Resident Evil 6 | Xbox 360

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوستان توی رزدنت ایول شش توی کمپین لیون وقتی که توی اون قبرستون میروم به کلیسا وقتی که دو مجسمه هارو برمیدارم ویک درو بازی می کنه اون مجسمه ها که تیرم میدن رو میبرم بیرون اون هارو رد کردم ولی یک جای باید بری یک مجسمه ابی که نیزه قفل شده نمی تودونم چیکارکنم لطفا کمکم کنید لطفا

---------- نوشته در 10:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:42 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست راهنما بده

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
چی لطفا کامل توضیح بده لطفا

تو همون قسمت اول برو سمت راست
بیرون محوطه به سمت بالا نگاه کن زنگ های ناقوس رو میبینی
باید اونها رو با تیر بزنی تا به صدا در بیان.2 تا سمت راست هست 3 تا هم سمت چپ فکر میکنم
2 تا از ناقوس ها کوچیک هستن روی مجسمه خروس هست تو بالا ترین نقطه .باید با زوم کردن اسلحه بزنی اونها رو.همه رو که بزنی اون میله ها میرن کنار میتونی مجسمه رو بگیری

آخرین ویرایش:

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
سلام به طرفدارای سری رزیدنت اویل
من یه نگاهی‌ به psn انداختم هر دو (رزیدنت اویل ۲ و ۳) و به قیمت ۱۰ یورو واسه دانلوده.
کسی‌ تاحالا با پلی استیشن ۳ این دو قسمتو بازی کرده؟ آیا همون لذت گذشترو داره؟ کاملا خود ورژن پلی‌استیشن یکه؟
با تشکر

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
سلام دوستان من بازی رو امروز خریدم (برنر مکس ) یه 30 دقیقه بازی کردم بعد خاموش کردم دستگاه رو دیدم سیو نکرده و از اول بازی رو اجرا میکنه (همون که اول مینویسه کپکام) دوباره دستگاه رو روشن کردم بعد 40 دقیقه بازی کردم باز همینجوری هست!
سوال دوم بازی آپشن نداره اصلا؟؟؟ داخل بازی داره ولی منوی خارج از بازی نداره؟!

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
سلام دوستان من بازی رو امروز خریدم (برنر مکس ) یه 30 دقیقه بازی کردم بعد خاموش کردم دستگاه رو دیدم سیو نکرده و از اول بازی رو اجرا میکنه (همون که اول مینویسه کپکام) دوباره دستگاه رو روشن کردم بعد 40 دقیقه بازی کردم باز همینجوری هست!
سوال دوم بازی آپشن نداره اصلا؟؟؟ داخل بازی داره ولی منوی خارج از بازی نداره؟!
اون تیکه اول بازی که با لیان میری اون مقدمه هست.اونو باید کامل تا ته بری بعد بقیه چیزا وا میشه.

علي اكبر

کاربر سایت
Nov 25, 2006
38
نام
علي
با سلام خدمت دوستان
آقا من حدود 44 صفحه رو خوندم اکثر دوستان یا دارند حال همو می گیرن یا گیرمی دن به عقاید هم بابا بیایم به نظر هم احترام بذاریم هر کی یک سلیقه ای داره در تایپیک gow هم می گفتم انقدر به هم گیر ندیم هرکس عقیدش برای خودش عزیزه و قابل احترام بعضی دوستان هم نظر شخصی خودشون رو دادن حتی اگر هم درست نیست عیبی نداره عقیدش رو گفته خواهشاً بیایم در مورد راهکار و راه های فرعی و... بازی صحبت کنیم
با سپاس شاد و سلامت باشید

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,891
با سلام خدمت دوستان
آقا من حدود 44 صفحه رو خوندم اکثر دوستان یا دارند حال همو می گیرن یا گیرمی دن به عقاید هم بابا بیایم به نظر هم احترام بذاریم هر کی یک سلیقه ای داره در تایپیک gow هم می گفتم انقدر به هم گیر ندیم هرکس عقیدش برای خودش عزیزه و قابل احترام بعضی دوستان هم نظر شخصی خودشون رو دادن حتی اگر هم درست نیست عیبی نداره عقیدش رو گفته خواهشاً بیایم در مورد راهکار و راه های فرعی و... بازی صحبت کنیم
با سپاس شاد و سلامت باشید

بازی که کلا خطیه میگه بکش برو جلو راهکار فرعیش چیه ؟ :D

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
در مورد منو اول میشه تیر رو بی نهایت کرد ؟ آپشن بالاش چیه؟ و بدرد چی میخوره؟
همون اول که می خوای شخصیت انتخاب کنی
مرسی
یا بلد نیستید یا متن ما رو تحویل نمی گیرید

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
در مورد منو اول میشه تیر رو بی نهایت کرد ؟ آپشن بالاش چیه؟ و بدرد چی میخوره؟
همون اول که می خوای شخصیت انتخاب کنی
مرسی
یا بلد نیستید یا متن ما رو تحویل نمی گیرید

نه نمیشه .زمانی میتونی که همه کمپین ها رو تموم کرده باشی
اپشن های بالا همه غیر فعالن برای من که اینطوره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر