Resident Evil

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
بعد از یک مدت کم کاری دوباره اومدم :biggrin1: دی وی دی Wesker's Report II بزودی به دستم میرسه و ترجمش رو میزارم روی سایت یک وختی فکر نکنین فقط Silent Hill ـه که Lost Memories داره ، ما هم Wesker's Report و Aida's Report
ببخشید dvd گزارش وسکر رو از کجا اوردی؟

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
ببخشید dvd گزارش وسکر رو از کجا اوردی؟
اگر اشتباه نکنم ضمیمه Resident Evil Code Veronica بودش.(ارجینالش)
دقتم اگه کنی اون گوشه پکیجش زده برای فروش نیست...
--------------------------------------
امیر متن Wesker's Report II رو نت هم هستش.:biggrin1: اون رو هم میتونی ترجمه کنی...

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
سلام امین!
خوب تایپک خوب و پر محتوایی هست اما هر چه زودتر این وسکر را تمام کن آخه خیلی ها منتظرن:d
پروفایلت را که به روی ما بسته بودی برای همین اینجا پست زدم:d

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
خب میخواستم ببینم آیا میشه گفت حرفهای من صحت داره .
در داستان بازی EVIL 5 اشاره شد که در آفریقا یک بیماری وجود دارد میشه گفت که این بیماری همون که از ویروس ژنهای Ebola هستش و شری به همین بیماری مبتلا شده و ژنهای RNA در خون او جریان دارد . چون اون زندس و در آفریقا و هنوز زنده است ( حتی ممکنه او جز 10 درصدی باشه که زنده میمونن ! ):biggrin1:
از توضیحاتت ممنون :love:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خب میخواستم ببینم آیا میشه گفت حرفهای من صحت داره .
در داستان بازی EVIL 5 اشاره شد که در آفریقا یک بیماری وجود دارد میشه گفت که این بیماری همون که از ویروس ژنهای Ebola هستش و شری به همین بیماری مبتلا شده و ژنهای RNA در خون او جریان دارد . چون اون زندس و در آفریقا و هنوز زنده است ( حتی ممکنه او جز 10 درصدی باشه که زنده میمونن ! ):biggrin1:
از توضیحاتت ممنون :love:
عرضم به حضورتون که خیر :D در ادامه میبینیم که وسکر بلایی رو سر شری میاره که اسپنسر سر اون دختر آورده بود حالا یکم کمتر :D G-Virus از بدن شری استخراج میشه و بعد روش آزمایشات انجام میشه .... ولی اینکه شری عامل اتفاقات RE5 هست تایید شده ;) البته اگه فرض کنیم اون دختر شری بریکین باشه :D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
امروز داشتم Ada report نسخه4 رو می خوندم به اسم یه شرکت دارویی برخوردم به اسم The giant pharmaceutical corporation S maintains medical and drug facilities.آیا این شرکت که به گفته ada با سازمان یا organization همکاری میکند همون شرکت رقیبی که وسکر ازش نام برده یا نه؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
یک چیز بگم شاید کمی دور از مبحث اما ربط به وسکر داشته باشه .
یک حس میگه اون مرد نقاب زن خود وسکره:cheesygri
نظر بودا نیاین بریزین سرم ;)

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
zack fair

نکته جالب اینه که ایدا خودش جاسوسی وسکر رو میکنه چون "سازمان" به وسکر اعتماد نداره ، وسکر برای "سازمان" کار میکنه ولی میخواد بره به "شرکت S"

ps3 terabay
نکته جالب اینه که اون "مرد نقاب زن" در واقع "زن نقاب زن" هست :D پس نظریه شما کلا رد شد :D

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
Albertwesker.jpg
It's Albert Wesker

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
امیر یک چیزی ذهن منو مشغول کرده تو REPORT اول یک عکس از بری و زن و بچه هاش نشان میده زنه قیافش شبیه همینی هست که تو شماره 5 است .
ممکنه ادا تو این شماره هم باشه .

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
biohazard عزیز "ببخشید اسمتونو نمیدونستم اگه میشه هر وقت که کار ترجمه ها تموم شد فایل کل ترجمه هارو برای دانلود بذارید ممنونت میشم

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
از این لحظه به بعد به در خواست نویسنده تاپیک فقط خود نویسنده اجازه داره اینجا پست بده، هر سوالی دارید در تاپیک Resident Evil مطرح کنید.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
یذره گیج شدم آریا رفتم تو report گفتم اینجا باید پست بدم بعد یادم اومد اینجا همه دارن پست میدن .
آقا اینی که من دارم دانلود میکنم یک هست یا دو :confused:

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
امیر در مورد James Marcus توضیح بده. همونی که تو ویروس مادر نقش داشت...
jamesmarcus.jpg

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]James Marcus [/FONT]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر