Resident Evil HD Remaster به صورت رسمی معرفی شد

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
31719388249428873978.jpg

Capcom امروز اعلام کرد که نسخه ی بازسازی شده ی جدید Resident Evil با نام Resident Evil HD Remaster برای PS4 , PS3 , XBOX360 , XBOX ONE و PC منتشر خواهد شد.بازی در اوایل سال 2015 به صورت دیجیتالی عرضه می شود و این پورت بر پایه نسخه ی "بازی سازی شده" ی Resident Evil برای کنسول GameCube در سال 2002 ساخته می شود.نسخه ی جدید به صورت 1080p و 30fps اجرا خواهد شد (برای کنسول های نسل قبل به صورت 720p ).

هنوز حرفی در مورد قیمت بازی در اروپا زده نشده است ولی قیمت بازی در ژاپن ،جایی که نسخه ی نسل قبلی بازی قبل از کریسمس عرضه می شود، 3990 یِن (حدود 23 پند) اعلام شده است.نسخه ی XBOX360 و PS3 بازی در تاریخ 27 نوامبر در ژاپن منتشر خواهد شد.
شما قادر خواهید بود که بازی را به نسبت تصویری 4:3 انجام دهید یا به صورت 16:9.

51831210730249506537.jpg

Resident Evil در ابتدا در سال 1996 برای PS 1 منتشر شد و در سال 2002 برای GameCube بازی سازی شد (که بعداً همین نسخه برای Wii پورت شد).
فعلاً نسخه ی Wii U برای این پورت در نظر گرفته نشده است.با این وجود که نسخه ی باز سازی شده ی قبلی در اصل انحصاری Nintendo بود.

تصاویری هم از نسخه ی PS3 و XBOX360 بازی توسط Famitsu منتشر شده است:

با تشکّر از .:BigBoss:. بابت تصاویر :D

منبع

همچنین ویدیویی منتشر شده است که در آن سازندگان بازی Tetsuya Kitabayashi و Yoshiaki Hirabyashi در مورد بازی صحبت می کنند.

لینک ویدیو

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فقط یه چیزی ذهن منو درگیر کرده که وقتی کپکام داره این عنوان رو ریمستر میکنه میده بیرون یعنی میدونه که گیمرهایی که این سبک رو دوست دارن میخوان RE تو فاز وحشت مطلق کلاسیک خودش باشه پس چرا از رو نمیره و شماره های جدید رو هر بار اکشن تر از بار قبل میکنه؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من حداقل امیدوارم که کیفیت بک گراند ها بالاتر بره که طبق این عکسها که گویا برای ps3 و x360 هست کیفیت بک گراند زیاد خوب نیست به نظرم و کاملا واضح هست که بک گراند دوبعدی هست

اگر نسخه اصلی مربوط به Gamecube رو ببینید (نه با شبیه ساز ) اختلاف کیفیت بین مدلهای دوبعدی و سه بعدی انقدر نیست به نظرم

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
نسخه ریمیک رو همین چند روز پیش روی pc تموم کردم. با توجه به عکس ها یه مقدار تغییر کرده .
هر چند این بازی برای الان یه سری کمبود ها داره ولی از نظر فضا سازی و ایجاد حس ترس خیلی خوبه .

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خیلی از شنیدن این خبر خوشحال شدم ولی از طرفی تصاویر کمی تو ذوق میزنه :-"
ولی خوب Capcom دیگه کاریش نمیشه کرد :d;;)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
فقط یه چیزی ذهن منو درگیر کرده که وقتی کپکام داره این عنوان رو ریمستر میکنه میده بیرون یعنی میدونه که گیمرهایی که این سبک رو دوست دارن میخوان RE تو فاز وحشت مطلق کلاسیک خودش باشه پس چرا از رو نمیره و شماره های جدید رو هر بار اکشن تر از بار قبل میکنه؟

شاید به خاطر اینکه فکر میکنه هر چی اکشنتر باشه (اکشن مثل COD ) طرفدارش بیشتره ؟

- - -ویرایش - - -

جدا علت هایپ رو متوجه نمیشم :d اگه همون بازی رو با گرافیک در حد U4 ولی با همون کنترل بزارن جلوی من یک ذره هم ترغیب نمیشم برم سراغش :d
هر چیزی برای زمان خودش خوب، این رو اون زمون بازی کردیم، لذتش رو بردیم، تموم شده رفته :|

پ.ن. تصاویر هم نا امید کننده هستن.

با بخشی که bold کردم تقریبا موافقم

اما با قسمتهای اول حرفتون مخالفم تقریبا چون به نظرم اگه یه بازی واقعا خوب باشه گیم پلیش پس حتی در زمان آینده هم اگر ریمیک بشه با گرافیک واقعا بهتر پس بازم به نظرم میتونه خوب باشه

البته یک چیز دیگه هم از نظر خودم بگم :

در صورتی که مثلا حداقل چند سال گذشته باشه از عرضه بازی میتونه ریمیکش خوب باشه به نظرم و گرنه یک سال گذشته باشه و بخوان ریمستر کنند یا ریمیک به نظرم زیاد خوب نیست

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من وقتی خبر رو شنیدم از شدت خوشحالی از جام پریدم .......

واقعا کامنت های بعضی از دوستان برام تعجب آوره :-/

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
آقا من اینو رفتم حساب نیست!!!
chojinfc.gif

البته ریمیک این نسخه خعلی وقته برای پی سی دراومده ولی ظاهرا تو عکسا ک میدیدم زیاد تغییری نکرده ریمسترد نسبت ب ریمیک!!!
127fs4573872.gif

منظورش از ریمستر چیه؟

- - -ویرایش - - -

محیط بازی خعلی محوِ....در عوض کاراکترا معلوم ترن!!!
یاد Re1.2.3 پی اس 1 میفتم!!!:d

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
آقا من اینو رفتم حساب نیست!!!
chojinfc.gif

البته ریمیک این نسخه خعلی وقته برای پی سی دراومده ولی ظاهرا تو عکسا ک میدیدم زیاد تغییری نکرده ریمسترد نسبت ب ریمیک!!!
127fs4573872.gif

منظورش از ریمستر چیه؟

- - -ویرایش - - -

محیط بازی خعلی محوِ....در عوض کاراکترا معلوم ترن!!!
یاد Re1.2.3 پی اس 1 میفتم!!!:d

اون چیزی که واسه PC در دسترسه بوسیله شبیه ساز دلفین بالا میاد و فریم دهی در حد ذغاله:|این رو بصورت درست درمون میخان برای PC بزنن.

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
اون چیزی که واسه PC در دسترسه بوسیله شبیه ساز دلفین بالا میاد و فریم دهی در حد ذغاله:|این رو بصورت درست درمون میخان برای PC بزنن.

ن داداش ما خودمون رفتیم بازیشو دیگه!!!
دلفین مضخرف بود!!
بازیی ک من گرفتم خودش لانچر داشت!!!
والله گرافیکشم ا اینی ک اینجا گذاشتن بالا تر بود!!!

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
دلفین مضخرف بود!!
البته اونی که لانچر داشت هم با دلفین اجرا میشد و در واقع تنظیمات دلفین رو بهینه کرده بودند.
البته برای من فریم خوب بود . مشکلی نبود جز یکی دوجا که زیر سی اومد.
تو عکسا یه مقدار نور پردازی و سایه زنی بیشتر شده و انگار بلور هم اظافه شده و گرنه رزولوشن و انتی روی pc بوسیله شبیه ساز در دسترس بود.
کاش نسخه زیرو یا کد X رو ریمیک میکردن

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دلفین مضخرف بود!!
Dolphin این بازی رو خیلی خوب اجرا میکنه. اون هم ورداشته بودن براش لانچر ساخته بودن وگرنه توسط Dolphin اجرا میشد. این بازی قبلا هیچوقت برای PC یا پلتفرم دیگه‌ای(غیر از GC و Wii) عرضه نشده.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نفهمیدم چی شد؟:-/
اگر الان RE4 رو یه دفعه دیگه ریمستر و HD میکردن همتون به به چه چه میکردین و یه بار دیگه هم میخریدینش ولی الان که بهترین ریمیک تاریخ که نظیرش تا حالا دیده نشده و میخواد با کیفیت بهتر عرضه بشه، اَه اَه میکنین؟
REmake بهترین اتمسفر رو توی کل سری RE داره و به علاوه داستان رو به نسبت به شماره اول اصلی کامل تر بازگو میکنه و برای کسایی که نتونستن بازیش کنن، ریمستر شدنش خبر فوق العاده ای بود.
یکی از معدود کارهای خوب کپکام توی چند سال اخیر بود و امیدوارم این روند رو برای بقیه سری های این شرکت مثل Onimusha هم تکرارش کنن.

آخرین ویرایش:

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
بعد از دو نسل تازه قرار مولتی پلتفرم شه ! این بازی اونم تو این زمان ، خیلی دیره
از همون اول برام سوال بود که چرا یکی مثل شینجی میکامی حاضر شده این بازی بصورت انحصاری دربیاد ؟!!!
تو یکی از مصاحبه هاش گفته بود " فروش کم Remake ضربه ی بدی بهم زد"
پیش خودم گفتم مرد حسابی خودت این بازی رو انحصاری کردی ، تازه اونم روی چه کنسولی!!!

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
اصلا کاری ندارم که این محصول اخر کیفیتش خوب میشه یا نه ولی دیگه داره حالم بهم میخوره از این همه ریمستر کردن عنوان قدیمی نبود ایده و خلاقیت داره این صنعت رو نابود میکنه بجای اینکار میرفتن دنبال یه ایده واسه ساخت نسخه جدید که مطمئن بودم نسخه جدید هم گند میزد به همه خاطرات خوبمون این اگه گرافیکش در حد کرایسیس هم بشه بنده به عنوان یه طرفدار قدیمی بازی نخواهم کرد کپکام داره کجا میره خدا میدونه حیف از این آی پی که دست ایناست حیف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر