PlayStation Resogun

07026977561731936824.jpg

این بازی جزو بازیهای لانچ تایتله و توسط استودیو Housemarque توسعه داده شده است.
بازی به صورت دیجیتالی عرضه میشود.
سبک بازی Side-scrolling و یه دمو قابل بازی از این بازی در gamescom 2013 و Eurogamer Expo در دسترس قرار گرفت. بازی از تکنولوژی 3D بهره می برد.

دو ویدیو هم در این لینک از بازی و پشت صحنه آن منتشر شده است.

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
آقا این آدمارو چجوری باید نجات داد؟
وقتی که باید نجاتشون داد و بالا پایین میپرن یه تیری از خودمون در میشه اینا آزاد میشن. بعضی وقتا هم نمیشه و میمیرن! اون تیره دست ماست؟

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
آقا این آدمارو چجوری باید نجات داد؟
وقتی که باید نجاتشون داد و بالا پایین میپرن یه تیری از خودمون در میشه اینا آزاد میشن. بعضی وقتا هم نمیشه و میمیرن! اون تیره دست ماست؟
تیر از خودمون در نمیاد:d
وقتی که ادما میخوان ازاد بشن یسری سفینه ی دشمن با هاله ی سبز میان سمتت! وقتی که کامل اونا رو بزنی یه تیر از اونا میاد بیرون ادما رو ازاد میکنه! + یه تایم خاصی هم دارن و اگر نزنیشون غیب میشن و دیگه نمیتونی ادم رو نجات بدی!

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
تیر از خودمون در نمیاد:d
وقتی که ادما میخوان ازاد بشن یسری سفینه ی دشمن با هاله ی سبز میان سمتت! وقتی که کامل اونا رو بزنی یه تیر از اونا میاد بیرون ادما رو ازاد میکنه! + یه تایم خاصی هم دارن و اگر نزنیشون غیب میشن و دیگه نمیتونی ادم رو نجات بدی!
احــســـــــــــــنـــــــت :D
دمت گرم حالا باز امتحان میکنم :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
احــســـــــــــــنـــــــت :D
دمت گرم حالا باز امتحان میکنم :D
اگر به صدای دسته هم گوش کنی وقتی این سری سفینه ها با حاله سبز ظاهر میشن خودش اعلام میکنه " KEEPERS DETECTED " که خیلی کمک میکنه :)

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
اگر به صدای دسته هم گوش کنی وقتی این سری سفینه ها با حاله سبز ظاهر میشن خودش اعلام میکنه " KEEPERS DETECTED " که خیلی کمک میکنه :)

میدونم :D

------------------
آقا بازی خیلی خفنه. بدجور معتادش شدم.
فقط یه چیزی. این تا وقتی که پلاس دارم میتونم بازیش کنم دیگه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منظورم اینه وقتی که از لیست بازی های مجانی پلاس خارج شد هم میتونم بازیش کنم؟

الان مگه خارج نشده؟
بعله تا هروقت که پلاس باشید میتونید بازیش کنید حالا فرقی نداره تو لیست بازیهای مجانی پلاس باشه یا نه مهم اون لیست دانلودهای خودتونه که رزوگان داخلش هست .
اگرم پلاستون تموم بشه و یه مدت بدون پلاس باشید به محض تمدید کردن پلاس باز میتونید بازیش کنید حتی اگه روی هارد وجود نداشته باشه میتونید با استفاده از لیست دانلودهاتون دوباره بهش دست پیدا کنید

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کسی هست بیاد با کمک هم تروفی هاشو بگیریم تا پلاتش کنیم؟؟؟
میثم جان اگه Co-op قسمت Veteran رو برید درجه سختی Master براتون باز نمیشه فقط باید سینگل برید ، خودم با دوستم رفتم و دیدم
در واقع همه تروفیهاش سینگل طراحی شدن
باز هر کی در مورد تروفی هاش سوالی داشت در خدمتم

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
منم دارم بازی میکنم اینو واقعا عالیه محیط خیلی پر جزئیات و شلوغه افکت های نور و تیراندازی خیلی جالب هستن گیم پلی به شدت معتاد کننده.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان كسي هست كه درجه سختي MASTER رو باز كرده باشه ؟
اگر هست بياد تا با هم بريم من تروفي بخش MASTER رو بگيرم :| فقط يه مرحله كافيه ادم بره تا تروفي ايش رو گرفت CO-OP و سينگل براي اين يه دونه تروفي فرقي نداره :|

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
دوستان كسي هست كه درجه سختي MASTER رو باز كرده باشه ؟
اگر هست بياد تا با هم بريم من تروفي بخش MASTER رو بگيرم :| فقط يه مرحله كافيه ادم بره تا تروفي ايش رو گرفت CO-OP و سينگل براي اين يه دونه تروفي فرقي نداره :|
مرحله يك رو برو كارى نداره كه :دى

منو add. كن با هم بريم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر