نکنه انتظار داری بیاد بگه تومب ریدر بعدی روی PS4 بسیار قشنگ خواهد بود؟:d

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
Xbox boss Phil Spencer makes case for Tomb Raider exclusivity deal • Eurogamer.net

لامصب فقط طفره رفته و همه چیزو انداخته گردن اسکویر . حتی میگه اونا اومدن به ما گفتن که بیاین بازی رو انحصاری کنیم :| :D

پرسیدن رک و پوس کنده بگو قراردادت با اسکویر چیه اونم گفت من tomb raider رو تعطیلات سال بعد واسه Xbox شیپ میکنم مابقیش به من مربوط نیست برید با اسکویر صحبت کنید :D

ظاهرا بدجور توپیدن بهش هی لابلای صحبتاش اشاره میکنه که مردم سوالای و نظرات چنینی از من میپرسن و ...

پرسیدن: این حرکت واسه مقابله با U4 هم بود ظاهرا: میگه صد در صد من از فن های آنچارتد هستم و خیلی دوست داشتم یه بازی ادونچر در این کیفیت داشتم ولی خوب ندارم و TR موقعیت مناسبی هست واسه تعطیلات 2015 :D

پ.ن: بعد از این مصاحبه یوروگیمر به پلتفورمای بازی PS4 و PC و 360 رو هم اضافه کرده ;) :D
اینقدر که واکنش طرفدارها منفی و وحشتناک بود که خوده square enix هم دستپاچه شده دیگه !
از جمله واکنش های منفی کامنتی که بیشترین لایکو در پیج فیس بوک بازی گرفت !
cpxsadmc6cffqtr9dfgt.png
بعد آپدیتی که در پیج فیس بوک بازی انجام دادن !
ycvw3wq0bdcl4mtxosej.png
از اون طرف در توییتر هم که خیلی حمله ور شدن که این آپدیتو گذاشتن !

pqvfigrcewfvm8kpvy0v.png
که در واقع اشاره کردن به آپدیتی که در سایت رسمی بازی گذاشتن !
bqy7r1kzbg37ankcbpt0.png

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Xbox boss Phil Spencer makes case for Tomb Raider exclusivity deal • Eurogamer.net

پرسیدن: این حرکت واسه مقابله با U4 هم بود ظاهرا: میگه صد در صد من از فن های آنچارتد هستم و خیلی دوست داشتم یه بازی ادونچر در این کیفیت داشتم ولی خوب ندارم و TR موقعیت مناسبی هست واسه تعطیلات 2015 :D

پ.ن: بعد از این مصاحبه یوروگیمر به پلتفورمای بازی PS4 و PC و 360 رو هم اضافه کرده ;) :D

البته با یک نگاه به صفحه بازی میشه دید گه اضافه شدن پلتفرمهای دیگه قبلاً و بصورت فرضی انجام شده و ربطی به صحبتهای اخیر (بعد از GC) نداره، چرا که تاریخ انتشار همه نسخه‌ها 2015 زده شده در حالی که میدونیم حداقل توی 2015 انحصاری Xbox هست.

در مورد وضعیت این نسخه از بازی هم بنظر میرسه با توجه به چیزی که در پاراگراف آخر اومده و مقایسه‌های انجام شده با Ryse و Dead Rising روی پلتفرمهای دیگه نیاد و در بهترین حالت فقط برای PC منتشرش میکنن، اون هم شاید فقط در صورتی که فروش خوبی روی Xbox نداشته باشه و یا SE بخواد سود بیشتری با انتشار بازیش روی PC بدست بیاره و براش سود داشته باشه که باز اومدنش روی PC هم شاید مشروط به انحصاری بودنش روی ویندوز بعدی (ویندوز 9 که گفته میشه احتمال داره برای افرادی که سرویس پک 1 ویندوز 7 و آپدیت 8.1 ویندوز 8 رو دارن، مجانی باشه) و استفاده از DX12 باشه (چون بازی که تعطیلات 2015 بیاد 100% از DX12 استفاده خواهد کرد).

So, I'm happy with the partnership. But I knew there would be... there are two sides: you've got the Xbox guys - I hope the Xbox guys are happy we have another game coming to Xbox they can play. But I don't want anybody to be happy that somebody else isn't playing the game. I don't look at the war that way. I just want gaming on Xbox to be great. I'm not trying to push gaming down on any other platform. Clearly, I'm not going to invest in something to make games great on other platforms. Windows stuff I will. But not on stuff on other consoles. That's 101. This wasn't an attack against anybody else. It was an opportunity that came up for us that fit really well.

باید منتظر موند و دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
البته با یک نگاه به صفحه بازی میشه دید گه اضافه شدن پلتفرمهای دیگه قبلاً و بصورت فرضی انجام شده و ربطی به صحبتهای اخیر (بعد از GC) نداره، چرا که تاریخ انتشار همه نسخه‌ها 2015 زده شده در حالی که میدونیم حداقل توی 2015 انحصاری Xbox هست.

در مورد وضعیت این نسخه از بازی هم بنظر میرسه با توجه به چیزی که در پاراگراف آخر اومده و مقایسه‌های انجام شده با Ryse و Dead Rising روی پلتفرمهای دیگه نیاد و در بهترین حالت فقط برای PC منتشرش میکنن، اون هم شاید فقط در صورتی که فروش خوبی روی Xbox نداشته باشه و یا SE بخواد سود بیشتری با انتشار بازیش روی PC بدست بیاره و براش سود داشته باشه که باز اومدنش روی PC هم شاید مشروط به انحصاری بودنش روی ویندوز بعدی (ویندوز 9 که گفته میشه احتمال داره برای افرادی که سرویس پک 1 ویندوز 7 و آپدیت 8.1 ویندوز 8 رو دارن، مجانی باشه) و استفاده از DX12 باشه (چون بازی که تعطیلات 2015 بیاد 100% از DX12 استفاده خواهد کرد).

باید منتظر موند و دید چه اتفاقی خواهد افتاد.
حالا نمیدونم ولی دقیقا موقعی که من داشتم مصاحبه رو میزاشتم اینجا زیر اسم بازی فقط Xbox One نوشته بود ولی چند دقیقه پیش به X1 , PS4 , PC و 360 تغییر کرد :D

6wwz7knk9melqjvmnxsh.jpg

احتمالا اسپنر یواشکی به اینا گفته که بازی بعد از تعطیلات رو همه پلتفورما میاد شما هم صداشو در نیارین وگرنه کسی نمیره X1 بگیره و منتظر مولتی شدنش میمونن :D

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
حالا نمیدونم ولی دقیقا موقعی که من داشتم مصاحبه رو میزاشتم اینجا زیر اسم بازی فقط Xbox One نوشته بود ولی چند دقیقه پیش به X1 , PS4 , PC و 360 تغییر کرد :D

6wwz7knk9melqjvmnxsh.jpg

احتمالا اسپنر یواشکی به اینا گفته که بازی بعد از تعطیلات رو همه پلتفورما میاد شما هم صداشو در نیارین وگرنه کسی نمیره X1 بگیره و منتظر مولتی شدنش میمونن :D
احتمالا از خودش زده;)
چون بعیده اسکوئر تا موقع عرضه بازی به رسانه ها چیزی بگه. تا اسکوئر تایید رسمی نکنه نوشتن این سایتها فایده ای نداره;)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
ویندوز 9 که گفته میشه احتمال داره برای افرادی که سرویس پک 1 ویندوز 7 و آپدیت 8.1 ویندوز 8 رو دارن، مجانی باشه
بقیه اطلاعات داده شده هم همین قدر موثق هستند؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بقیه اطلاعات داده شده هم همین قدر موثق هستند؟

[LTR]
The Microsoft OS team is hoping to get as many Windows 7 users moved to Windows 7 Service Pack 1 and Windows 8 users to Windows 8.1 Update in preparation for (hopefully) getting them to move to Threshold once it is out. It's still early in the Windows development cycle for Microsoft to have decided on packaging, pricing and distribution, but my sources say, at this point, that Windows Threshold is looking like it could be free to all Windows 8.1 Update, and maybe even Windows 7 Service Pack 1, users.
[/LTR]

Windows 'Threshold': More on Microsoft's plan to win over Windows 7 users | ZDNet

نویسنده این مطلب (Mary Jo Foley) منابع خوب و قوی‌ای در مورد Microsoft داره و از این نظر شناخته شده و قابل اطمینان هست. اما در زمان نوشته شدن این مطلب خود مایکروسافت هم هنوز تصمیم گیری قطعی در این زمینه نداشته و من هم گفتم "احتمال" داره این اتفاق بیافته (همون چیزی که منبع گفته).

منظورتون از بقیه اطلاعات رو هم متوجه نشدم.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
بالاخره برای ps4 میاد یا نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
به نظر من احتمال این که واسه pc بیاد هست ولی 6 ماه یک سال بعد ولی رو ps4 فکر نکنم بیاد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر