Ridge Racer Unbounded~Xbox360

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ridgeracerunbounded.jpg

با سلام...
دیروز طی خبری سایت Eurogamer از قول Namco خبر از ساخت قسمت جدیدی از یک بازی ریسینگ به نام Ridge Racer Unbounded داد.
این بازی که اطلاعات ناچیزی از ان در دسترس است تنها یک تریلر از این بازی به نمایش دراومده.
در تریلر که ابتدا یک زن در حال رانندگی با یک ماشین در خیابان های یک شهر مه الود است ابتدا ماشین خود رو تعوض کرده و سپس با استفاده از ماسین دیگری با یک تاکسی یه تصادف بسیار سهمگین میکند و به پرواز در میاید.
لازم به ذکره که سازنده این بازی استدیو Bugbear Entertainment هست که سابقه ی ساخت Sega Rally روی PSP و FlatOut series رو داشته.
جناب Masamichi Yamazaki کارگردان نسخه 3ds این بازی در طی مصاحبه ای با Eurogamer اعلام کرد که ان ها با این بازی درگیر و گرفتار نیستند و میدونند که عقیدشون در رابطه با این عنوان چیست.
وی همچنین افزود که همگی ان ها ها نظر و عقیده خودشون رو دارن یا به عبارتی دیگر یک نفر برای بازی تصمیم گیری نمیکند.
وی همچنین قول داد که نسخه 3ds این بازی یسیار متفاوت از دیگر نسخه ها خواهد بود.
Ridge Racer 7 یک بازی انحصاری برای PS3 بود که در سال 2006 عرضه شد ولی این عنوان مولتی پلتفورم است و باری PC و 360 و PS3 قرار است در تاریخ نامعلومی در 2012 منتشر بشود.(طبق اخر تریلر)
این بازی هم که تازه تایید شده و اطلاعات مربوط بهش در بالا به طور کامل ذکر شده.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
کسی نسخه های قبلی شو بازی کرده تجربه شو بگه ببینیم چجوریه
با توجه به اسکرین شات ها میشه حدس زد سبکی بین SPLIT SECOND و BURNOUT PARADISE داشته باشه
حالا سوالم: ماشین هاش لایسنس هستن؟
راستی نسخه XBOX 360 الان لیک شد

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
چي شد؟؟؟؟
سلام.10 دقیقه بازی کردم و فعلا بی خیالش شدم(یکم کسالت دارم).در نگاه اول بازی بسیار شبیه Split second هست.تا حالا که چیز جدیدی نداشت.بخش splitscreen هم به چشم من نخورد.گرافیک هم کاملا متوسط بود(Split second بهتر بود).نورپردازی بی رحمانه ای داره.چشمام اشک الود شد.تخریب پذیری محیط،بسیار بالاست.منوی بازی (قسمت انتخاب کردن مسابقات)بسیار چشم نوازه.نمایی از شهر رو نشون میده که در جریانه.بازی هم 100% ارکیده.پشت کاورش عکس هایی که داشت،نشون میده بازی محیط های کوه و جاده هم داره.صدا گزاری هم معمولی هست.(از اهنگ هاش خوشم نیومد).
در کل زیاد راصی نبودم.ولی شاید بیشتر بازی کنم نظرم عوض شه.

---------- نوشته در 05:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:17 PM ارسال شده بود ----------

...................
یکم بیشتر بازی کردم.یه چیز جدید داره اینه که مثلا یه ساختمونی رو که خودش معین میکنه رو میتونی با برخورد بهش ، تخریب کنی.
من که از خیر این بازی گزشتم.با تجربه ی splitsecond , nfs hp , blur , burn out ،دیگه این بازی برام هیچ جذابیتی نداره.(نظر شخصیه ها).
گرافیکش اصلا یه جوریه.ادم رو به روی خودش رو به زور میبینه.
واقعا جای تاسف داره که در سال 2012 که صنعت بازی ها انقدر پیشرفت کرده،چنین بازی هایی وارد بازار میشن.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام.10 دقیقه بازی کردم و فعلا بی خیالش شدم(یکم کسالت دارم).در نگاه اول بازی بسیار شبیه Split second هست.تا حالا که چیز جدیدی نداشت.بخش splitscreen هم به چشم من نخورد.گرافیک هم کاملا متوسط بود(Split second بهتر بود).نورپردازی بی رحمانه ای داره.چشمام اشک الود شد.تخریب پذیری محیط،بسیار بالاست.منوی بازی (قسمت انتخاب کردن مسابقات)بسیار چشم نوازه.نمایی از شهر رو نشون میده که در جریانه.بازی هم 100% ارکیده.پشت کاورش عکس هایی که داشت،نشون میده بازی محیط های کوه و جاده هم داره.صدا گزاری هم معمولی هست.(از اهنگ هاش خوشم نیومد).
در کل زیاد راصی نبودم.ولی شاید بیشتر بازی کنم نظرم عوض شه.

---------- نوشته در 05:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:17 PM ارسال شده بود ----------

...................
یکم بیشتر بازی کردم.یه چیز جدید داره اینه که مثلا یه ساختمونی رو که خودش معین میکنه رو میتونی با برخورد بهش ، تخریب کنی.
من که از خیر این بازی گزشتم.با تجربه ی splitsecond , nfs hp , blur , burn out ،دیگه این بازی برام هیچ جذابیتی نداره.(نظر شخصیه ها).
گرافیکش اصلا یه جوریه.ادم رو به روی خودش رو به زور میبینه.
واقعا جای تاسف داره که در سال 2012 که صنعت بازی ها انقدر پیشرفت کرده،چنین بازی هایی وارد بازار میشن.

نمره هاش که خوب بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر