سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
230
البته که نظر شما محترمه ولی بنده اینطور فکر نمیکنم
فکرش رو بکن مثلا بیان نسخه بعدی last of us رو اول شخص کنن بگن اینجوری حس ترس بیشتر القا میشه و فراموش کنن این ip از اول سوم شخص بوده نباید این کار رو بکنن
کپکام هم خیلی دلش بازی اول شخص ترسناک میخواست میتونست یه ip مستقل بده بیرون نکه از اسم برند یه بازی بلک باستر استفاده کنه برای تضمین فروشش
منی که همه اویل ها رو تموم کردم جز شماره ۷ و ۸ و یکی دیگه هم بود دوران ps2 اونم اول شخص بود اصلا به این بازی نمیگم رزیدنت اویل
حتی operation raccoon city رو تموم کردم ولی اینا رو نتونستم بیشتر از نیم ساعت تحمل کنم
در کل سلیقه ای هست ولی بنظرم حق اینو ندارن از ip سواستفاده کنن
دقیقا مثل کاری که یوبیسافت با اساسینز کرید داره انجام میده بازیاش خوبن ولی حقیقتا اساسینز کرید نیستن
کاملا با شما موافقم، نسخه ۷ و ۸ بازیای خیلی خوبی هستن اما این حس به ادم دست میده ک دیگه اویل نیستن حتی اگه توشون کاراکتر کریس رو گذاشته باشن!
هنوزم نسخه ۷ برای من یکی از ترسناک و دلهره‌آور ترین بازی های چند سال اخیرم بوده.
کاش شرکت های برای تضمین فروش از اسم یه ای پی برای بازی های جدید و کاملا متفاوتشون استفاده نمیکردن

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
فکرش رو بکن مثلا بیان نسخه بعدی last of us رو اول شخص کنن بگن اینجوری حس ترس بیشتر القا میشه و فراموش کنن این ip از اول سوم شخص بوده نباید این کار رو بکنن

این دوتا قابل قیاس نیستن، لست نسبت به عُمر RE یک بازی نوپا به حساب میاد،ولی از رزیدنت اویل بیشتر از 6 نسخه {با احتساب نسخه‌ی صفر و سایر فرعی ها} اومده بود و به نسخه‌ی 6 هم انتقادات زیادی وارد شده بود
و اینکه انتظار مخاطب از دریافت استرس و هیجان از RE نسبت به بازی مانند لست بیشتر هست،لست بیشتر از همه تو فضای بقاست تا ترس ! {نسبت به ترس کلاسیک RE)
در مورد اساسین هم این موضوع صدق می‌کنه،نکنه انتظار داشتید همه‌ی اساسین ها مثل سه گانه‌ی اتزیو می‌اومدن، نمیشه که،این مدل تغییرات لازمه برای همچین سری های دنباله‌داری

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
کپکام هم خیلی دلش بازی اول شخص ترسناک میخواست میتونست یه ip مستقل بده بیرون نکه از اسم برند یه بازی بلک باستر استفاده کنه برای تضمین فروشش
منی که همه اویل ها رو تموم کردم جز شماره ۷ و ۸ و یکی دیگه هم بود دوران ps2 اونم اول شخص بود اصلا به این بازی نمیگم رزیدنت اویل
حتی operation raccoon city رو تموم کردم ولی اینا رو نتونستم بیشتر از نیم ساعت تحمل کنم
در کل سلیقه ای هست ولی بنظرم حق اینو ندارن از ip سواستفاده کنن
دقیقا مثل کاری که یوبیسافت با اساسینز کرید داره انجام میده بازیاش خوبن ولی حقیقتا اساسینز کرید نیستن
سلام و درود
نظرتون درست
ولی لست کلا دو شماره اومده ازش و اگه مثلا سه چهار شماره دیگه ازش بیاد، بله باید لست هم یه تغییری بده به بازی،
به نظر من کپکام راه درستی رفت، چند نسخه کلاسیک با دوربین ثابت
چند شماره با دوربین سوم شخص
چند شماره با اول شخص
چند شماره هم ریمیک و ریبوت
اگه اینکارها رو نمیکرد و یه سبک رو ادامه میداد، الن میشد فارکرای های تکراری، اسایسن های تکراری، کالاف های تکراری
واقعا به نظر من کپکام یکی از موفق ترین بازی ساز های دنیاست، یه فرنچایز رو بتونی اینهمه سال زنده نگه داری و محبوب باشه خیلی سخته

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
سلام و درود
نظرتون درست
ولی لست کلا دو شماره اومده ازش و اگه مثلا سه چهار شماره دیگه ازش بیاد، بله باید لست هم یه تغییری بده به بازی،
به نظر من کپکام راه درستی رفت، چند نسخه کلاسیک با دوربین ثابت
چند شماره با دوربین سوم شخص
چند شماره با اول شخص
چند شماره هم ریمیک و ریبوت
اگه اینکارها رو نمیکرد و یه سبک رو ادامه میداد، الن میشد فارکرای های تکراری، اسایسن های تکراری، کالاف های تکراری
واقعا به نظر من کپکام یکی از موفق ترین بازی ساز های دنیاست، یه فرنچایز رو بتونی اینهمه سال زنده نگه داری و محبوب باشه خیلی سخته

دقیقا . تنوع نباشه می شه کپی رایت ملال آور

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
نسخه جدید رو با حالت سوم شخص شروع کردم الان تازه شد یه اویل درست و حسابی:D
بازی به شدت پایداره اصلا افت فریم و لگ نداره نسخه قبلیش وحشتناک بود افت فریمش
نشونه گیریش هم سوم شخصه فقط کات سین ها اول شخصه که بنظرم اتفاقا ترکیب قشنگی شده
فقط کاش یه ماد یا حالتی داشت میشد حالت نشونه گیری رو مثل اویل ۴ کلاسیک لیزری کرد دیگه نور الی نور میشد:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
نسخه جدید رو با حالت سوم شخص شروع کردم الان تازه شد یه اویل درست و حسابی:D
بازی به شدت پایداره اصلا افت فریم و لگ نداره نسخه قبلیش وحشتناک بود افت فریمش
نشونه گیریش هم سوم شخصه فقط کات سین ها اول شخصه که بنظرم اتفاقا ترکیب قشنگی شده
فقط کاش یه ماد یا حالتی داشت میشد حالت نشونه گیری رو مثل اویل ۴ کلاسیک لیزری کرد دیگه نور الی نور میشد:D
مثل این ؟

Samurai Edge Custom - Laser Sight

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
من این اسلحه رو دارم ولی لیزری نبود حتی تو نت که زدم داخل dlc یدونه اسلحه به اسم aw 01 داره که لیزریه ولی اینم نداشت آخرش برگشتیم نکسوس مادز رو جست زدیم دیدیم بله به لطف پروردگار مادش رو گذاشتن:D
خیلی خوب شده تا آخر بازی با همین کلت میرم:D

Attachments

• IMG_20230412_100620_277.jpg
    IMG_20230412_100620_277.jpg
    91.1 KB · مشاهده: 43

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان نسخه گلد Ps5 دی ال سی هاش داخل دیسکه یا باید دانلود بشه ؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .
سلام و درود دوست عزیز
خیر داخل دیسک نیستن، دی ال سی ها رو میتونید به صورت رایگان دانلود کنید، ( نسخه گلد)
معمولا تو بازی ها نسخه های GOTY دی ال اس ها داخل دیسک بازی هست

• Like
Reactions: Taha75

Rolli.V

کاربر سایت
Sep 10, 2021
27
سلام و درود دوست عزیز
خیر داخل دیسک نیستن، دی ال سی ها رو میتونید به صورت رایگان دانلود کنید، ( نسخه گلد)
معمولا تو بازی ها نسخه های GOTY دی ال اس ها داخل دیسک بازی هست
یعنی دی ال سی shadows of rose داخل دیسک نیست ؟؟؟؟!!!!
اگه نیست من الکی پول ندم نسخه گلد رو بگیرم
کمتر هزینه کنم نسخه معمولی رو بگیرم
میشه دقیق تر توضیح بدید ممنون

• Cool

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
یعنی دی ال سی shadows of rose داخل دیسک نیست ؟؟؟؟!!!!
اگه نیست من الکی پول ندم نسخه گلد رو بگیرم
کمتر هزینه کنم نسخه معمولی رو بگیرم
میشه دقیق تر توضیح بدید ممنون
نیست ولی میتونی رایگان دانلود کنی
اگه نسخه معمولی بگیری برا دانلود dlcباید پول بدی و از استور بخری بعد دانلود کنی

• Like
Reactions: Rolli.V

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
دوستان این مد سوم شخص یک ناجور نیست ؟ برای این بازی از این نظر که بازی از همون ابتدا برای اول شخص طراحی شده الان یهو سوم شخص شده ؟ توی حالت سوم شخصه بعضی نمای اتاق ها یه مقدار بیش از حد پایین هست و بعضا آیتم ها ریز و دور هست .

بنظرم در حالت سوم شخص اصلا در حد اویل ۲ یا اویل ۴ نیست چون اونا از ابتدا برای سوم شخص طراحی شده .

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر