PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
پس واسه ماهایی که کنسول رو تازه گرفتیم عجله نکنیم، بعد دیمون‌سولز میایم سراغش!?
منم demon souls سفارش دادم
وقتی نقدها و نمرات returnal دیدم
تا دم کنسل کردن demon souls رفتم ولی وقعا از سری سولز نمیشه گذشت

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بازی انگار از بایوم دوم تازه میافته رو دور کیفیت اسلحه ها به شدت بالا میره و واقعا سطح و سرعت گان پلی بازی فوق العاده بالا میره اصلا لذتش با بایوم اول زمین تا آسمون فرق داره :)

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
شاید باگ داره؟! صفحه قبل نیما میگفت هر 3 تا Biome رو تموم کنید یه چک پوینت میده
بازی کلاً ۶ تا Biome‌ داره
هر Biome یک باس داره
شما باید ۳ تا Biome رو تموم کنی (یعنی ۳ تا باس رو بزنی)، و محیط های این Biome ها رو هم جارو کنی، چونکه یه جورایی level requirement برای Biome‌ بعدی اینه که محیط قبلی رو جارو کنی
توی Biome‌ چهارم تازه می تونی چک پوینت بگیری
و اصلاً و ابداً در این تصور نباش که خوب میریم راحت تا Biome4
همون باس اول جیگرتو خون می کنه

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اقا من یه اعتراف تلخ کنم بازی به شدت برام سخت و غیر قابل بازی هستش .به عنوان کسی که تمام سولزبورن ها و سکیرو و nioh surge code vein و...را تمام کردم و خیلیهاشونو پلات هم کردم ولی سختی این بازی چیز دیگه ای هست.
بازی رسما هیچ پاداشی برای پیشروی تو بازی بهتون نمیده وقتی بمیرید همه چیزو از دست میدید و از نو باید شروع کنید.حتما میگید که خب سبک روگ لایک همینه ولی اینطور نیست مثلا hades که شاخ این سبکه حالا از گاد مودش که بگذریم که هر وقت بمیرید قوی تر میشید که میشه فعال یا غیر فعالش کرد شمابا پولی که تو بازی بدست میارید میتونید اسلحه ها و جون و چیزای دیگه خودتون را ارتقا بدید و تو ران بعدی قوی تر باشید.
اینجا فقط خوندم یه سری trait برای اسلحه ها باقی میمونه که اونم خیلی اهمیت نداره .کلا ناجوانمردانه سخته حداقل برای من .بازی نیاز به عکس العمل های فوق العاده سریع داره که از توان من خارجه :((

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
خب من رسیدم به Biome 3 و دستگاه روی Rest Mode گذاشتم ،.
شرایطم خیلی خوبه ، جونم بالای 200% هست ، اسلحه خوب و آیتم های مفیدی دارم و امیدوارم 3 رو هم بتونم با این وضعیت تموم کنم که به چک پوینت برسم.
الان سر کار هستم و نمیتونم بازی کنم .... لطفا لامپ های اضافی ، کولر ، ماینر ها رو خاموش کنید که برق نره :D

خیلی پوست کلفته اونی که پلاتش میکنه:D
اگه بتونی بازی رو تموم کنی دیگه برای پلتش فقط باید وقت بذاری و سختی خاصی نداره ... سختیش اینه که بتونی تموم کنی بازی رو

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شرایطم خیلی خوبه ، جونم بالای 200% هست ، اسلحه خوب و آیتم های مفیدی دارم و امیدوارم 3 رو هم بتونم با این وضعیت تموم کنم که به چک پوینت برسم.
الان سر کار هستم و نمیتونم بازی کنم .... لطفا لامپ های اضافی ، کولر ، ماینر ها رو خاموش کنید که برق نره :D
آقا نکن اینکارو گناه داره اون کنسول بدبخت :D به نظرم حداقل میتونستن این آپشن رو بذارن که اگر از بازی به هر دلیلی بیرون اومدی، پیشرفت باقی بمونه و صرفا با مردن تمام Progress رو از دست بدی ولی خب روگ لایک همینه باید کنار اومد باهاش.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
آقا نکن اینکارو گناه داره اون کنسول بدبخت :D به نظرم حداقل میتونستن این آپشن رو بذارن که اگر از بازی به هر دلیلی بیرون اومدی، پیشرفت باقی بمونه و صرفا با مردن تمام Progress رو از دست بدی ولی خب روگ لایک همینه باید کنار اومد باهاش.
سبک سادیسمی هستش

• Smile
Reactions: Bellic

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تقریبا نزدیک به یک ساعتی از بازی رو انجام دادم . میشه گفت علت ساخت بازی توسط تیم سازنده کم کردن روی میازاکی بوده :D بازی زیادی بی رحمه و سخت گیر ، چک پوینتی در کار نیست و تو این مورد هم بیش از حد معمول این ژانر سخت گیری و خساست به خرج داده ! ولی در نهایت گیم پلی خیلی سریع و اثر گذار بازی شمارو مجاب میکنه به بازی کردنش ، من لذت بردم از بازی در نهایت تو این دو ساعت و از امشب درست و حسابی میرم سراغش و شاید ما هم مجبور شدیم دست به دامن رست مود بشیم :D

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد

اگه بتونی بازی رو تموم کنی دیگه برای پلتش فقط باید وقت بذاری و سختی خاصی نداره ... سختیش اینه که بتونی تموم کنی بازی رو
من شاید خیلی وقتا خیلی طولانی AFK بشم یا بعضی وقتا یادم بره حتی برای ۲ روز PC یا کنسول رو خاموش کنم
ولی هیچ وقت، تکرار می کنم هیچ وقت حاضر نمی شم حتی برای ۵ دقیقه اینجوری زورکی روشن نگه دارم کنسول رو
واسه همینم فعلا گذاشتمش کنار تا ببینم آپدیت اینا چیزی میدن یکم این جنبه رو منطقی تر کنه یا نه

قدیما بچه که بودم با خودم می گفتم این سازنده های بازی mortal combat‌ یه سر و سری با سازنده ها و تعمیرکارای دسته های سگا دارن سر اون combo‌های خانمان براندازش
الانم ذهنم داره همون ورا پرواز می کنه که علاوه بر فائوچی :D، این دلالای کنسول یه نقش ریزی داشتن این وسط
تقریبا نزدیک به یک ساعتی از بازی رو انجام دادم . میشه گفت علت ساخت بازی توسط تیم سازنده کم کردن روی میازاکی بوده :D بازی زیادی بی رحمه و سخت گیر ، چک پوینتی در کار نیست و تو این مورد هم بیش از حد معمول این ژانر سخت گیری و خساست به خرج داده ! ولی در نهایت گیم پلی خیلی سریع و اثر گذار بازی شمارو مجاب میکنه به بازی کردنش ، من لذت بردم از بازی در نهایت تو این دو ساعت و از امشب درست و حسابی میرم سراغش و شاید ما هم مجبور شدیم دست به دامن رست مود بشیم :D
اول: کسی نمی تونه روی میازاکی رو کم کنه، خلاص
دوم: تازه اینکه single player هست، من بگم برای زدن illidan توی WOW TBC، بالای ۱۲ هفته، ۲۵ نفره میرفتیم prep‌ (هم black temple و هم mount hyjal) که overal gear level مون برسه بهش چی میگی؟
من warlock tank فاز ۳ و ۵ بودم، بالای ۲۰۰۰۰ گلد اون زمان از جیب مبارک فقط پول repair‌ و respec دادم.
هنوز خیلی کار داره اینا بتونن به پای بازی های MMO کلاسیک از نظر سختی و طراحی سادیسمی برسن

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب بالاخره این باس biome اولو زدم .biome دوم
به نظر راحت تر میاد محیط بیابونی و باز میشه کلی مانور داد .
شاید خیلیاتون بدونید ولی یادتون باشه هر وقت جونتون کم شد میتونید برگردید تو کشتیتون بخوابید جونتون پر شه :D

Last edited by a moderator:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خب بالاخره این باس بی ناموس biome اولو زدم .biome دوم
به نظر راحت تر میاد محیط بیابونی و باز میشه کلی مانور داد .
شاید خیلیاتون بدونید ولی یادتون باشه هر وقت جونتون کم شد میتونید برگردید تو کشتیتون بخوابید جونتون پر شه :D
چه جالب این پر شدن خون رو نمیدونستم. خیلی میتونه کمک کننده باشه مخصوصا وقتی یه ران خیلی خوب داری میری. امروز به باس دوم رسیدم همون بار اول تا فاز سوم تا نصف خونش رو گرفتم بنظر راحتتر میاد.
ولی این باس دوم خیلی از نظر گرافیکی جذاب میکنه صحنه بازی رو مخصوصا وقتی تو محیط به سرعت حرکت میکنه اصن یه چیز فوق العاده چشم نوازی میشه تصویر :)

• Like
Reactions: vayne solidor

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بزرگترین مشکل من با Biome 3 اون درون‌های لعنتی هستن! وقتی ۷ ۸تا ازشون حمله میکنن بهت واقعا شرایط خیلی خیلی سخت و بد میشه! تا اینجا با اختلاف بدترین انمی که تو بازی دیدم اینا بودن. باس این لوکیشن سخت نیس اما شدیدا نیاز به صبر و حوصله داره. ۲بار رسیدم بهش و هر ۲بار وقتی عجله کردم به فنا رفتم! باس Biome 2 رو به شکل عجیبی بار اول زدم ولی مطمئنم اگه میمردم به مشکل خیلی جدی میخوردم و اساسی گیر میکردم :D این ریسک/ریوارد بازی خیلی بالانس نیس حقیقتا. من پاراسایت به درد بخورد خیلی کم دیدم. چست‌هایی که ریسک ملفانکشن وری های دارن چیز خاصی داخلشون نیس. بیشتر وقتا یه Minor Health Pack! یه جورایی پلیر رو به جایی میرسونه که بدون ریسک کردن بره جلو و حتی موفقتر هم بشه. سلاحای بازی واقعا عالی طراحی شدن مخصوصا Rotgland Lobber که اسید میپاشه به شدت قویه برای ذوب کردن انمی‌ها و اگه تایمینگ Overloadش دستتون بیاد فایر ریت سریعی هم داره. در کل نسبت به بازی‌های این سبکی که قبلا تجربه کردم، شانس خیلی بیشتر توش دخیله و خیلی هم مهربون نیس با پلیر :D ولی شدیدا لازمه اوتو سیو رو به بازی اضافه کنن چون این موضوع هیچ تضادی با سبک بازی نداره. دیروز ۲بار برق ما رفت واقعا جرات نمیکردم بازی کنم :D

یه چیز عجیب دیگم اینکه Biome 3 اصلا برای من رندومایز نمیشه! قفلی زده رو یه حالت خیلی سخت و طولانی که عملا جنازم میرسه به باس! کلا با یکی ۲تا آپدیت بالانس مارو خوشحال کنن خیلی خوب میشه. یه مرض عجیبی میندازه به جونت که نمیتونی ولش کنی اینقدر گیم‌پلی خوب و جذابه. با توجه به گذشتشون کاملا امید هست که بازی رو خیلی خوب ساپورت کنن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر