Resistance 3

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اونهایی که بازی کردن بگن از نظر گرافیکی بازی چقدر نسبت به نسخه 2 پیشرفت داشته؟؟
بتای مولتی که چیزی رو معلوم نمی کنه
باید سینگل رو بازی کرد
سرور ها درست شد ولي bug هاي عجيبي داره احتمالا دوباره update بدن
حالم دیگه از هر چی آپدیته بهم میخوره. بخصوص سونی که دیگه شورش رو سر هم شبکش و هم بازی هاش در آورده و معروفه به آپدیت های اعصاب خردکنش
خیر سرمون کنسول خریدیدم که سریع و بی دردسر بازی کنیم و الا اگه قرار بود اینجوری سر هر بازیی هر فرت و فرت آپدیت کنیم خو همون PC بازی می کردیم که گرافیکش هم بهتر بود( می دونم بازی انحصاریه و روی PC نمیاد!)

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
یکی از دوستام گفت بتای بازی 2 گیگ اپدیت داره!
کسی تست کرده؟
نه بابا
بتاش کلا 1.7 گیگ هست حجمش که حدود 22 مگابایت اینا آپدیت داره

بازی کلا بازی قشنگیه . مپ های خیلی قشنگی هم داره . کیفیت سرور هاش هم خوبه

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Private Closed Beta که حدود 2 گیگ و 900 کیلو بایت بود! ولی بتای +EU PS همون 1.7 گیگه.
سرور های Local Matchmaking هفته پیش خیلی داغون بودند، همش این ارور "Game Has Already Ended 20000015" میداد. فقط میشد Private Match بازی کرد! ولی الان مثل اینکه درست شده.

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
کسی خواست بزنه من هستم آدیم تو امضا هست

بازی خیلی خوبه همون طور که انتظار داشتم ! یه سری افکت های جذاب مثل موشن بلور اینا هم اضافه شده من تریلر رو ندیده بودم قبلا.

matchmaking هم عالیه سریع پیدا می کنه

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
اینو نگا !:|
sLIQC.jpg

گفته بازی به دستش رسیده !
He also provided some feedback on the shooter:“Compared to R2 it is so much better…. graphics, controls, story, difficulty… I am really enjoying it. How it feels and plays is a ton better than R2. It is difficult on normal (more strategic, no run and gun at least in this difficulty). The graphics are dang good too. The game feels very dark and graphically it has a very dark palette. It is also quite intense in some areas. I also enjoy how there are med packs instead of health regeneration! The art direction is pretty cool
I don’t play COD much so I can’t really compare much. Last I played was World at War. This feels similar
Haven’t played multiplayer yet…
To be honest I played a couple hours yesterday but couldn’t really get into it… just wasn’t in the mood. Tonight I am really enjoying it tonight though. I am probably 4 hours in so far and the levels are pretty good. I am currently in a “stealth” area and it doesn’t feel like other stealth games (to me at least).”
http://www.legitgamer.net/2011/08/2...aked-weeks-before-release-gamer-seems-elated/

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,274
نام
Мojtaba
یعنی واقعا بازی LEAK شده. من که بعید میدونم. احتمال فیک بودن این تصویر زیاده چون الان هر کسی میتونه یک عکس از کاور BOX SHOT بازی بگیره و درون قاب یک بازی PS3 بذاره .

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
یعنی واقعا بازی LEAK شده. من که بعید میدونم. احتمال فیک بودن این تصویر زیاده چون الان هر کسی میتونه یک عکس از کاور BOX SHOT بازی بگیره و درون قاب یک بازی PS3 بذاره .
نه امکانش هست که لیک شده باشه چون خود شرکت هم گفته بود که بازی ما در حال حاضر آمادست ( حدود چند ماه پیش ) و از دیر بودن تاریخ بازی ناراحت بودند چون بازی همون موقع هم قابل عرضه بود.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,148
نام
متوئیدی
بازی 2 هفته دیگه میاد اما نگرانم از فروش بازی چون اصلا تو فهرست 20 بازی برتر پیش فروش شده نیست یعنی deus ex با 140 هزار نسخه پیش فروش داشته تو فهرست بود اما عنوان به این بزرگی چرا نیست ؟؟؟ چرا ناسلامتی انحصاریه پی اس بازاست .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
بازی 2 هفته دیگه میاد اما نگرانم از فروش بازی چون اصلا تو فهرست 20 بازی برتر پیش فروش شده نیست یعنی deus ex با 140 هزار نسخه پیش فروش داشته تو فهرست بود اما عنوان به این بزرگی چرا نیست ؟؟؟ چرا ناسلامتی انحصاریه پی اس بازاست .
احتمالا چون انحصاری هست تو لیست نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر