Resident Evil HD Remaster | PC

w4v730x6rzprku1vcefr.png

Developer : Capcom
Publisher :
Capcom
Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date:
20 January 2015

دقایقی پیش Capcom به طور رسمی از نسخه ریمستر شده عنوان Resident Evil HD Remaster رونمایی کرد. این عنوان در اصل در سال 2002 به صورت انحصاری برای کنسول Gamecube ساخته شده بود.

از جمله ویژگی های این عنوان می‌توان به انتخاب نسبت تصویری 4:3 و 16:9 و ارتقا کیفیت بافت ها اشاره کرد. همچنین دوربین بازی دستخوش تغییراتی بوده که بازیکن قادر خواهد بود بین دو حالت داینامیک (همانند Code Veronica) و ثابت، انتخاب داشته باشد.

بازی به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های ذکر شده عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
در رابطه با سوال دوستمون
یه نسخه reloaded توی تورنت مشاهده کردم ! 17 گیگ بود دانلودش کردم همون codex بود و الکی رفتم 17 گیگ دانلود کردم !
فکر کنم reloaded برای این بازی نیومده !ولی توی تورنت چند reloaded هست ! که احتمالا اون ها هم سرکاری باشن
در ضمن نسخه ی codex مشکلی نداره !
من الان با 60 فریم اجراش میکنم ! و کوچک ترین مشکلی توی نصب و اجرای بازی نداشتم !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
در رابطه با سوال دوستمون
یه نسخه reloaded توی تورنت مشاهده کردم ! 17 گیگ بود دانلودش کردم همون codex بود و الکی رفتم 17 گیگ دانلود کردم !
فکر کنم reloaded برای این بازی نیومده !ولی توی تورنت چند reloaded هست ! که احتمالا اون ها هم سرکاری باشن
در ضمن نسخه ی codex مشکلی نداره !
من الان با 60 فریم اجراش میکنم ! و کوچک ترین مشکلی توی نصب و اجرای بازی نداشتم !

تا جایی که یادمه اگر codex بازی بیاد دیگه reloaded منتشرش نمی کنه همچنین بر عکس

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان راهنمایی نیاز داشتم. من الان اوایل بازی با جیل هستم. آخرین کاری که کردم رفتم تو یک اتاق که تابلوی حشرات داشت . پازل تابلو رو حل کردم و یک تکه جواهر گرفتم . الان از اتاقه خارج شدم و از پله ها پایین رفتم . پله هایی که کنارش بک اتاق برای سیو هست و بری توش برامون وسایل گذاشته. یک سرچی زدم دیدم تو اینترنت همه از یک در که مقابل پله هاست میرن تو . ولی من که میرم دم در همچین پیامی میده : the doorknob is broken . you cant passing through . تنها چیز هایی که طبق راهنمائه رد نکرده و آیتم هایی که برنداشتم یکی بسته chemicals از حیاط پشتی بود یکی هم مردن ریجارد. حالا باید چه کار کرد ؟ تو نقشه هم رفتم گم شدم فکر نکنم از طرف دیگه ای به اون اتاق برسم . طبق راهنما تصویری بعد اون دری که گیر کردم باید به اتاقی برسم که رو پنجره های

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,957
نام
محمد حسین
دوستان راهنمایی نیاز داشتم. من الان اوایل بازی با جیل هستم. آخرین کاری که کردم رفتم تو یک اتاق که تابلوی حشرات داشت . پازل تابلو رو حل کردم و یک تکه جواهر گرفتم . الان از اتاقه خارج شدم و از پله ها پایین رفتم . پله هایی که کنارش بک اتاق برای سیو هست و بری توش برامون وسایل گذاشته. یک سرچی زدم دیدم تو اینترنت همه از یک در که مقابل پله هاست میرن تو . ولی من که میرم دم در همچین پیامی میده : the doorknob is broken . you cant passing through . تنها چیز هایی که طبق راهنمائه رد نکرده و آیتم هایی که برنداشتم یکی بسته chemicals از حیاط پشتی بود یکی هم مردن ریجارد. حالا باید چه کار کرد ؟ تو نقشه هم رفتم گم شدم فکر نکنم از طرف دیگه ای به اون اتاق برسم . طبق راهنما تصویری بعد اون دری که گیر کردم باید به اتاقی برسم که رو پنجره های
چون نمیدونم کجایی و چه کردی
این یه راهنما از بازی کامله
Jill Mansion - Resident Evil HD Remaster Wiki Guide - IGN
ولی در بعدی اون ریچارد یه دره که میری توش تاریکه و با فندک شمع ها رو روشن کن یه کمد هم هست اون کمدو تکون بده میرهی تو یه اتاق یه زامبی هست اونو بکش بیای بیرون بکشیش راحتتره و یه قسمت از متن یه متن اهنگ اونجاست قسمت دیگش هم تو طبقه اول است که با armor key باز میشه و تو اون راهروهه است که اول بازی میری و یه typewriter اونجاست پشت یه کمد هست اون قسمت و بعد پیانو میزنی

آخرین ویرایش:

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670

اون دری که شما میگی دستگیرش شکسته . از همون بار اولی که از در استفاده میکنی بهت میگه که احتمال داره دستگیره بازی بشکنه و بعد از چند بار ورود بهش شکسته میشه !
از طرف دیگه راه داره بهش برسی . فکر کنم توی همون سالن اصلی در سمت راست رو بری داخل و ادامه بدی میرسی همونجای مورد نظر

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان جایی رو سراغ دارید راهنمای تصویری یا فارسی بازی باشه؟

youtube برید speed run بازی در کمتر 1:27 دقیقه هست بگیرید یا مشاهده کنید من 10 ساعت زمان برد تمومش کنم:d البته حدود 3 ساعتیش بیرون بازی بودم که تایم انداخت

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
گیم پلی این بازی چجوریه ایا؟
مثل اویل های 6 میمونه یا خودش هدف میگیره و ما فقط شلیک میکنیم؟
ارزش دانلود داره؟
این نسخه با شماره ششم زمین تا آسمون فرق داره. کلا متعلق به دو ژانر متفاوت هستن. ارزش هم بستگی داره که از عنصر ماجراجویی و همینطور ترس توی بازی ها چقدر لذت میبرین. اگر دوست دارین که خب باید بگم با یکی از بهترین بازی ها طرفین اگر نه که هیچی. در مورد شلیک هم باید بگم که بازی شوتر نیست. ضمنا بسته به نحوه بازیتون میتونین خیلی کم از سلاحتون استفاده کنین. این نسخه هم به نحوی هست که حتی استفاده از سلاح هم خیلی جاها تبعات داره.

x155

کاربر سایت
Nov 8, 2013
34
خداییش چه اتمسفری داره بازی
هر موقع میرم تو اتاقه سیو چند دقیقه ای فقط به موزیکش گوش میدم...عالیه
میکامی:(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر